Verslo nuomonės lyderiu išliko Lietuvos banko vadovas G. Šimkus

  • Teksto dydis:

Verslo nuomonės lyderiu pagal komunikaciją viešojoje erdvėje antrąjį praėjusių metų pusmetį išliko Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus, rodo bendrovės „Kantar“ tyrimas.

Į penketuką taip pat pateko ekonomistas Aleksandras Izgorodinas, Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas Marius Dubnikovas, SEB banko ekonomistas Tadas Povilauskas ir „Swedbank“ ekonomistas Nerijus Mačiulis.

„Kantar“ komunikacijos analizės vadovas Linas Spėčius, sako, kad reitingų viršūnėse ekonomistai ir bankininkai nuolat atsiduria dėl savo darbo specifikos.

„Ši tendencija nekelia nuostabos, nes žiūrint į mūsų tyrimo keliolikos metų istoriją buvo tik keli pusmečiai, kai pirma vieta yra tekusi ne ekonomistams ar bankininkams. Jų verslo tematikos neretai siejasi ir su politiniu, makroekonominiu kontekstu, kas sudaro žurnalistikos ašį“, – „Kantar“ pranešime sakė L. Spėčius.

Į verslo nuomonės lyderių trisdešimtuką taip pat pateko didžiųjų prekybos tinklų ekspertai, telekomunikacijų, farmacijos, draudimo, degalų prekybos verslo atstovai.

„Kantar“ tyrimo metu analizuota bankininkystės, draudimo, telekomunikacijų, mažmeninės prekybos, prekybos ir pramogų centrų bei degalinių sektoriuose veikiančių kompanijų atstovų ir 40 ekspertų, atstovaujančių Lietuvos bankui, verslo organizacijoms ar akademiniam sluoksniui, nuomonės raiška viešojoje erdvėje.

Šis verslo nuomonės lyderių reitingas sudaromas nuo 2010 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kurgi ne

Kurgi ne portretas
geriausias dengėjas - Stogas:D)
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių