Restoranų atstovai surengė protestą: atšaukus lengvatinį PVM bankrutuos pusė įmonių

Grįžti į straipsnį

Na

Na portretas
O jei pažiūrėjus kiek iš jų mokėjo to PVM ir kiek atsiėmė grąžintino? Keistas mokestis tas PVM, o turėtų būti visiems vienodai, be jokių lengvatų, O tarifų, atvirkštinio ar išvirkštinio. Užtektų 10 procentų ir nebūtų taip, kad vieni moka, kiti pasiima.

Paaiškinkit

Paaiškinkit portretas
Kaip ten su tuo PVM yra, jei įmuša parduodamą kepsnį į kasą, tai moka 9 proc PVM, o jei perka mėsą tam kepsniui, tai atsiskaito 18 proc PVM? Tai ar čia toks biznis?

...

... portretas
Kersinkit - nustokit remti konservatoriu taip norima kara ukrainoje!

kaip 2x2

kaip 2x2 portretas
tai kad jie ir tų 9 proc. PVM nemoka, nes neduoda fiskalinių čekių. Pirkėjas tai sumoka, o jie į savo riebalauotą kišenę susikiša

skiep

skiep portretas
ne vienas nebankrutavo ir nebankrutuos.Mazinkit pelno marza,kuri yra apie 3000 proc.

Tu

Tu portretas
Pimpi jums i aki,ne pvm,jei pvm sumazins,bukit malonus kainas koreguot ir mazint,uz viesbuciys ir maista restoranuose,nes sumoki suma ohoho,o iseini su bloga nuotaika,maistas sildyras mikrobangu krosnelej,virejui i slavejus reikia eit.

Jus jau

Jus jau portretas
eile metu naudojates tuo,kad PVM jums mazesnis,nei pensininkui ar darbininkui. O jusu kainos!? Kolega pries 3 savaites atostogavo su seima Batumyje. Viename geriausiu restoranu,romantiska vakariene dviems,su puikiais tradiciniais patiekalais ir vynais,kainavo ... 17 euru!!!! Nepatikeciau,jei faktas nebutu uzfiksuotas jutube! Lietuvoje uz tiek gausi atvesusi cebureka ir bokala praskiesto alaus! Tai,gal ne PVMe esme,a!?

graudu ziuret

graudu ziuret portretas
sitie plakateliai nieko nepades

Spaliukas

Spaliukas portretas
Labai gerai !!! Kaip verke taip ir verks Super !!!

Klientų nebuvimo

Klientų nebuvimo portretas
Niekas neprivalo kompensuoti. Jei nėra klientų, paslauga nereikalinga.

Klpd.

Klpd. portretas
Toks reiškinys kad bankrutuojantys restoranų atstovai išėjo protestuoti kelia tik šypseną. Ne tik man, bet ir valdžiagyviams. Ką jūs pasieksit, ką jūs saujelė nepatenkintų, bėdos ištiktųjų reiškiat? Ogi nieko. Ar jūs esat su tais plakatais ar jūsų nėr - tas pats:D) Ir nereikia kaltint Valstybės, vyriausybės visuomenės ar viso pasaulio kad taip yra - jūs ponai visada žiūrėjot tik savo naudos, jums visai niekad nerūpėjo Tauta, jūs galimai netgi davėt pinigus ir palaikėt šituos dabartinius partinius nusikaltėlius baigiančius damušt visą Lietuvą..Išvada: Priežastis pačiuose jumyse, jūsų pasaulėžiūroje, supartime ir sąmoningume. Jeigu nesugebėjot iki šiol pamatyti kad jėga lietuvių vienybėje, kad neoliberalinė-lietuviškų konservatorių valdymo sistema yra žudanti politikos srityje (kuri yra pagrindinis dalykas šalies gyvenime), tai ir kentėkit. Kol Protas pareis..:D)

retoraniniai nori būti išskirtiniais

retoraniniai nori būti išskirtiniais portretas
kaip ir peder@stai

tik...visos rases sadistyniu pridurku...

tik...visos rases sadistyniu pridurku... portretas
1 perskaicius kom susidaro liudnas ispudis kaikuriu nuomones su klaidom matomai marmaliuotu kitatauciu savo bezdeimu kelianciu sumaisty kai seniai aisku kas tam /paradui/ diriguoja pradedant nuo svabu ir briuselio ursuliu kurioms vengru Orbanas pasake GANA o pas mus ?,,, /armoskos/ administracija vykdo samoninga griovima kuriu bus ir daugiau juk dabar tie finansiniai veiksmai parodo kad jie patys sia sistema ir sugriaus ir tie restoranai nepaprastoji padety nereikalingi i kuriuos joks minimuma gaunantis asmuo neeis o eina tik haholai pabege brangiom masinom nuo karo ir dar selpiami /musu/ ubagu / kai vokieciai yra pasibaiseje ju /kultura/ misinys viso asocialo tautu neveltui z ydklounis ir isiremino turtingos teritorijos /valymui/ kuria pereme rusai ir nesvarbu kas bus ar putka ar batka ar dar kas nors bet ten gyvena zmones kurie irgi kencia nuo savu ir svetymu ir kas siandien vyksta tai fasizmo restauracija satansionystinemis rankomis visais tec hnologiniais budais kuriuose dalyvauja

Diversantų sabotažas

Diversantų sabotažas portretas
Ši valdžia ir dirba ,kad bankrutuotų ne tik restoranų verslas ,visas verslas ,tačiau ir visa Lietuva

miki

miki portretas
Kodėl įmonės tyli... jiems tai bus sunkiau išgyventi...

ll

ll portretas
Ubagams kavinių restoranų nereikia,o tie kas gali sau tai leisti, tai jokios kainos yra nebaisios,Rinkos dėsniai pagal Kreivį elektros kainų šuolius moki tai ir vežu, .Be to kad jų kiekis sumažės tai ir ne tragedija, stojo didelės gamyklos su tūksančiais darbuotojų ir ekonomikos ministrė jokios inovacijos ne pasiūlė ir ne siūlo.

A

A portretas
Lietuvoje daugiau vargšų nėra ,apart RESTORANŲ , VIEŠBUČIŲ IR TURIZMO FIRMŲ .

Barbora

Barbora portretas
Noriu paklausti, kaip isgyvena Lenkijos kavines ir restoranai, ten du zmones gali papietauti uz 12 euru.Lietuvoje vienas patiekakas restorane kainuoja nuo 27 iki 36 euru.Per daug norite greitai praturteti.Nuvaziuokit i Ispanija, cia nei kojos i restorana nekelsit.

gp

gp portretas
o jus vel isiveskit gp nuostoliai del ubagu atkris, o peciai uz laisve mokes kiek reikes. Jie edukuoti, jie aukstu pajamu, jie zino kad cia del putino ir pis cia ne prie ko.

Gerbiu streikuojancius,

Gerbiu streikuojancius, portretas
nes tai buna samoningiausi pilieciai. Bet,ne si karta! Puikiai zinau,kad restoranu,viesbuciu savininkai,is savo darbuotoju,po pamainos atima arbatpinigius!!! Kad ju dydziu sumazintu atlyginima! Beje,tas vyksta ir kazino! Su tokiais i6gamomis - as nestreikuosiu net gresmes gyvybei akivaizdoje! Taskas!

uzduotis vykdoma

uzduotis vykdoma portretas
sugriauti moksla medicina versla o poto vadovaus korporacijos

nebukit

nebukit portretas
koncervusubinlaižiai teisingai žmonės streikuoja.O nepalaikančius streiko tai matyt gyvenime nebuvo pasėdėt kavinei ir bare.ir ttt.kiekvienas streikas ar išėjimas i gatves parodo žmonės nori preišinti šitai kgb valdžiai kuri užslaptino .Kiek žmoniu be darbo nesurinks mokesčiu juk viska perkels ant žmoniu ives kitus mokescius /

kkk

kkk portretas
idomu vilniuje stikliai bankruotos ar ne

Juokas ima

Juokas ima portretas
Didžiausi Lietuvoje vargšai restoranų ir viešbučių savininkai?

klausimukas

klausimukas portretas
koncervatroliai rašo jums gerai palaikiai plakata ar komentarai gavai nezabutke.pereini i kita lygi

Sitiek metu

Sitiek metu portretas
jiems sumokame,net niekada nemate restorano patys,o jiems - dar mazai!?

Vagie kepurė dega

Vagie kepurė dega portretas
šitie verslynykai matai teisingumo užsimanė.

tu ne Buvies Litūvis,

tu ne Buvies Litūvis, portretas
- tu buvies kacapas- dabartinis vatnykas :(

gal sakysite

gal sakysite portretas
kai lengvata buvo, jūs taikėte mažesnes kainas? Taip kad dabar nėra ko verkti.

Paf

Paf portretas
Tegu bankrutuoja. Kavos ir makaronų ir namuose galima išsivirti

:DDDD

:DDDD portretas
Konslibai - tai kas geriausia galėjo nutikti Lietuvai, bedarbystė, kosminės kainos, gyvenimas prietemoje, pusiau šildomuose namuose, kurie nuo drėgmės pelyti pradės, to pasekoje ligų puokštės, tiesiog išsvajotas rojus, ačiū tau piš.

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Nesvarbu kad bebutu.Kol 70% Lietuvis tauta isais I gatves taikai su palapinemis ir tada pajudes.O cia ka karavanas aino o sunis loja.

o kai neturi už ką eiti

o kai neturi už ką eiti portretas
į restoranus, tai nelabai ir svarbu ar jie bankrutuos,, ar laikinai užsidarys, .aišku negerai, bet ir į juos neinantiems gerumų nebėra.

yra labai negerai

yra labai negerai portretas
Blogai, daug darbuotojų neteks darbo vietų, prasidės masinė kortų kaladės griūtis.

gustukas

gustukas portretas
o ko jus verkiat? neturiu GP ir po senovei neinu, tegu su GP ir sunesa jum pelnus. Kur cia mum zemu pajamu ir menko issilavinimo ponu restoranuose vakaryksti sh valgyt

Nuomonė

Nuomonė portretas
Remkit, remkit, o mes jus laabaai brangiai maitinsime! Atsibodot, bankrutuokit, kiek jie gali terorizuoti?

to "eilė stovi"

to "eilė stovi" portretas
Tai ko tu kvaily nekuri verslo, jeigu jau taip "eilė stovi" norinčių verslus kurti? Kur ta eilė stovi ir kodėl ta eilė dar nieko nesukūrė? Ne stovėti eilėje reikia, o dirbti :DDD

Gal

Gal portretas
Parodykit man nors vieną skurstantį viešbučio /restorano savininką???

Pranas Morkūnas

Pranas Morkūnas portretas
Greičiau bankrutuokite- tada ateis užsieniečiai kurie pigiai ir skaniai gamins ir aptarnaus...

šventas naivumas

šventas naivumas portretas
už ką tie žmones balsuoja per seimo rinkimus, kad dabar reikia piketuoti, jaučiasi apgauti ir palikti likimo valiai?

ai ir

ai ir portretas
Nu ir bankrutuokit, plėšikai. Maistas klaikus, kainos kosminės...

fui

fui portretas
Toks įspūdis, jei aplink bankrotai ir atleidžiami žmonės, vyriausybė mano, kad gerai dirba. :)

Nu jo

Nu jo portretas
Tik ką prabangius automobilius pirko kad valstybei mokeščių nemokėtų, o jau patapo vargšais???

LOLO

LOLO portretas
Tik 5% visų restoranų ir kavinių ruošia maistą čia ir dabar,kai ateina.Visi kitti paruoštus tik pašildo(gal ir vakarykščius).Kainas užsikėlę nerialias.Bet kur užsienį atėjai į restoraną ar kavinę,reikia palaukti aišku,gauni tobulą kepsnį už realią kainą.Pas mus jau tokia porcija kainuoja apie 20eu.Užsienį ir eina visi pusryčiauti,pietauti į kavines,nes ten REALIOS KAINOS nei pas mus.Kažkas lobsta kitų sąskaita.O kai negali,tada jau gelbėkit.

kokia maisto kokybe, koks skaitymasis su klijentais - toks

kokia maisto kokybe, koks skaitymasis su klijentais - toks portretas
sveikatos ir pilvo restauratoriu gyvenimas... uzkalnis graziai paraso, bet tik apie viena kita...o kur kitu galvutes - tik pinigams imti ar ka nors rimtesnio sukurti ....del maniskio restorano tegul valdzia, kad ir komunistine sprendzia ka toliau daryti.

Na na

Na na portretas
Vargšeliai, vargšiukai, tik duok jiems ir duok, kainas užsikėlę, ir dar lengvatų pageidauja? NPD didinti dirbantiems negalima, nesubalansuota, o vat 9 poc PVM verslininkams jau kuris laikas, tai kaip išeina, moka 9 proc, atsiskaito 18 proc, puikus biznis iš grąžintino PVM, ar ne?

LIETUVOS VALDANTIEJI

LIETUVOS VALDANTIEJI portretas
Jau virš 30 metų turi "svarbesnių" darbų - pirkti ginkluotę Amerikoje ir dovanoti Ukrainos nacionalistams, kurie eina Hitlerio pramintu keliu.

verslas?

verslas? portretas
Tai lietuviai skundžiasi visada. Hesburgeriai nesiskundžia.

Jonas

Jonas portretas
Restoranų, kavinių, viešbučių mafijai matai yra labai negerai ,tai ką sakyti eiliniui žmogui, ar tokie nesvarbūs yra Lietuvoje.

Pil.

Pil. portretas
Manau visos Lietuvos žmonėms metas išeiti i gatves .Užtenka leisti save nužmoginti ir nesiskaityti su Lietuvos žmogumi.

Manau aferistai

Manau aferistai portretas
Šitie viešbučių savininkai "veikloje"... naudoja Ferarri ir Porche mašinas, tai žmones atsibuskit gal... siuskit juos ant 3 raidžių... pažiūrėkit kokiom mašinom važinėja?

zigmas

zigmas portretas
Tai štai protestuoja restoranų kavinių barų darbuotojai atseit bankrotuos..Na kyla klausimas ? o kas daugiausia važinėja į Kanarus ir kutus vakarų pasaulio kurortus .Gal nors koks žurnalistas pateiktų išklotiną kokių įstaigų įmonių ar bendrovių vadovai ten lankosi .O kiek žemdirbių ir kitų eilinių darbininkų ten atostogauja .Būtų įdomi statistika

Vanga

Vanga portretas
Ar kada kas esat girdėję, kad viešbučiams su Šiškausiene priekyje, ar Palangos verslininkams būtų buvę GERAI??? Vis iki milijono euro pritrūksta !!!

uzsidarykit

uzsidarykit portretas
Eile stovi jus uvietoj naujus verslus kurti. Ko cia gasdinat?!

Hanca

Hanca portretas
Emigruomit. Vakaruose palaukit šika us, valgykit sinoliasms subines. Nereikalingi jus su tokiais įkainiais turginiai 4 kl baigė verslininkai bled.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių