VSAT: Medininkų pasienio punkte padaugėjo laukiančių vilkikų

Praėjusią savaitę Lietuvai uždarius dar du pasienio punktus su Baltarusija, Medininkų poste ketvirtadienį išaugo vilkikų eilė, pailgėjo jų laukimo laikas, teigia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

„Medininkų punkte laukimo laikas pailgėjo nuo 47 iki 52 valandų, laukia apie 380 vilkikų, iš kurių 300 stovi laukimo aikštelėje“, – BNS ketvirtadienį teigė VSAT atstovas Giedrius Mišutis.

Vis dėlto, pasak jo, abiejuose pasienio postuose vilkikų ir lengvųjų automobilių eilės išlieka stabilios. 

„Eilės panašios, lyginant ir su para prieš ir su kitomis darbo dienomis. Šią savaitę laukimo laikas vilkikų vairuotojams varijuoja nuo 35 iki 50 valandų“, – kalbėjo VSAT atstovas.

„Eilės nėra trumpos, tačiau kažkokio išskirtinumo, kad jos būtų rekordinės, tikrai nesimato“, – sakė jis.

Medininkų punkte laukimo laikas pailgėjo nuo 47 iki 52 valandų.

 

VSAT atstovas teigė, kad šiemet ir toliau daugiausia pasienį kerta Baltarusijos piliečiai.

Pasak G. Mišučio, Šalčininkuose ketvirtadienį ryte laukė 380 krovininių automobilių (trečiadienį – 450), jų vairuotojai turi laukti apie 39 valandas (45 val.). Medininkuose laukimo laikas pailgėjo nuo 47 iki 52 valandų, čia laukė maždaug 380 vilkikų (apie 350). Didžioji dauguma vilkikų stovi laukimo aikštelėse.

Šalčininkuose eilėje lauke apie 80 lengvųjų automobilių, jie turi laukti maždaug 5 val., Medininkuose – apie 100 automobilių, laukimo laikas siekia apie 10 valandų. Abiejuose punktuose trečiadienį jų buvo panašiai.

G. Mišutis teigė, kad eilėje į Lietuvą laukiančių vilkikų eilė yra maždaug dukart ilgesnė, abiejuose punktuose laukia maždaug 900 vilkikų.

Tuo metu pasienyje su Lenkija, ties buvusiu Kalvarijos ir Budzisko punktu eilių nėra, informavo G. Mišutis.

„Padėtis stabili, (...) absoliučiai jokių sutrikimų nėra, visi automobiliai vyksta be jokių eilių, be jokių incidentų, kas ir buvo ankstesnėmis dienomis“, – kalbėjo jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Siaip

Siaip portretas
Vel bulbasu kontrabanda veluoja.bomziukai mes rukyti va tada bus...
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių