Naujas vyrų hobis – apsipirkinėti

  • Teksto dydis:

Vyrų elgesys prekybos centruose beveik nebesiskiria nuo moterų, - atskleidė visuomenės nuomonės apklausa.

Tai patvirtina ir prekybininkai, kurie sako jau nebematantys skirtumo tarp vyrų ir moterų apsipirkimo įpročių - vyrai perka daug, rūpinasi savo išvaizda.

Psichologų tokios tendencijos nestebina, svarbu, sako jie, kad potraukis apsipirkinėti, netaptų priklausomybe.

Atlikta apklausa atskleidė, kad pagal apsipirkinėjimo įpročius vyrai vejasi, o gal jau net ir lenkia moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kęstas

Kęstas portretas
Kam apsipirkti yra hobis, o kam pavalgyti nėra už ką. Koks yra taikliausias visos lietuviškos politikos apibūdinimas? "Nes čia – tokia lietuviška politikos šaltiena, kai visi vadinasi, kaip nori, bet visi viduje yra liberalai – tik už turtingus, tik jų interesus atstovauja. Mane motyvuoja veikti neteisingumo jausmas." Jei nieko nežinote apie Lietuvos politiką, tai čia yra vienintelis būdas, kaip suprasti tai, kas Lietuvos politikoje yra svarbiausia. Eligijus Masiulis yra tik didžiausias akiplėša, bet visi Seime, Vyriausybėje ir Prezidentūroje yra tokie. Jūs susigūžiate, kai kultūros žmogus, Donatas Katkus, rodo į Seimą ir sako, kad visi ten vagys. Bet širdyje jūs žinote, kad kultūros žmogus yra teisus. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Nu bet

Nu bet portretas
kokiu ubagu reikia būt, kad apsipirkimą laikytum pramoga...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Logiškas Che.Deja ir fotografijoje vyrų nesimato.Matau tik tris apsileidusias,apibarzdėjusias,neaiškios lyties figūras.
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių