LEA: Lietuvoje pabrangus benzinui, Lenkijoje jis kainuoja centu pigiau

  • Teksto dydis:

Praėjusią savaitę benzinui brangus 0,3 proc., pirmą kartą nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio Lenkijoje jis kainuoja pigiau nei Lietuvoje. Tuo metu dyzelino kaina per savaitę mažėjo 0,6 proc., praneša Lietuvos energetikos agentūra (LEA).

LEA duomenimis, balandžio 22-ąją litras dyzelino Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,53 euro, vidutinė benzino trimis centais brangiau – 1,56 euro.

Per savaitę benzino vidutinės kainos Lietuvoje ir Estijoje padidėjo atitinkamai 0,3 proc. ir 3,7 proc., Lenkijoje ir Vokietijoje sumažėjo atitinkamai 0,6 proc. ir 0,5 proc., o Latvijoje vidutinė kaina nepasikeitė. Benzino vidutinė kaina Lenkijoje siekia 1,55 Eur/l ir yra 0,01 Eur/l mažesnė nei mūsų šalyje. Estijoje ir Latvijoje benzino vidutinės kainos yra atitinkamai 1,81 Eur/l ir 1,75 Eur/l.

Tuo metu dyzelino vidutinės kainos visose lyginamose Baltijos šalyse ir kaimyninėse valstybėse sumažėjo 0,03–2,1 proc., išskyrus Estiją, kur vidutinė kaina padidėjo 1,1 procento. Pasak LEA, dyzelino vidutinė kaina Lenkijoje siekia 1,56 Eur/l ir yra 0,03 Eur/l didesnė nei mūsų šalyje. Estijoje ir Latvijoje dyzelino vidutinės kainos yra atitinkamai 1,62 Eur/l ir 1,69 Eur/l.

Vidutinės benzino kainos visose lyginamose valstybėse yra 0,8–5,8 proc. didesnės, nei buvo prieš 12 mėnesių, o dyzelino vidutinės kainos dabar 3,1–11,3 proc. didesnės.

Nuo balandžio pradžios iki šiol (1–24 d.) didmeninė benzino kaina sumažėjo 0,001 Eur/l, dyzelino – 0,032 Eur/l.NAUJAUSI KOMENTARAI

> man taip

> man taip portretas
Choziainas gamyklos kas?

Negatyvas pasakose

Negatyvas pasakose portretas
Pasaka apie juodvarnius caro primesta ne laisvos Lietuvos

Man taip ...

Man taip ... portretas
... noris paklaust: Tai ar lietuva, ar cia lenkija turi perdirbimo gamykla .... :DD
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių