Lietuvos gyventojai turtėja: kas nutiko?

Grįžti į straipsnį

Tiesa

Tiesa portretas
Parasykit procentais kiek kas algu gauna o ne is lempos vertinkit

PSD +PVM + GPM ++

PSD +PVM + GPM ++ portretas
ir gaunasi kad kekvienas kuris balsavo uz tuos kurie vietoj matematikos mokinosi giedot daba gieda jiems jog sumokat per mazai mokesciu...jog gerai gyvenat . dar 2003 skaiciavau kad is mano sugeneruojamau pinigeliu 63% nusirauna valdzia... cia tais laikais a daba gi dar ir elektrikai aferistai ir siuksliu mafija ir zalieji padlos ir visokie privalomi bankai ir vakcinatoriai papildomai... ytariu ka artejam prie 80%... uztat i gerove... kekvienam zingsnije... va pernai valstybes tarnautojas valstybineje ymoneje uzdirbo 15 000 eur... cia kas ? - nu tiesiog geroviu gerove

Tikrovė

Tikrovė portretas
O kiek visai nuskurdo ir kiek ubagų, benamių atsirado ir kitokio pauko ...piliečių?

Domas

Domas portretas
dirbantiems Lietuvoje visaip pataikaujama. Jiems gerai. O štai išeina žmogus į pensiją, kad ir labai mokytas ir su didžiuliu stažu , ir jo laukia TOTALUS SKURDAS. Tai neteisinga

Jonas

Jonas portretas
Pritariu Pranciškui. Niekas nekaltas,kad nesimokėte kada buvo laikas. Turėtumėte gerą atlyginimą ir jaustumėtės gerai. Čia lygiai tas pat ,kada senas vyras apsiženija jauną ir, praėjus atėjus laikui rauda kad nemyli. Mylėti jaunas reikėjo tada ,kada tarp kojų buvo kaip uola. Ką pasėjote tą pjaunate.

M

M portretas
Uždirbu tūkstantį,išeisiu į pensiją gausiu virš 4 šimtų,kaip egzistuoti reikes?tai ir atsidedu.kas neaiskaus?

>tulpių paštas

>tulpių paštas portretas
tai kodėl Lietuva valdžiagyvių asmenyje prisigalvojo sau visokių reformų jeigu to visai nereikėjo? Paklausykit(ir pažiūrėkit) ką kalba apie tai europarlamentarė, tarptautinė ekspertė Margarita Starkevičiūtė ir pataps viskas aišku - valdia kaip visada baudžia savo šalį ir jos piliečius..Todėl ir ,,stovi" ne tik tie 600 limonų eu bet ir 2 MILIJARDAI

tulpių paštas, Stiklių restoranas, sklypas už 1 eurą

tulpių paštas, Stiklių restoranas, sklypas   už  1  eurą portretas
V.Sinkevičius: "Lietuva yra pirmoji valstybė, kuri gali netekti dalies RRF lėšų" - „(Tai yra – ELTA) dėl to, kad Lietuvai dėl nepateiktos mokesčių reformos, kuri vis dar nepateikta, tik viešai diskutuojama, šiuo atveju, tai Lietuva pirmoji valstybė, kuri gali netekti dalies RRF lėšų“, – Eltai interviu metu teigė V. Sinkevičius. Lietuvai nepasiekus visų rodiklių, 565 mln. eurų prašymas bus patenkintas iš dalies....

alio, žiurknalistai

alio, žiurknalistai portretas
Koks ciniškas mulkinimas, tiesiog į akis, net jei kažkur kažkas ir uždyrPa ant popieriaus 2000, bet atskaito 40 proc., vos ne pusę, taigi paskaičiuokit kiek gauna į rankas. Apie tai jau aiškino, kad dabar Lietuva išpūtė ant popieriaus Bruto, kad atrodytų gražiau, bet Neto vis tiek vienas mažiausių ES, ir visa tai prie didžiausios infliacijos Lietuvoje nei visoje ES.

...

... portretas
Landsbergio turtas koks?

pritariu

pritariu portretas
Lyginant su Eritrėja esame turtuoliai.

sakot pesimistiski komentarai....galvoju ka ju os gydit reik

sakot pesimistiski komentarai....galvoju ka ju os gydit reik portretas
va as valstybes tranautojas dirbdamas valstybineje ymoneje gaunu 15000 ...netikit ? sodroj galit pazet.... i nieko baisaus nematau ka tuos privalomus jum mokescius dar truputuka jum pakelt... a del algu nu tai nenorit uz mazai dirbt nedirbkit uzsirasykit pas mane i partija ir mes vini kitiems solidariai padesim :)

Faktas

Faktas portretas
Aišku, gali būt į rankas alga virš 3000 eur ir Lietuvoje. Tai yra tada, kai bet kuri narkomanė su fiktyviai diplomu padaroma vadybininke. Tada ji rūpinasi vaikų vežimu į užsienį trumpam. Tada ji dar ir tuos vaikus nuveža pas žinomus tarptautiniu mastu pedofilus, kur tie vaikai sužalojimo negrąžinamas, padaromi narkomanais, jei iki tol dar nebuvo. Tada tie vaikai gydomi išnaudojant jų draudimą kokius penkis metus. Per tą laikų su jais pažeidžia ir pedofilas medikas, ir koks nors pakrypėlis psichologas, ir ateina jam pamokėlių pravesti visiškas pedofilas, kuris dar ir padiktuoja orgijas su vaikais ir padaro video įrašus, kurie labai perkami. Vadybininkė tvarko dokumentus ir su farmacininkais pasirašo ketinimų protokolus kaip tokių vaikų dar daugiau atveš ir jie visi atseit bus mokomi muzikos, baleto ir groti birbyne. Ar aiškiau? Tada alga į rankas bus ir daugiau nei 3500 eur per mėnesį.

nera

nera portretas
Kd žurnalistų kad lnk tv reportazai perspausdinami???

Pranciškau

Pranciškau portretas
kur tau tas ,,netrūksta" Galvoj? Tai isiplauk galvą.O čia komentuoja sveikai mastantys laisvi žmonės o kad kartais prasprūsta necendzūra, tai tik sustiprina esmę. Eik pas savo ramanauskus ir šurajevus pasiklausyt kaip jie ,,neagresyviai " ir viešai ,,dengia gražiais žodeliais " visus kurie nepatinka Ar net mūsų estrados ,,žiburių" paklausyk kartais internete kaip jie bendrauja..Todėl nesimėtyk čia blogais būdvardžiais ir neigiamais veiksmažodžiais jei neturi nieko ko daugiau iš savo senų sudžiūvusiu smegenu išspaust

na jau

na jau portretas
tikėkit tais komunistiniais propagandistais - uždirbantis 2 tūkst. jau turtuolis? Jau vidurinioji klasė? Betgi jau drastiškai visi išbuožinami keliant mokesčius, akcizus ir kt. Šlykštu skaityti tokias patyčias žiniasklaidoje. Mūsų valdžiukė ėmėsi eksperimento pagal švabą - nieko neturėsi ir būsi laimingas. Ar pavyks jiems, priklauso nuo mūsų.

Pranciškus

Pranciškus portretas
Pastebėkite: pesimistinius, neigiamus ir net agresyvius komentarus rašo tikri beraščiai, darantys labai daug klaidų. Bet keiksmų ir nešvankumų jų komentaruose netrūksta.

Dirbkit kuo daugiau ir už daugiau

Dirbkit kuo daugiau ir už daugiau portretas
Tada vis daugiau mokesčių sumokėsite. O iš jų bus senjorų ir senjorinų rojus. Kol jūs lauksime savo geros senatvės pensijos, jum jau nieko nebebus likę. Dabartiniai sensoriniai su senjoritomųs bus praėję, pravėręs, praradę ir pratvatyje per visus galus su dabartinėm nepilnametėm. O jūs dirbkit. Patikrins, ar tikrai atidirbti nariai už jum duodamas algas.

Ne laikykit

Ne laikykit portretas
Žmonių kaušais

Kam tau kisa pinigai

Kam tau kisa pinigai  portretas
Juk tu neturi fantazijos

ne girgeta neregeta pasaka

ne girgeta  neregeta  pasaka portretas
ne straipsnis, o tiesiog pasaka

gal koks

gal koks portretas
koks gaidys čia darė apklausą ( ir tyrima) tarp igničio ir kt pavoktu valstybės imoniu akcininku?

Lietuva susigūžė.

Lietuva susigūžė. portretas
Visi pamatę kas dedasi, sukruto galvot apie save - rytojus nesaugus ir galimai ateina negandos metai. Gali būt kad neturėsi. Gali būt kad negalėsi. Gali būt kad neleis. Gali būt kad pavergs..Todėl reikia dar pasidžiaugt kol gali kartu su šeima. Todėl reikia nusipirkt tą kas turi išliekamąją vertę. Peržiūrėt įpročius pirkti pagal savo užgaidas. Peržiūrėt įpročius duoti ar aukoti neaiškioms rinkliavoms, nereikalingiems, nebūtiniems dalykams..Taip ir elgiasi per amžius Lietuvis - galvoja ir todėl išlieka. Todėl Lietuva iki šiol neišnaikinta nors ji yra ,,Kaimas kryžkelėje" ant kurio visos ožkos my ža ir ant kurį visi nori paminti

Pranciškus

Pranciškus portretas
Gerb. Kauniečiui jau kažkas pajuokavo ir gana taikliai.Yra dažnai beveik niekam nereikalingų ir paklausos neturinčių disertacijų (atsiprašau, net Jūs rašot ,,dizertacija"...), tad ir atlyginimo deramo negauna. Jūs turbūt paskaitėt komentarus, kur rašo, kad santechnikas ima už valandą 60 eurų, elektrikas ima už valandą 60 eurų, kas draudžia mums būti tos srities specialistais? Dabar atsirado labai daug bakalaurų, magistrų ir net daktarų turinčių net po kelis diplomus ir, deja, niekam vertų. Mokslas visai nuvertėjo, ką rodo matematika, fizika, chemija irtt.

yja

yja portretas
Kas atsitiko, kad dauguma gyventojų skurdėja???

oi bl et kiek turtingu

oi bl et kiek turtingu portretas
Vakar Maxsimoj du senukai /kažkur apie 70m/ prie nukainuotu produktu kad skaičiavo savo turtus, kad skaičiavo..Paskui kai išėjau iš parduotuvės vėl juos pamačiau ant suoliuko - išsidėlioje ką nupirko už savo tūkstančius:D) pagal čekį žiūrėjo ką sumokėjo:D)

kauniečiui

kauniečiui portretas
Pagal tavo pezalus,tai disetacija turbūt apie putlerį

kaunietis

kaunietis portretas
mano sunus apsigynes dizertacija ,pries 5m gaudavo 800eur,dabar1100 i rankas

nesupratau ir aŠ-CHA CHA CHA

nesupratau ir aŠ-CHA CHA CHA portretas
KAIP TAI GERĖJA?PAŽIŪRĖKITE Į KELIONES,PERKAMUS BUTUS,SODYBAS,MAŠINAS, RESTORANUS,VIEŠBUČIUS,KINUS,TEATRUS,KONCERTUS PILNUS-KAIP TAI GERĖJA

nepatenkintiems

nepatenkintiems portretas
Kelionių pilna,bankai pinigų pilni,indėlių pilna, pilni restoranai,viešbučiai užimti per šventes, teatrai pilni,kino salės irgi, koncertuose pažiūrėkite kas darosi...Tai apie ką jūs čia?Dirbkite ir turėsite.

anonimui

anonimui portretas
Pensuininkai dauguma nevažiuotų net jei 2 tūkst.gautų,vieni krauna vaikeliams,kiti-žulikams atiduoda,neverk tik jau dėl tų pensininkų, užtenka viskam.reikia mokėt išleisti, šiaip pensijos daugumos žymiai didesnės.

puiku

puiku portretas
Biednėja-blogai,turtėja-vėl blogai.Tai smagu,gyvenam e kaip niekada gerai, tik nevarykim Dievo į medį, augame,tobulėjame,pasiekimai pasakiški,atvykę užsieniečiai tai pastebi,kiek pagerėjo gyvenimas,kokia graži Lietuva.Maistui skiriame daugiau,nei europiečiai,aišku,todėl ir nutukę esame.30-40 metų žmonės tikrai puikiia gyvena,keliauja,perka butus,uždirba.

Romas

Romas portretas
Kaip tokiom paslaugu ir mokesciais neturtes Mano bustas buvo lemputes pakeitimas 20e, su lempute , santehniku darbo valanda 60 e, plius islaidos tai nuo geguzes mazina per pus bet vistiek prasisuks sugalvos kaip darasyt islaidu ir guma temt yra siandienos Kauno dienos staispsnis galit paveizet ,kitur dar daugiau uz val, ima buvau servise elektriko kaina 60 e,

Anonimas

Anonimas portretas
reikėtų paklausti pensininko, gaunančio 400 eurų pensiją , kada paskutinį kartą buvo Turkijoje.

Vieniturteja o skurstančiųjų daugeja

Vieniturteja o skurstančiųjų daugeja portretas
Turteja rik tie kas prie valstybes uzsakymų prieina ir kas prie valdzios lovio ,tuos uszsakymus užsako.vien ko verti Nato susitikimo Vilniuje uzsakymų samatos ,kirio kartais virsija rinkos kainą ,ie ner valdzuis klapciukas Tapinas buvo nusteręs del tokio pinigų svaistymo.o kur dar kazkur dingę 1.2 milijardo dolerių ,kurie buvo Taivanio pervesti Lietuvai .

Turteja

Turteja portretas
gal 10 ar 15 procentu blatnuju,apvagianciu Valstybe,ja islaikancius dirbancius piliecius,neigaliuosius,pensininkus,vaikus ir netgi pavagianciu ES parama ir ismokas. Kinija irgi turteja. Vidutine alga ten jau 3 tukstanciai doleriu! Betgi - ten blatnuosius jau issaude,todel ten turteja VISI.

Pranciškus

Pranciškus portretas
KIek daug trolintojų ir pesimistų, turbūt tinginčių dirbti ir užsidirbti.Niekada Lietuvoje žmonės negyveni taip gerai, kaip šiuo metu. Gerbiami (?) trolintojai paaiškinkite, kokiu būdu ir iš ko KIEKVIENĄ DIENĄ iš Lietuvos į Turkiją kyla po 4 lėktuvus, o žada kilti net po 6? Nemažai žmonių dukart per metus vyksta į šiltuosius kraštus. Iš ko išaugo gyventojų indėliai bankuose? Iš ko žmonės turi įsigiję net po kelis butus ir dar sodybas kaimuose? Darbo pasiūla didžiulė, tik labai daug nenorinčių dirbti (aiškina, kad per mažai mokama, betgi ieškok kur mokama daugiau, JEIGU DIRBSI LABAI GERAI, kelk kvalifikaciją). Matau nuolat per šventes ir savaitgaliais perpildytą Palangą, pilni ir restoranai...Jei nori mažiau išlaidauti, nepatingėk ir valgį gaminkis namuose. Negalima taip skleisti pesimizmą ir niekinti valstybę.

Anonimas

Anonimas portretas
kažkaip primena sovietmetį. Tada irgi žmonės gyveno vis geriau ir geriau. O kad atskirtis tarp 30-40 mečių ir į užribį išmestų vyresnių žmonių didėja, tiesiog smulkmena neverta dėmesio.

Akurat!

Akurat! portretas
Prie konteineriu vis daugeja buvusiu milijonieriu!

TURBUT KLAIDA

TURBUT KLAIDA portretas
REIKEJO PARASYT,KAD SEIMO NARIAI TURTEJA.

nejuokinkite

nejuokinkite portretas
Turtėja tik KGB stukaciaus šaika, o visa likusi Lietuva totaliai skursta.

VYRIAUSYBĖ IR SEIMAS KELIA BEVERTĘ SAVO VERTĘ KO GERA///

VYRIAUSYBĖ IR SEIMAS KELIA BEVERTĘ SAVO VERTĘ KO GERA/// portretas
Ne tuos skaičiuoja ,,gudručiai" ,o ir ,,išpūsti " eilinį kartą galima... Kiek uždirba valstybinėse mokyklose mokytojai neperkrautu darbu ? Kiek uždirba valdiškame darbe gydytojas nepervargęs arba med. sesutė ar sanitarė ? Kiek uždirba kiemsargis, kuris privalo pasenęs 15 namų teritorijas žiemą -vasarą sutvarkyti ?... KAIP SENUOLIAI MŪSŲ GYVENA---- visas spalvas parašykit....Mažai uždirba tie ,kurie fizinius darbus dirba ... Žinoma ,atsiras nužmogėjusių , kurie pasakys ,kad mokytis reikėjo ir t.t. Tokiems štai ką parašysiu ,nes neišmąstys--- šie darbai turi būti nudirbti ir už juos reikėtų mokėti daugiau ,negu už ,,baltus" darbus...

Ok

Ok portretas
Turteja ar tiesiog gyvenimas brangsta?

Ha ha

Ha ha portretas
Viena diena turteja,kita skurdeja..ot zurnaliugos!!!!

Flurona [Čiulpk, Šurajevai]

Flurona [Čiulpk, Šurajevai] portretas
Antraštė tai super. Juk planas tai yra skurdint!

siauras akiplotis

siauras akiplotis portretas
tai čia kalba eina tik apie valdininkus, kurie atlyginimus gauna iš valstybės biudžeto. Jiems ir kyla.

Rimas

Rimas portretas
Provincijos anekdotas:((

Rėžimas

Rėžimas portretas
Lietuvos gyventojai turtėja? Nieko tokio, tuoj mokesčius, akcizus, pakelsime, naujų prigalvosime ir nustos...

Nuomone

Nuomone portretas
Dėl to uždarbio tai yra valdininkai vadovai tai it specialistai tai sumuojant ir tu pabėgusių iš artimų šalių įmonių darbuotojų algos o visi kaip liko pliki čia surišta mūsų vadinamų verslininkų godumas ir valdžios darbo žmonių apiplėšimą mokesčiais o burzujujai moka labai mažai mokesčių jai uždirbai mokėk vienodai kaip ir mažai uždirbantis žmonės dirbtų o dabar kodėl dirbti už centus už tiek neįmanoma šeimos išlaikyti pabuskite

Nijolė

Nijolė portretas
Vyresni žmonės daugumoj minimus uždirba ką čia meluojat su tuo uždarbiu

Maris

Maris portretas
Atleiskite, kas čia turtėja? Vid 1200 į rankas prie šiuolaikinių kainų - čia kalba apie nieką.

na

na portretas
matyt straipsnio autorius buvo Seime ir padarė apklausą... paklausė panelės Armonaitės kuri siūlo pašvinkusį maistą pardavinėti žmonėms...(kokia gėda šiai panai) siūlyčiau tiems priimantiems tokius sprendimus patiems kirsti ...jei jie viršūnėse, tai su žmogum gali daryti ką nori...net pašvinkusį maistą siūlo...viskas brangsta ...mokesčiai už elektrą kosmosas..turi bėgioti gesinėti šviesą arba sėdėti patamsyje jei žiūri televizorių...aplamai Lietuvos žmonėms sunku...kad ir dirba dažniausiai už minimumą...labiausia gaila jaunimo kurie turi auginti vaikus ...o jei dar buto paskola...gaila ir graudu, kai"broliam ir sesėm" viskas ant lėkštutės o mus smaugia...

Dėka rusų

Dėka rusų  portretas
Matijošaitis parodė kaip gallima praturtėti.

Joo

Joo portretas
Kodėl nerašo kad pusė milijono Lietuvos žmonių Lanzbyyrgių šaikos apvogti, gyvena žemiau skurdo ribos.

ne nu... straipsnis kaip ir teisingas

ne nu... straipsnis kaip ir teisingas portretas
tik skaityt reikia tarp eiluciu : vidutine klase : elektrikai perekupai ir elektrikai aferistai...bankininkai aferistai, pensijiniu fondu aferistai, siukslininkai aferistai, zalieji ekologai aferistai... PSD isisavintojai aferistai... a kiek visokiu leidimu liecenziju darbui ir veiklai dalintoju priviso... kiek tikrintoju ir kontrolieriu....ir visi gyvena...gerai gyvena... juk jie labai svarbus ir garbes pritine ta supraskit jie tikrasi ne uz minimalia alga dirba

Aga turteja

Aga turteja portretas
A žurnaliuga apsiniuchines,ar jobnulsa nuo taburetes?Debilas,blyn.

neatskaičiavus mokesčių

neatskaičiavus mokesčių   portretas
a mokesciai sudaro liuto dali.... 2000 gauni a is taves nurauna 80% ir sako oi tu labai daug uzdirbai....tau reikia mokescius padidint.... 2003 skaiciavau ka mano mokesciai sudaro 63% nuo pajamu... a tais laikasi nei PSD nei elektriku aferistu a nei ekologijos ir auto registracijos mokesciu nebuvo.... jobani gondonai jei jus noryt gyvent kaip zmones tai nustokit politiku suda vyniot i vata : nustokit meluot sau ir savo vaikams... imkit vadint daiktus ir reiskinius tikraisiais vardais...

...

... portretas
ruošiasi apdėt naujais nalogais tai biški propagandos reikia pavaryt kad žmonės mažiau susierzintų

dazniau pradejo vogt vienas nuo kito

dazniau pradejo vogt vienas nuo kito portretas
priedo masiskai atsidare nauji narkotiku taskai , vagia ,suka aferas, narkotikus pardavineja , plesia ir apgaudineja ....stai ir turteja

Lietuvoje

Lietuvoje portretas
šiuo metu labai bujoja melas ir aferos...

Nutiko tai,

Nutiko tai, portretas
kad gyvename stebuklų šalyje . Kainos auga,mokesčiai didėja, už šildymą kompensacijų prašančių žmonių skaičius didėja,siūloma pirkti prekes su pasibaigusiu galiojimo terminu ir t.t.,o Lietuvos gyventojai tik turtėja ir turtėja.

Tai

Tai portretas
Kapitalizme nepelningos veiklos nera ir negali buti , kas kuom verciasis tas uzdirba ,didele dalis turteje nusikalstamai , nemokedami mokesciu ar vogdami , dalis praturtejo is prixvatizacijos , ir jau islenda , mano seneliai atgavo sovietini turta nusavinta , prixvatino NT , tevai ir NT prixvatino , dabar mums liko ir pagal NT kainas as praturtejau ,paradaves 1 buta galiu ir nedirbt tik inflecija didele gali per 5 m, ir baigt pinigus .

beribis godumas

beribis godumas portretas
Keli procentai tokių ir apiplėšia pasaulį

Panevėžys

Panevėžys portretas
Kažkokias nesąmones kalba. Tokiu algų nematom mes.

pensininkė

pensininkė portretas
kai kas turtėja įmonių vadovai valdininkai seimas teisėjai ir kyšių gavėjai, o visi eiliniai žmonės vargsta ir sukasi kaip sugeba pensijos mažos kad ir pakelia bet mokesčiai už paslaugas ir maistas suryja viską ar kada buvo tokios kainos užtat tie ir turtėja kurie tuo naudojasi jaunos šeimos skęsta paskolose bankams ir jie vis kelia procentus o valdžia atima saugumui prisiprašė valdžios atstovai kad jaustume įtampą patys neturime net tanko o kišame Ukrainai tik kalba iš kalbų jokios naudos tik patiems blogiau tur būt turtėja tik Vilnius ne viens ponas gatves siaurina kitas ponas vėl platina ir kas ten kelios dešimtys tūkstančių tokiai ''tuurtingai''Lietuvai

G

G portretas
Tas akivaizdu, kodėl tos kainos kyla į dangų - todėl kad perka. Bet netolygumas irgi labai didelis ir dalis visuomenės stumiami į atskirtį.

Kad

Kad portretas
Nesuprasi musu statistikos , propoganda kasdien varo , pirmadieni skaiciau kas astuntas skursta , skurdas auga , vidurine klase nyksta , manau per puse Lietuvoje puse turteje o kita puse ubageje ,samdiniai tikrai nepraturtes ,.

Kukas

Kukas portretas
Jus dar rubliais paskaiciuokit, tai isvis miliarderiais tapsit.

Antanas.

Antanas. portretas
Turtėja? O Eu perkamoji galia - mažėja. Vien per metus visų mūsų santaupos sumažėjo 1/5-daliu. Gi jeigu rimtai - tai egzistuoja net 7 ekonomikos dinamikos vertinimo metodikos. Ir visos jos - objektyvios. Nei vienos iš jų paneigti nepavyksta. kai pagal vieną iš jų - visiška prapultis - pagal kitą - stiprus augimas. Štai ir rašo kiekvienas taip, kaip jam patinka.

Gal nejuokinkit

Gal nejuokinkit portretas
Pasižiūrėkit kaip nušluoja parduotuvėse pasibaigusio galiojimo maisto prekes su 50% nuolaidom. O kiek į parduotuvę išvis neina, nes neturi už ką pirkti.

Klaustukas

Klaustukas portretas
O tai čia naujųjų komunistų propaganda?

Ha ha

Ha ha portretas
Taigi seimunai sau pasalpas padydino, va is ubagu ir tapo vidutiniokais.

Geriau

Geriau  portretas
Pažiūrėkite kiek gyvena iš išmokų žemiau skurdo ribos, kurias moka valstybė

Dainius

Dainius portretas
Toks įspūdis, kad šitie artistai iš sudegusio teatro laiko mus idiotais. Labai primena sovietinę propagandą, kai per visus plyšius bliovė apie nenusakomą klestėjimą. Koktu klausytis.

Ha

Ha portretas
O lg, bt kodel nekovuoja uz ligias klasiu teises? Ar jems tik vienos vieteles lygybe rupi?

Valdininkų

Valdininkų  portretas
Matyt algos

Anonimas

Anonimas portretas
Už du tūkstančius eurų dabar gali nusipirkti tiek kiek 2000 aisiais už 200 dolerių. Ot tai praturtėjo....

Anonimas

Anonimas portretas
Vidurinė klasė su dviem tūkstančiais bruto? Nejuokinkite mano šlepečių.... Nebent lygintis su tumba jumba gentimi. Jei su ES tai vidurinė klasė 5000-10000. Du tūkstančiai tai darbininkų klasė.

Anonimas

Anonimas portretas
2ke pries mokescius, cia vidurine klase, jus rimtai? :D

Nu

Nu portretas
Tai čia gerai ar blogai? Nes toks vaizdas susidarė,kad blogai jog apskritai yra vidurinė klase

Galerijos

Daugiau straipsnių