G. Landsbergis kviečia JAV „Lockheed Martin“ investuoti Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, ketvirtadienį Davose susitikęs su JAV karinės pramonės milžinės „Lockheed Martin“, gaminančios „Himars“ ir kitą ginkluotę, vadovais, ragino juos investuoti Lietuvoje.

„Siūlome geriausias sąlygas gynybos pramonės investicijoms Lietuvoje, turime reikiamos patirties, todėl tikimės, kad Lietuvos investicijos į gynybą taps pagrindu vykdyti karinės technikos remontą ir gamybą Lietuvoje“, – ministerijos pranešime sakė G. Landsbergis.

Susitikime aptarta, kodėl svarbu investuoti regione, kur ateityje koncentruosis gynybos pajėgumai, kaip užtikrinti patikimas gynybos grandines, sutarta tęsti bendradarbiavimą.

Pasak ministro, geopolitinis neapibrėžtumas pasaulyje ir regione skatina geriau rūpintis nacionaliniu bei regioniniu saugumu.

„Didinamos išlaidos gynybai, galimybė gynybos pramonės įmonėms veikti laisvosiose ekonominėse zonose, kitos paskatos – mūsų signalas ir partneriams, ir gynybos pramonės įmonėms, kad mūsų planai stiprinti saugumą yra ilgalaikiai“, – teigė G. Landsbergis.NAUJAUSI KOMENTARAI

lendzbirgy

lendzbirgy portretas
GAL TU DURNAS ?

N

N portretas
Paziūrejus vien į ji bloga darosi

Pirma

Pirma  portretas
Gal pirma Taivano "investicijas" isisavinam , kad nebutu per daug vienu metu ?
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių