EK ragina Lietuvą į įstatymus perkelti vilkikų masės ir matmenų taisykles

  • Teksto dydis:

Europos Komisija (EK) ragina Lietuvą į šalies įstatymus visiškai perkelti atnaujintas kai kurių transporto priemonių didžiausios masės ir matmenų taisykles, ketvirtadienį pranešė EK atstovybė Lietuvoje.

„Šiomis nukrypti leidžiančiomis nuostatomis siekiama užtikrinti, kad ekologiškesnėms transporto priemonėms nebūtų taikomos baudos, jeigu jos yra ilgesnės arba sunkesnės už įprastas transporto priemones, taip pat skatinti įvairiarūšio vežimo operacijas“, – rašoma pranešime.

Skelbiama, kad Lietuva turi per du mėnesius imtis priemonių ir apie jas pranešti Komisijai, kitu atveju ji gali kreiptis į ES Teisingumo Teismą.

Oficialius pranešimus dėl atnaujintų taisyklių perkėlimo EK Lietuvai išsiuntė 2020 metų spalį ir 2021 metų birželį, tačiau, EK teigimu, Lietuvos teisės aktai vis dar neatitinka direktyvos.

Direktyvoje nustatytos nukrypti leidžiančios nuostatos, taikomos alternatyviuosius degalus naudojančioms sunkiasvorėms krovininėms transporto priemonėms ir įvairiarūšio vežimo operacijose naudojamoms transporto priemonėms.NAUJAUSI KOMENTARAI

Es

Es portretas
pasakė leisti per tapetinius kelius važiuoti jos standartus atitinkamčias mašinas ,tik nepasakė durniukams nedaryti kelio imitacijų ,aferų su kelių tiesimo darbais.

O kodel

O kodel portretas
EK tyli del keliu statybos normu!? Kazkodel musu asfalte vagos,o vos uz LR sienos - ju nebera! Nors pravaziuoja tiek pat ir tokiu pat svoriu tie patys vilkikai!

Pilietis

Pilietis portretas
Tik ir girdi lietuva nevykdo to ir to ka primeta Briuselis. O valdzioj sedintys mum aiskina kokia lietuva nepriklausoma. Tai kuriam gale ta nepriklausomybe kai net savu pinigu neturim
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių