G. Šimkus: Lietuvos ekonomikai mišių neužsakinėčiau

Grįžti į straipsnį

pritariu Šimkaus minčiai, konservkagebistus būtina

pritariu Šimkaus minčiai, konservkagebistus  būtina  portretas
laidoti be m i š i ų ir kuo greičiau-- kgebisto OŽIO tvarto politinėse srutose,

apgailėtina

apgailėtina portretas
net mišiom neliko babkiu viska iššvaistė konservatnikai.

emygeris

emygeris portretas
pakol radioaktyviom dulkem ir tepalais uztersto ukrainieciu tanko is kauno atgal i ukraina neisvesit... as jum pinigu neduosiu...nei 1 cnt nepervesiu i lietuvos ekonomika...... norit...giedot ... giedokit...

juokas

juokas portretas
dar vienas komunisto draugelis emesi misiu uzsakytojo vaidmens

Blusius

Blusius portretas
Geriau tas pigių kotletų mėgėjas iš viso patylėtų....o tai pliurpia nesąmones.Iš viso kam tas bankas reikalingas,501 žmogus gauna didelius atlyginimus ir tik valgo pigius kotletus ir nieko praktiškai neveikia,nes lito tai nėra,o užsienio bankų neįstengia prižiūrėti...

Kad

Kad portretas
Turi mazet vartojimas ir mazes gamyba toks tikslas zaliojo kurso , tvarumo , panaudot kuo daugiau maisto , perdirbt siuksles mazint vartojima , Gentvilas ir kelt akcizus sumazint vartojima .

jo

jo portretas
Pasakorius. Na, bet LB vykdoma bankų priežiūra niekam tikusi.

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvos ekonomikos problemos yra rimtos, todėl nevertos tokių pašaipų. Sankcijos Rusijai padidino infliaciją Vakaruose, privertė centrinius bankus kelti paskolų palūkanas, atvedė prie ūkio krizės Lietuvoje. Lietuvos politikai, vaizduodami labai karingus, daug kalba apie sankcijas Baltarusijai ir Rusijai, kurioms šios sankcijos nekenkia, o kenkia Lietuvai. Verta kiekvieną Lietuvos politiką, kuris ištaria nors žodį apie sankcijas, suimti ir nuteisti kalėjimo bausme už kenkimą Lietuvai. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

Hohoho

Hohoho portretas
kaip galima uzsakineti misias tam ko nera?

ai

ai portretas
ka jau ten po laiko uzsakinesi...

kapsas

kapsas portretas
Iš vis kam reikalingas tas Lietuvos bankas jei viską diktuoja ECB, matomai šis bankas tai puiki lesyklėlė reikalingiems žmogams?.?. Kaip rašė vienas Lietuvos petas ,,LIETUVO SENOS NEBĖR LITUVA TSR (es).

Galerijos

Daugiau straipsnių