Sunkiai suvokiama: pavežėjai – ir be vairuotojo pažymėjimo

Grįžti į straipsnį

Džamšut

Džamšut portretas
Problema ,kas per dibilai nuomoja arba paskolina aotomobilius.

Meskis

Meskis portretas
O kaip darbdavys galejo priimti i darba.Cia gobsumas musu verslininku.

J. K.

J. K.  portretas
Siaubas, siaubas, siaubas, betvarkė. Tikrai kalba apie saugumą, gynybą o šituos iš Azijos šalies kurie priklauso Russijai leidžia gyventi pas mus. Bolt platforma pasitraukė iš Russijos dėl sankcijos, bet ES šalį duoda dirbti. Tesiog nekontroliuojamas chaosas. Yra migracijos departamentas kur išduoda leidimą, tegul kontroliuoja visus BAOBABUS.

Ašai

Ašai portretas
Boltui yra pofik jiems rupi tik paimti kuo daugiau keleiviu o kas veza neįdomu ju atsakymas mes neskirstome i rases idomu kaip pas juos Estijoje.Pamatei tamsiaodi uz vairo lauk nuotykio .O paprasčiausia sistema yra :lietuvaičiai prikure nuomos firmu prisieme leidimu lietuviškom pavardem duoda babajam o tie seucia po gatves o boltas ir vel nurašo kad jie nekalti boltui svarbu kapeika jie nekreipia dėmesio nei į klienta nei į lietuvi vairuotoja jie tik visada apgailestauja

Onė

Onė portretas
O tai policija jų niekada nestabdo. Šiaip tai visokios baudos.tai gal jie papirkinėja policiją, mokesčių inspekcija ,o gal ir gamtos apsaugą su plikiu priešaky.

Mykolas

Mykolas portretas
O kodel mokesciu klausimo niekas nekelia. Garantuoju kad 99 procentai tu uzsienieciu pavezeju nemoka jokiu mokesciu, bet visi tyli apie tai lyg vandens i burna prisipyle

Kokie

Kokie  portretas
čia pavežėjai, daiktus reikia vadinti tikrais vardais, tai tie patys taksistai dirbantys ta patį darbą, pas tikrus taksistus automobilio numerio pirma raidė yra T, antra civilinės atsakomybės draudimas yra trigubai brangesnis, ir automobilio tech apžiūra kas pusmetį, o tai kodėl tie vadinami kažkokie važnyčiotojai turi kažkokias privilegijas del draudimo,dėl apžiūros ir t.t kada pagaliau bus įvesta tvarka visokiems babajams ir čiurkom, kurie nusipirkę kažkur kalnuose vairuotojo pažymėjimą arba geriausia iš vis be jo dirba taksista is ,turi būtinai apie tai susidomėti mokesčių inspekcija, policija, savivaldybės darbuotojai !!!!!

Remis

Remis portretas
Kame reikalas jokios kontrolės ar pajamu šaltinis valstybės ištRnautojams

skiep

skiep portretas
nedelsiant deportuot o ne liept isvykt per 30 dienu.Niekur jie neisvyks,reik is karto i belarusijos pasieni ir lauk.Ir kodel masiskai jiems duodami leidimai cia gyvent?Matyt uz kysius.

Zmones turetu ignoruoti

Zmones turetu ignoruoti portretas
Ir jei atejas pamato kad ciurka,paprasciausiai nevaziuoti??gal tada kazkas prades galvoti??

Tik u'Kropai \\\\\.../////

Tik u'Kropai  \\\\\...///// portretas
su vair,teisėm,draudimais,TA apžiūra ir pilnais prabangiais restoranais,kur antrarūšiams labusams ne pagal kišenę.

Anonimas

Anonimas portretas
Leidimas gyventi 2metams. O pavėžėti visam likusiam gyvenimui...ir dar be ES varavimo teisių... Nu proto bokštai sėdi...

cia uzdarbiauja pramonininku ir verslianyku asociacijos

cia uzdarbiauja pramonininku ir verslianyku asociacijos portretas
uzsakyti ir ju deka suvezti ,,furistai,,, kurie sutupe ismestu is darbo lietuviu furose ,,,dirbt,,, bet kadangi is ju 90% su padirbtom teisem arba aplamai nemoka vairuot todel juos darbdaviai verslianykai ismeta y gatve ,o sie nusipirke tripery eina taksuot siu taksistu dabar is ukrainos lietuvoj prisiveise kaip mandavoskiu prostitutes kusy.... Vyriausybe su Nuoseda priekyje turetu ypareigotPramonininku ir Verslianyku aspcijacija dabar islaikyt siuos bomzus ir garantuot jiems materialines garantijas ---antraip siu pramonininkai vel veza siuos bomzus ir vel is naujo juos meta naxuj .....

bardakas

bardakas portretas
LT policijos nera, yra tik policinis cirkas. Pagavai be teisiu ar girta vaziuojanti, masina palieki (konfiskuojama) ir eini pescias. Nusipirksi kita masina, pagavo ir vel pescias. Baigtusi sitas partiniu prasmirdusiu agurku bardakas.

LIETUVA

LIETUVA portretas
Tai jau beprotybė! Policija nieko nedaro! Gedimino prospekte kas 10 metrų pažeidimai.Bolt Džihadistai alkaida, stato ant dviračių takų, blokuoja sankryžas, raudona jiema negalioja, važinėja be teisių, priekabiauja prie merginų. Kur jie ateina ten viskas skesta kraujo ir prievartos klane! Migracijos departamentas su atsakingom instucijom turi buti teisiamas už tapatybės naikinimą. Mes tai daug kalbam apie gynyba karo atveju, o užnugaryje suleidot žudikus, prievartautojus ir vagius!!!!!!!!!!!!!

Viskas

Viskas portretas
Vyksta su vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vierxo žinia, kiekvieną dieną giriasi kad per tvorą nelindo nelegalai, o kam lyst jei su vierxo žinia praleidžia kaip legalius

...

... portretas
kai buvo tikras taksi tai šaškes skaičiuodavo po du kart per savaitę tikrino ar bent viena nepasimetė,Katinienė net švytėdavo žiurkė,dabar bardakas

GALIMA DARYTI BLOGAS ISVADAS

GALIMA DARYTI BLOGAS ISVADAS portretas
TIE KAS TURI PRIZIURETI TVARKA MATYT GAUNA ALGA IS KITU SALTINIU IR DEL TO TURIM KA TURIM.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ne vien pavežėjai ir pilna kurjeriu kurie maista vežioja turi būtinai griežtinti taisykles betvarkė šitoi sryti

Kad

Kad portretas
Ukrainieciai su furomis padirbtom teisem vazineje o ju lengvosios draudimu nurasytos ir jas jie naudoja , dar nusiperka dilplomus , atestacijas ir Lietuvoje vertinami kaip specialistai ir ner kaip patikrint nes tokiu duomenu baziu ner kaip ir invalidumus sveiki vyrai turi nuo karo atleidziami .

ARŪNAS

ARŪNAS portretas
Pagavus be vairuotojo pažtmėjimo ar leidimo gyventi lietuvoje - kofiskuoti automobilį. Tada Boltas greiai susitvarkys ir nustos leidimus išdavinėti bet kam..

TAIP GALI BŪTI TIK LIETUVOJE...

TAIP GALI BŪTI TIK LIETUVOJE... portretas
Iš normalių, sąžiningai išsilaikiusių egzaminus vairuotojų jau paruošti visokie "įstatymai" ir "reikalavimai" už bet kokį menkniekį bus atiminėjamį vairuotojų pažymėjimai...Ką gi - teks eiti dirbti pavežėju...Ar ne idiotizmas?

Matosi kad

Matosi kad portretas
Iš pradžių valdžios politinis aklumas, o po to debilumas.

Romas

Romas portretas
" Leidimas vykdyti pavežėjo veiklą yra išduodamas neterminuotam laikui, o leidimas laikinai gyventi išduodamas dviem metams...." Klausimas LTSA klerkui. Kodėl sugebate kontroliuoti laivevedžių leidimą , kuris išduodamas 10 metų ir po to jį reikia prasitęsti, pateikiant reikalingos formos medicininį pažymėjimą, o šitiems neteisėtiems migrantams pevežėjo veikla neterminuota ?

Baisu

Baisu portretas
Niekam nerūpi keleivių saugumas. Bolt rūpi tik jų pelnas. Nesuprantu, kaip galima priimti dirbti pavežėju žmogų, kuris negali susikalbėti lietuviškai. Kodėl aš Lietuvoje turiu mokėti rusų kalbą? Tegu pažymi savo programėlėje, kad vairuotojas nekalba lietuviškai, aš tokio nekviesiu. Arba kad jo vairuotojo pažymėjimas išduotas Uzbekistane.

Pipo

Pipo  portretas
U hoeft alleen al even naar Nederland en België en Frankrijk te kijken willen we dit dan ook in het mooie rustige Litouwen, een totaal vernietiging van dit mooie land alleen maar omdat Brussel dit wil.? Hoezo de EU is voordeel.!

Jau

Jau  portretas
Tampa grėsmė Lietuvai Tik keista , kad leidžiama tai grėsmei stiprėti ir nieko nedaroma Bent susidaro toks vaizdas

Verslininkų

Verslininkų portretas
Godumo rezultatas.

Galerijos

Daugiau straipsnių