Užmojis – griauti avarinius daugiabučius: gyventojai liktų gatvėje?

Grįžti į straipsnį

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Mano batai baigia plyšti, o valdžiai tai nerūpi! Nupirkit man naujus batus, juk negaliu žiemą vaikščioti basas! Ką tuo noriu pasakyti? Reikėjo galvoti, kai butus privatizavot. Butų privatizavimas buvo viena pirmųjų lietuviškos valdžios aferų. Norėjot turėti nuosavybę, būti ponais, o ne kumečiais, tai dabar galit ponauti. Butas, namas yra jūsų, ne valstybės ir ne savivaldybės. Jeigu jis paseno tiek, kad remontuoti nebeįmanoma, griaukit ir statykit naują už savo santaupas. Kaip ir batų, niekas kitas jums naujo namo nenupirks. Neturit santaupų? Užtat linksmai gyvenot, nesunkiai dirbot, daug šalių aplankėt, automobilis jums buvo svarbesnis už stogą virš galvos, o kiek dar prarūkėt, pragėrėt, praėdėt baruose ir restoranuose! Kaip žinomoje pasakėčioje: "Visą vasarą skambėjo/ Žiogo muzika linksma;/ Ir jis pats nepastebėjo,/ Kaip užklupo jį žiema".

senai konservas K. Starkevičius Kaune a g i t a v o

senai  konservas K. Starkevičius Kaune a g i t a v o   portretas
gyventojus : - "aš pastatysiu Pramonės pr. DU gyv. namus-vietoj sovietinių blokinių.-Ar sutiksite du metus išgyventi iki bus pastatyti nauji namai "- gyventojai sutiko ir tais p a ž a d a i s konservatorius Starkevičius buvo i š r i n k t a s į SEIMĄ ,kuriame daugelį kadencijų sėdi iki šiol-- o aš iki šiol gyvenu sovietų blokiniame.--ĮSITIKINAU , jog konservų p a ž a d a i tik SAU ir nieko bendro neturi su gyvenimo tikrove--konservai yra n u s i p e l n ę melagiai, o kas meluoja , tas ir VAGIA;-sako V.Landsbergis.

ką galvojote per rinkimus ?, juk SIMONAS nepasikeitė,

ką galvojote per rinkimus ?, juk SIMONAS nepasikeitė, portretas
jis buvo d e b i l a s liberalas iki rinkimų , todėl jis negalėjo būti paskirtas ministru , juk r e t a s liberalas yra KŪRĖJAS/dažniausiai jie yra vartotojai/, todėl jų į valdžią n e r i n k i m e -jų tik kalbos gražios , bet ne darbai

Hm

Hm portretas
Kam griauti uz piginus jei anuks kviečiasi naikint uz dyka

Bronius

Bronius portretas
Ir kas gi šita proto bokštą pastate į ministrus? Jau priėmė daug įstatymu , bet nei vieno gero, vyti reiketu tokius ministrus be teises kada nors būti paskirtu į vadovaujančiai pareigas.

Laikas bus

Laikas bus portretas
Ateis toks laikas ir savivaldybės, valstybė turi tam ruoštis iš anksto - griauti sovietmečiu statytus blokinius daugiabučius. Jie nebeatitinka str, nefunkcionalūs, neestetiški, neekonomiški, nebesaugūs ir pan..

Betgi

Betgi portretas
kaip sinchroniskai "vyksta pokyciai"! Daugybines pilietybes referendumas cia ir toks pat Ukrainoje. Akivaizdi valdziu kaita ir teritoriju praradimas ten ir sinchroniskas bustu trukumas "naujiems pilieciams" cia! Va,kur atsiveria biznis! O benamiais tampanciu vietiniu paslaugoms - ritualiniu paslaugu firmos. Dar del automobiliu apsispreskite! Juk "naujiems pilieciams" reikes ir ju!

Tuo metu

Tuo metu portretas
Sioma su savo Aplinkos apsaugos ministerija ukrainoje stato(plauna) mokykla su Stepukonio pagalba. Toliau Renivacija tai verslas, Siomos draugeliai i renovacinos programma itrauke nereikalingu darbu taip pabrangindami pačia renovacija. Klausimu turite?

Kad

Kad portretas
Po 10m, ateina milijonas pensininku . pensiju nebus uz ka moket is kur uz renovacija ar perstatyma uzmoket , gyvenu daugiabutyje ner daug kurie butu prie vidurines klases , dauguma dirba uz minimalke ar kiek daugiau , turtingesni pardave nupirko nauju statybu , kotedzius ar nuosavus namus o like pensininkai ar mazai uzdirbantys bus zmoniu nuskurdinimas reikes kurt lusnynu rajonus .

Tokie jau tie gyvenimo dėsniai

Tokie jau tie gyvenimo dėsniai portretas
Biednam velnias į košę šika, sako liaudies patarlė. O duotuoju atveju, kai yra situacija, kad prie lovio patekusiems dideliu greičiu krauna turtus tik sau ir nesilaiko jokių įstatymų iš viso, žinoma, nuskurdusiuisius iš daugiabučių skriaus stambiu mastu. Tiem prie lovio reikalinga žemę, ant kurios stovi daugiabučiai. O miestų žemė nuo naujų metų jau yra savivaldybių žinioje, ją nori, tą daro. Kas dėl aplinkos ministro, padėtis tolygi katastrofai. Korumpuotas ir narkomanas, jo tėvas iš viso pasišiukšlinęs. Klaipėdoje kai gentvilas senasis vadovavo uostui, jo apskaitininkės taip sutvarkė buhalteriją, kad gentvilai dabar gal jau ir kokiais karaliukais liliputukais pasijuto. Tai visų neūžaugų ur prastos išvaizdos vyrų požymis: turi vadinamą Napoleono kompleksą ir kadangi moterų tarpe jie yra tik pajuokos subjektai, tampa piktais, gobšais vagimis stambiu mastu. Jie jau visą Kuršių Neriją paverė statybomis ur įsikurs ten ištisos narkomanų ir į juos panašių nabagų. Apšiks jie visą valstybę.

rinkejas

rinkejas portretas
tokio debilo ministro dar nebuvo

Edas

Edas portretas
Valdžia gali tik išpirkti iš žmonių butus pagal jų pageidaujamas kainas. Ir tada griauti, perstatyti- daryti ką tik nori. Bet tikrai niekad nebus taip, kad visi parduotų. Dabar daugiabučiuose daug jaunų šeimų gyvena, visi susiremontavę, susitvarkę butus, daug investave. Senieji pensininkai vienas po kito miršta, butai lieka anūkams. Todėl kai tikrai namui reikės renovacijos, jie susidės ir patys renovuos.

Nu

Nu  portretas
Toks įspūdis,kad tas giontviliukas iš vis nesiorientuoja toje temoje ir nesuvokia ką kalba.

to jeigu griauti

to jeigu griauti  portretas
Nežinai įstatymų - daugiabutis ir žemė prie jo ir aplink jį priklauso ne valdžiai, o namo savininkams. Net kiemai kur statome mašinas yra ne valdžios, o mūsų ir todėl valdžia tų kiemų netvarko, net kai pro šalį einančią gatvę asfaltuoja. Yra aiškiai nurodyta kiek metrų nuo bamo priklauso savininkams. Todėl niekas nieko negali nei griauti, nei kažką statyti ant to namo, nei juolab ne projektiškai pristatyti kažkiek tai aukštų ir didinti gyvenimo riziką. Aš pirkau butą 5 aukštų daugiabutyje ir neleisiu, kad valdžia kažką ant jo statytų ir keistų namo projektą ir jį niokotų. Jie bddd statys aukštus ant MANO NAMO, nu blin. O jie paklausė ar aš leisiu?

RT

RT portretas
Tučias liurlalas. Neatsakyta nė į vieną klausimą- kas mokės, kas duos visiems žmonėms butus už jų nuosavybę lygiai tokius pat, kas už visa tai mokės. Man giliai dzin, kad namas nugrius po 30 metų. Aš gyvenu dabar SAVO NUOSAVYBĖJE, už kurią sumokėjau pinigus. Ir jei valdžia sugalvos atimti- paduosiu valdžią į teismą. O tokie tušti pliurpalai tik parodo to žmogaus kvailumą. Nori kažkaip paisreikšt, bet nežino kaip. Ir kuo čia dėti emigrantai daugiabutyje? Jų butuose nevyksta naudojimo ir visi tie vamzdžiai dar geresnės būklės yra, nei pas dauguma vietoje gyvenančių pensininkų.

BLINDA

BLINDA portretas
Kaskaip neisgirdau,tai kur gyvens zmmones kai nugriaus daugiabuti ar nuosava nama.Gudruciai,sugalvojo kaip pravalyt Snipiskes ir pristatyt daugiabuciu,nes deginimo laikai kaip ir baigesi.Eiline afera!Kalba nesamones:PRISTATINES PAPILDOMUS AUKSTUS....Oar pamatai atlaikys?O KUR RENOVACIJA?MATYT JAU MAZAI NORINCIU RENOVUOTIS.

Ko čia sukate galvas.

Ko čia sukate galvas. portretas
Bus karas nereikės nieko.

Cha

Cha portretas
Iš kur paims tam pinigų, kai viska kiša karui Ukrainoj skatinti ? Ir dar skolinas tam reikalui. Tegul nejuokina....

Taip ar ne taip?

Taip ar ne taip? portretas
Vargšiukus, turinčius savo išpirktą butą, savo nuosavybę, geriausiu atveju, iškeldins į socialinius butus? Na čia jau per daug! Čia jau nauja afera.

na

na portretas
nori, kad pastatytas kardonines vėjo pučiamas (brokuotas) kotedžus pirktų...vat čia tai tų kotedžų "ilgaamžiškumas" seni namai dar 100 metų atlaikys, o skarbonkės tai jau klausimas?

ziniasklaida

ziniasklaida portretas
Lietuvoje yra zemiausio lygio.

yja

yja portretas
trumpiau tariant išvarysit vargšus gyventojus šunims šeko pjauti

Tarp kitko

Tarp kitko portretas
Lenkija iki 2014 m renovavo visus daugiabučius kiek tik jų buvo jų valstybėje kartu su komunikacijų, nuotekų renovacija. Nei mažame miestelyje, nai kaime, nei sostinėje neliko netenivuotų daugiabučių. Fasadai buvo skoningai nuginkluoti, o ne apdėlioti putplasčio, plastiku, kartono kaip Lietuvoje. BET GYVENTOJAMS RENOVACIJA NEKAINAVO IŠ VISO.Lenkija mokėjo už renovaciją iš valstybės, regionų biudžetų ir ES pinigų. Tai taip. O kodėl Lietuvoj kitaip ?

na

na portretas
cia visus pencininkus jau ruosiasi iskeldint is butu,jus tipo gyvensit iki mirties ir mirsit nesavo bute o savivalybes.tiek jums prides mokesciu uz renovacija,nt turto mokesti,o nesugebesit issimoketi butas pereis savivaldybei.negalvokit kad nt mokestis bus 10ewru,jis bus 1-4 procentai nuo buto vertes kuria sugalvoja kazkoks registru vcentras,bet tie procentai tik pradzia paskui bus koks 20 procentu,jei saziningai mokesit jums neliks pinigu nei vaistams,nei nueiti i teatra ar i kina.jus nori padaryt beturciais,nors turtingi gales ant jusu namu dar statyti po du aukstus.cia tai liberkonservai rupinasi zmonemis,atimti butus o senukus i nakvynes namus....balsuokit dar uz juos ir ne tik pensionams bus blogai bet daugumai gaunantiems mazas algas....

....../

....../ portretas
Pastato , perkrausto ir tada griauna... Tokiuose pastatuose paprastai gyvena seni ir neturtingi , neprisivogę turtų žmonės... TSRS laikais sukęžusius griaudavo ,aprūpinę kur kas geresniais butais ... net artimųjų papildomai atsikraustydavo ...NA Dabar turėtų kibiras purvo išpiltas būti....

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Vienu metu vokiečių brigada su butais šeimoms, Lietuvos divizija su tankais ir lėktuvais , visuotnis šaukimas i armiją , nacionalinio stadiono statyba , liaudies patarlė sako ''APŠIK KULĘ BUS BEZMĖNS'' .

vargsas

vargsas portretas
jus tik mokate viska grauti ki ukius tipo karves gyveno 100 metu dabar smirdi ir kiaules tai kramtykite vabalus greiciau kojas pakratysite nuo nuodu marmalas nenunuodijo tai pribaikite

Anonimas

Anonimas portretas
siūličiau seimo nariam pasibaigus laikui srėbt iš lovio pratesima valdiškos duonos ėdime skyrt 5 mertus kalėjimo už žmonių engima.

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka  DEJĘS portretas
APSIŠYIKS .... Kol CHUI renovuos :-))) Jau dabar BIUDZETO nesurenka , ubagauja , skolas LIETUVAI didina

alis...

alis... portretas
padidinti aukštingumą perstatant ne mažiau kaip dvigubai, ir apsimokės...

Siulau

Siulau portretas
Nelaimėlius apgyvendinti pabėgėlių centruose

to jeigu griauti, tai griauti

to jeigu griauti, tai griauti portretas
nenusisnekek, cia tik kaimose taip, o wilniuje zmones tik patalpu savininkai, o zeme priklauso valstybei, todel zmonems ir tenka gyventi taip, nes verslinininkams neapsimoka moketi ir uz zeme ir dar griunanciu namu savininkams, va gentviliukas ir sugalvojo iseiti

Asa

Asa portretas
Ateis rusai nemokamai nugriaus ir renovuotus ir avarinės būklės namus,geriau meras su aplinkos ministru pasirūpina kuo greičiau statyti bunkerius ,One stadijonus Vilniuje

jeigu griauti, tai griauti

jeigu griauti, tai griauti portretas
siūlau griauti namą iki pamatų ir kitą statyti daugiau negu 15 aukštų modernų namą, Tas šūdeliavimas, pridedant porą aukštų, jau atsirūgo Maskvoje. Kam kartoti kitų klaidas? Galų gale, galima nugriauti du šalia esančius namus ir pastatyti modernų dangoraižį, į kurį būtų sugrąžinti vietos gyventojai. Kaip ne kaip, gyventojai yra ne tik būtų savininkai, bet ir žemės po namu ir aplink savininkai. Taip kad be jų sutikimo, nugriovus, nieko nebus galima statyti.

Galerijos

Daugiau straipsnių