Su D. Kreiviu siejamos įmonės neteisėtos statybos baigėsi taikos sutartimi

  • Teksto dydis:

Vietoj planuotų socialinių butų ir bendruomenės centro Vilniaus Jeruzalėje iškilo kandidato į energetikos ministrus Dainiaus Kreivio verslo statytas daugiabutis, praneša portalas lrt.lt.

Daugiabučio statybai leidimas buvo išduotas neteisėtai, tačiau su politiku susijusios įmonės „Statybų gausa“ projektą išgelbėjo konservatorių partnerių Vilniaus savivaldybėje parašai – su bendrove pasirašyta taikos sutartis, leidusi keisti sklypo detalųjį planą pagal jau vykusias statybas.

„Statybų gausą“, Registrų centro duomenimis, politikas valdo per bendrovę „Cactus“, kurioje D. Kreiviui priklauso 40 proc. akcijų.

D. Kreivys tikina nei apie sklypo privatizavimą, nei apie jame vykusias statybas bei ginčus su Statybų inspekcija nieko nežinantis.

„Įmonių veikloje nedalyvauju, situacijos nežinau ir negaliu pakomentuoti, esu Seimo narys, 10 metų politikoje ir su verslais nieko bendro neturiu“, – komentavo D. Kreivys.NAUJAUSI KOMENTARAI

OPOZICIJA: - valstiečiai,darbiečiai,socdemai, !

OPOZICIJA: - valstiečiai,darbiečiai,socdemai,  ! portretas
n e p a t v i r t i n k i t e į ministrus a k i v a i z d ž i a i SUSIKOMPROMITAVUSIŲ;--Kreivio, S.Gentvilo, kurie yra a b s o l i u t ū s SAVANAUDŽIAI , net to JIE patys nuo VISUOMENĖS neslepia, tai praradę s ą ž i n ę APKERPĖJĘ t i p a i .--- Juk Lietuvoje yra daug sąžiningų politikų.

dabar tik MULKIAI dejuoja, kokie VAGYS tampa ministrais

dabar tik MULKIAI dejuoja, kokie VAGYS tampa ministrais portretas
r e i k į j o GALVOTI , kai balsavote už KONSERVUS--dabar ŠAUKŠTAI po pietų !

KREIVĮ ,tik d u r n i u s gali nežinoti

KREIVĮ ,tik d u r n i u s gali nežinoti portretas
6 metus besitęsiantį VISUOMENĖJE n u s i k a l t i m ą. --Matosi . kad šis būsimas MINISTRAS, galimai, yra KVALIFIKUOTAS aferistas, tai nenuostabu , juk tokie VAGYS su patirtimi p r a v e r s ne tik korumpuotiems konservatoriams , bet ir OPUS DEI religinei sektai, kurios jis yra narys
VISI KOMENTARAI 32

Galerijos

Daugiau straipsnių