A. Armonaitė Vokietijos kosmoso bendrovę OHB paragino plėsti bendradarbiavimą

  • Teksto dydis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė Vokietijos kosmoso bendrovę OHB paragino plėsti bendradarbiavimą su Lietuvos įmonėmis.

„Kosmoso sektoriaus plėtra yra itin svarbi tiek sprendžiant su klimato kaita susijusius klausimus, tiek stiprinant Europos saugumą (...). Sparčiai visame pasaulyje auganti rinka ir didėjanti paslaugų kosmoso srityje paklausa sudaro sąlygas plėtoti inovatyvias kosmoso technologijas“, – pranešime sakė A. Armonaitė, susitikusi su OHB vadovu Marco Fuchsu (Marku Fushsu), ketvirtadienį pranešė ministerija.

Vokietijos bendrovė kartu su Lietuvos įmonėmis „Geomatrix“ ir „Coetus“ įgyvendina Europos kosmoso agentūros inicijuotą projektą, skirtą Baltijos jūros regionui kovoti su klimato kaita.

Bendrovės atstovai taip pat lankėsi Vilniuje vykusiame renginyje „Vilnius Space Days 2024“.

Ministerijos teigimu, OHB yra viena pirmaujančių kosmoso ir technologijų įmonių Europoje, kurianti pažangias kosmoso sistemas ir technologijas – specializuojasi palydovų kosminių skrydžių srityse.NAUJAUSI KOMENTARAI

kosmonautai skrenda į kosmosą

kosmonautai skrenda į kosmosą portretas
astronautai - į žvaiždes turėtų. Bet toliau kosmonautų nenuskrido. O kur skris armonautės? Na jos nebent zalietiat. Kas su skrydžiais neturi neko bendra.

Idomu

Idomu  portretas
Kiek milijonu kainuos visas sitas Armonautu skrydis I kosmosus
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių