G. Skaistė Armėnijoje ragins Europos rekonstrukcijos ir plėtros banką toliau remti Ukrainą

  • Teksto dydis:

Finansų ministrė Gintarė Skaistė Armėnijos sostinėje Jerevane vyksiančiame Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) metiniame susitikime ragins ERPB tęsti paramą Ukrainai, taip pat teikti ją Baltijos valstybėms ir kitoms karo paveiktoms šalims.

Ministrė pirmininkaus nuo antradienio iki ketvirtadienio vyksiančio susitikimo atidarymo sesijai, antradienį praneša Finansų ministerija.

„Itin svarbus banko vaidmuo remiant platesnį dėl karo nukentėjusį regioną, įskaitant ir Baltijos šalis. Ateinančių keleto metų ERPB strateginiuose tiksluose turi aiškiai atsispindėti tolesnė parama Ukrainai, o veiklos plėtra į naujas šalis neturi mažinti dėmesio dabartinėms veiklos valstybėms“, – pranešime teigė G. Skaistė.

Pasak ministrės, ERPB nuo plataus masto karo pradžios 2022-ųjų vasarį suteiktas 4,1 mlrd. eurų finansavimas padeda „išlaikyti Ukrainos ekonomikos gyvybingumą“.

G. Skaistė Jerevane susitiks su  ERPB vadovais, dalyvaus renkant naują ERPB prezidentą, posėdžiaus banko plenarinėje sesijoje, kurioje bus tariamasi dėl ERPB prioritetinių veiklos sričių iki 2030 metų

Ji taip pat susitiks su Armėnijos finansų ministru, Moldovos ekonomikos ir skaitmenizacijos ministru ir vicepremjeru, JAV, Prancūzijos aukšto lygio atstovais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Siūlau

Siūlau portretas
neapmokėti ministrų ir kitų valdžios atstovų kelionių ir jų išlaidų, kurios nėra susiję su tiesiogine nauda Lietuvai. Jeigu dirbate užsienio šalies naudai, tai tegul ta šalis jums ir moka.

varyk namo k-va

varyk namo k-va portretas
tvarkyt Lietuvos reikalu ten nelojus
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių