„Air Baltic“ šiemet pradės skraidinti 13 naujų maršrutų

  • Teksto dydis:

Latvijos oro bendrovė „Air Baltic“ šiemet pradės skraidinti 13 naujų maršrutų tarp Baltijos šalių ir kitų valstybių, sako įmonės vadovas Martinas Gaussas.

„Aviakompanija pradės vykdyti 13 naujų maršrutų, taip padidindama bendrą tiesioginių maršrutų skaičių iki daugiau nei 100“, – pranešime sakė M. Gaussas.

Skelbta, jog vasaros sezono metu septyni maršrutai planuojami iš Rygos – į Alikantę, Tiraną, Sofiją, Liublianą, Skopjė, Kišiniovą, Prištiną, trys iš Talino – į Bilundą, Maltą ir Burgasą. Iš Vilniaus suplanuota skraidinti į Krokuvą, iš Palangos – į Amsterdamą, o iš Tamperės – į Maljorką.

Anot jo, taip pat bus ruošiamasi numatytam pirminiam viešam bendrovės akcijų siūlymui (IPO).

M. Gausso teigimu, pernai bendrovė skraidino apie 4,5 mln. keleivių, arba 36 proc. daugiau nei 2022 metais, ji atliko daugiau nei 44 tūkst. skrydžių – 18 proc. daugiau nei prieš metus. Be to, pristatyta daugiau nei 9,4 mln. kilogramų krovinių ir laiškų.

Populiariausios skrydžių kryptys buvo Amsterdamas, Barselona, Dubajus, Londonas, Paryžius, Talinas, Tamperė, Tenerifė, Viena ir Vilnius.

Pernai „Air Baltic“ įdarbino 684 darbuotojus, o bendras jų skaičius pasiekė 2,5 tūkst. 

„Air Baltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių