Žiniasklaida: M. Ardišauskas pripažino tuo pačiu metu konsultavęs ir J. Džiugelį, ir lošimų verslą

  • Teksto dydis:

Buvęs Seimo nario Justo Džiugelio konsultantas Mindaugas Ardišauskas portalui „15min“ patvirtino, kad tuo pačiu metu konsultavo ir parlamentarą, ir Nacionalinę lošimų ir žaidimų verslo asociaciją (NLŽVA).

„Buvau NLŽVA komunikacijos konsultantu, teikiau atitinkamas paslaugas ir neteikiau lobistinių paslaugų, asociacija jau senai turėjo savo lobistą, o aš ir nebuvau lobistas lig šiol“, – portalui „15min“ teigė M. Ardišauskas.

„Apie savo ketinimą bendradarbiauti su NLŽVA J. Džiugelį informavau. Nė vienas iš mūsų interesų konflikto neįžvelgė, nes J. Džiugelis lošimų reguliavimo klausimais nei buvo domėjęsis, nei ketino domėtis“, – nurodė buvęs parlamentaro konsultantas.

ELTA primena, kad klausimai dėl J. Džiugelio parlamentinių lėšų panaudojimo kilo po akcijos „Skaidrinam“ pasidalintos informacijos. Skelbta, jog konservatorius per trejus metus Seime ataskaitos spausdinimui ir platinimui išleido daugiau kaip 23 tūkst. eurų. Už šias paslaugas sąskaitas J. Džiugeliui išrašė pagal individualią veiklą dirbantis Mindaugas Ardišauskas, šiuo metu vadovaujantis Atsakingo lošimų verslo asociacijai.

Nors J. Džiugelis ir M. Ardišauskas atmeta jiems metamus kaltinimus, opozicijai priklausantys Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto (SRDK) nariai kelia klausimų dėl komiteto pirmininko ryšių su lošimų sektoriaus lobistu. Pasak jų, J. Džiugelis galėjo naudotis savo pareigomis, jog į komiteto darbotvarkę būtų įtraukti lošimų rinkai palankūs klausimai.

Dalis konservatorių J. Džiugelį paragino trauktis iš SRDK pirmininko pareigų. Penktadienį jis teigė tokios galimybės neatmetantis.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Močiutės nuomonė

Močiutės nuomonė portretas
Kai Gražulį,tai seimūnai greitai,, suvalgė'' , nes nepriklausė konservų šaikai ,o šiam,- melagiui ir vagiui,tik pirštuku niu, niu , niu?Apskritai,kaip tas bemokslis,suktas žmogysta pateko į Seimą?Von lauk,kad neliktų nė kvapo.

kaunietis

kaunietis portretas
Tas susireiksmines Dziugelis naudojasi kad jis invalidas ir galvoja kad bus nebaudziamas. Jis nieko nevertas zmogelis bemokslis o pasikeles kaip 3 aukstuosius butu bauges.Kuo greiciau ji mesti is seimo

i ka pavirto SEIMAS-VAGIU LIZDAS,

i ka pavirto SEIMAS-VAGIU LIZDAS, portretas
Vo zmones,ziurekyt kokius dundulius renkat i seima,slykstu ir ziureti,toks pasikeles net nesimato zmogaus asmenybe,vien zmogaus forma,
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių