BKT vadovas apie galimą baltarusiškų trąšų praradimą: nepražūsim

  • Teksto dydis:

Baltarusiškas kalio trąšas Klaipėdos uoste kraunančios įmonės Birių krovinių terminalas (BKT) vadovas sako, kad dėl JAV sankcijų metų pabaigoje netekusi pagrindinio savo krovinio įmonė nepražus.

Taip Vidmantas Dambrauskas reagavo į susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio pareiškimą, kad JAV įvedus sankcijas Baltarusijos kalio trąšų gamintojai „Belaruskalij“, šios trąšos per Lietuvą nuo gruodžio nebebus gabenamos.

„Aš nekvestionuoju jokių, juo labiau Amerikos sprendimų. Amerika yra toli ir jai galbūt iš savo olimpo kitaip žiūrisi. O aš esu ramus, pragmatiškas žmogus. Galvosime, darysime kažką, kažkokie sprendimai bus. Nepražūsim“, – BNS ketvirtadienį sakė V. Dambrauskas.

Pasak jo, įmonei dar reikia aiškintis situaciją, nes tai „yra šviežias dalykas.

„Pas mus ateina vieni dokumentai, paskui pasirodo kiti. Yra įvairių situacijų, įvairių traktavimų. Kas čia bus, aš nežinau. Skuodis pasakė, tai reiškia, jis turi pagrindą kažką sakyti. Aš nesu mėgėjas komentuoti, ko nežinau“, – teigė BKT vadovas.

Pasak V. Dambrausko, pagrindinis galvos skausmas jam yra įmonėje dirbantys žmonės.

„Svarbiausia – žmonių gaila, dėl to man skauda. 500 gerai apmokamų lietuvių į Norvegiją išvažiuos? Man pagrindinis galvos skausmas. Įmonė visų pirma yra žmonės“, – sakė jis.

BKT akcininkas Igoris Udovickis anksčiau BNS yra sakęs, kad,dėl ES sankcijų netekusi baltarusiškų trąšų, bendrovė galėtų persiorientuoti ir krauti kitus krovinius, pavyzdžiui, grūdus.

JAV naujas sankcijas Baltarusijai paskelbė pirmadienį, minint pirmąsias opozicijos ir Vakarų suklastotais laikomų 2020 metų Baltarusijos prezidento rinkimų metines.

Iždo departamento pranešime nurodoma, kad į sankcijų sąrašą įtraukti 23 fiziniai ir 21 juridinis asmuo, tarp jų – ir „Belaruskalij“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kis

Kis portretas
Su skuodziu bendrauti-saves negerbti.Tai idiotu vyriausybe,kuri atnes dideliu skaiciuku su zenklu minus?

nepražūsim

nepražūsim portretas
nu nu pažiūrėsim

deinis

deinis portretas
Vadovas nepražus,specialistai išvažiuos ,Klaipėdoje oras bus "švarus",piniginės bus plonesnės ,geležinkeliai nebildės ,dėl to ir šaukėm Lietuva ,Lansbergis ,ura.
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių