G. Nausėda: neskiriant pakankamai lėšų keliai tik blogės

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad neskiriant pakankamai lėšų keliams jų kokybė  ateityje dar labiau blogės.

„Mes galime kalbėti labai daug ir apgailestauti, bet jeigu nebus pinigų – nebus nieko, įskaitant ir šitą vadinamą betonkelį (Vilniaus–Utenos plentą – BNS). (...) Žvelgdamas į ateitį aš dar kartą kartoju, ką jau sakiau ne kartą, – nebus pakankamai finansinių resursų, mūsų kelių būklė tik blogės“, – žurnalistams Molėtuose ketvirtadienį sakė G. Nausėda.

„Jeigu fiksuosime tas pačias sumas, kurias planavome ankstesniais metais, supraskime viena – infliacija dalį jų bus sugraužusi, reiškia, realiai mes padarysime vis mažiau ir mažiau“, – kalbėjo šalies vadovas.

Rūpinantis kelių būkle ir skiriant jai finansavimą prezidentas siūlė remtis Lenkijos pavyzdžiu.

„Nereikia važiuoti labai toli už devynių jūrų marių, kad pamatytume, kaip sistema veikia ir šiandien, deja, mūsų kaimynams galime tik pavydėti kelių būklės“, – sakė G. Nausėda.

Susisiekimo ministras Marius Skuodis anksčiau vylėsi, kad 2024 metais kelių priežiūrai bus numatyta daugiau lėšų, nes jų poreikis yra didesnis, be to, yra ir daugiau pajamų šaltinių.  

Jis yra sakęs, kad norint įgyvendinti svarbiausius kelių infrastruktūros projektus, tvarkyti tiltus ir viadukus, kitąmet Kelių priežiūros ir plėtros programai reikėtų papildomai 340 mln. eurų.

Anot jo, 2024-iesiems programai numatyta 543 mln. eurų – tiek pat, kiek ir pernai bei 2021-aisiais, o šių lėšų pakanka tik tęsti jau pradėtus darbus bei įgyvendinti dalį strateginių projektų, pavyzdžiui, „Via Baltica“ automagistralės 40 kilometrų atkarpos nuo Marijampolės iki Lenkijos sienos statybą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
pinigai ukram ar kokiem gaidziam paremti o zmonem NERA ! TFU

Jo !

Jo ! portretas
Prie dirbančiųjų reikia pastatyt po cerberį , kuris prižiūrėtų darbų kokybę ir lieptų ardyt ir daryt iš naujo TOL , KOL PADARYS GERAI .

Pirmiausia

Pirmiausia portretas
Tuos jau pasirtus pinigus reikia panaudoti SĄŽININGAI - nenuvogti jų ir darbus atlikti taip , lyg rankos būtų išdygę ne iš subinės ...
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių