Seimo Antikorupcijos komisija tirs Š. Stepukonio piniginių operacijų kontrolę

Seimo Antikorupcijos komisija aiškinsis, kaip finansines operacijas, susijusias su Šarūno Stepukonio pasisavintais investicijų bendrovės „BaltCap“ fondo įmonių pinigais, vertino kontroliuojančios institucijos.

Komisijos pirmininkas, demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas Algirdas Stončaitis sako, jog informacija bus vertinama kompleksiškai.

„Pagrindinė visgi mūsų tema yra kompleksiškai pasižiūrėti, kaip tokia, net neįsivaizduojama finansinė operacija gali praeiti turint tiek kontroliuojančių institucijų. (...) Dabar tos informacijos kai pradeda daugėti, tai darosi visiškai skandalinga“, – LRT radijui antradienį sakė A. Stončaitis.

Anot jo, kyla klausimų dėl Lietuvos banko ir kitų institucijų atsakomybės kontroliuojant investicijų fondus.

„Principe tai yra nekontroliuojama ir toliau (...) toks įspūdis, daryk, ką tu nori. Man atrodo, kyla klausimų – o Lietuvos bankas su visom institucijom – lengva pasakyti, kad tai ne mūsų, Estijoje registruota ir estai turėjo kontroliuoti. Jeigu su tokiu požiūriu, tai, matyt, reikia plačiau žiūrėti“, – kalbėjo A. Stončaitis.

Komisijos pirmininkas sako, kad institucijos turėtų aiškiai įsivertinti veikos kriterijus, kad didelės vertės finansinės operacijos neliktų nepastebėtos.

„Pirmiausiai reikėtų, matyt, įsivertinti kriterijus, pagal kuriuos yra nusistatoma, ką reikėtų kontroliuoti ir nereikėtų, tada galbūt užsiiminėti visiškai smulkiais dalykais ir nematyti tų didelių“, – teigė A. Stončaitis.

Pasak A. Stončaičio, institucijos informaciją komisijai turi pateikti iki kovo 1 dienos, o kovo 6-ąją ji bus svarstoma posėdyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

:)))

:))) portretas
tirs kaip sugriaut tiltus vedancius i partijos kasa...

Dar karta

Dar karta portretas
prabagotes "tyrejai".

Budelis

Budelis portretas
Prie ko čia seimas? Priteisti katorginius darbus,, duoti kastuvą ir tegul atidirbinėja vogtus milijonus.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių