Apklausa: dauguma lietuvių mano, kad kitą pusmetį NT nepigs

  • Teksto dydis:

Dauguma šalies gyventojų mano, kad per artimiausius šešis mėnesius butų kainos liks tokios pat arba didės, rodo nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovės „Omberg group“ užsakymu atlikta reprezentatyvi gyventojų apklausa.

41 proc. apklaustųjų mano, kad būsto kainos augs, 35 proc. – nesikeis, o beveik ketvirtadalis tikisi kainų mažėjimo.

„Omberg group“ plėtros ir inovacijų vadovė Ieva Genevičienė sako, kad nors būsto rinka dėl išaugusių palūkanų ir mažesnių įperkamumo galimybių šiais metais yra aprimusi, ekonomistai vis dažniau kalba, kad kitais metais situacija turėtų keistis.

„Kaip matome iš tyrimo rezultatų – gyventojai gyvena panašiomis nuotaikomis ir dauguma jų nesitiki būsto kainų mažėjimo“, – pranešime teigė ji.

Visuomenės nuomonės apklausą spalį atliko bendrovė „Spinter tyrimai“, apklaususi 1011 respondentų nuo 18 iki 75 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
tu etatinis debile SVETIMU milijardu NESKAICIUOK ! skaiciuok savus grasius!

Anonimas

Anonimas portretas
cia kaip anegdote .KUO DAUGIAU DEBILU TUO MES STIPRESNI

kodėl turi pigti

kodėl turi pigti portretas
juk bankuose 21.5milijardų eur lietuviai laiko, pinigų kaip šieno. O pardavejai ta trumpa butu pirkimo apstojima pralauks, nes pinigų sukaupė nesveikai daug iš pelningu 2021-2022metu. O jau visokie ekonomistai sako pavasari palūkanos mazes tad verslui ir žmonėms vėl olialia augs pinigų mase...tai čia niekados gyvenime niekas nepigs jei taip
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių