Dovana, kurios nesinorės grąžinti 

  • Teksto dydis:

Artėjant žiemos šventėms, vis daugiau laiko praleidžiame svarstydami, kokia kalėdine dovana nustebinti vaikus ir kitus šeimos narius, svečius, kolegas, darbuotojus ar verslo partnerius. Dovanas, regis, renkame atsakingai, tačiau pasitaiko, kad prašauname pro šalį – ne kiekvienas po Kalėdų eglute rastas daiktas džiugina. Kitose šalyse atliekami vartotojų elgsenos tyrimai atskleidžia karčią tiesą – šventėms praėjus, grąžinama net iki 30 proc. kalėdinių dovanų, dažniausiai – pirktų internetu. Taigi gera dovanos idėja tiems, kurie nori išvengti netikusių dovanų, gali tapti dovanų kortelės.  

Viena kortelė – tūkstančiai pasirinkimų 

Pasak prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovo Laimio Binderio, dovanų kortelių populiarumas kasmet auga: vis dažniau jos perkamos ne tik kaip dovana šeimos nariams ar darbuotojams, bet ir verslo partneriams.  

„Ne paslaptis, kad dažnai dovanas perkame tokias, kokias norėtume gauti patys. Vis dėlto tai, kas būtų puiki dovana mums, ne visuomet tampa puikia dovana kitiems. Išrinkti dovaną artimajam dar kiek lengviau, o štai nuspręsti, kas galėtų pradžiuginti skirtingo amžiaus, pomėgių ir interesų darbuotojus bei verslo parnerius, gali tapti didžiuliu iššūkiu. Esame įsitikinę, kad po eglute supakuodami pasirinktos vertės daugkartinio atsiskaitymo MEGA dovanų kortelę nesuklysite – ja galima atsiskaityti daugiau kaip 200 mūsų parduotuvių, restoranų, pramogų ar laisvalaikio vietų, todėl dovanojant MEGA kortelę dovanojami tūkstančiai pasirinkimo galimybių. Kasmet augantys dovanų kortelių pardavimai leidžia pagrįstai teigti, kad šią kortelę geidžiama kalėdine dovana laiko ir mūsų prekybos ir laisvalaikio centro lankytojai“, – sakė L. Binderis.  

„Megos“ nuotr.

Praktiška ir patogu įsigyti  

Pasak L. Binderio, daugkartinio atsiskaitymo MEGA dovanų kortelė veikia bankinės kortelės principu, todėl šios kortelės turėtojui nereikia visos dovanotos sumos išleisti vienu kartu ir vienoje parduotuvėje, pramogų ar laisvalaikio vietoje – ja galima atskaityti tiek kartų, kiek norima tol, kol neviršijama nominali kortelės vertė. Patogu dar ir tai, kad kortelės galiojimo laikotarpis ilgas – 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos.  

Pirkėjų patogumui, MEGA dovanų kortelės jau kuris laikas parduodamos ne tik prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ informacijos centre. 

„Prieššventinis laikotarpis įtemptas visiems: skubame baigti svarbiausius metų darbus, dalyvaujame šventiniuose renginiuose, sveikiname klientus ir verslo partnerius, planuojame pirkinius Kalėdų ar Naujųjų metų stalui, ieškome šventinių dovanų idėjų ir skubame jas įgyvendinti. Įsukti į prieššventinį šurmulį, ne visuomet turime laiko ilgai dovanų paieškai. Taigi tie, kurie kaip Kalėdų dovanas įsigyja MEGA dovanų korteles, sutaupo laiko – jos parduodamos ne tik prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ informacijos centre, bet ir internetu“, – sakė L. Binderis.  

„Megos“ nuotr.

Paprasta šias korteles įsigyti ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims: jiems tereikia vieną kartą užsiregistruoti interneto svetainėje, susikurti įmonės paskyrą, ir joje bus matomi visi dovanų kortelių užsakymai, jų statusas bei kita informacija. Kortelės atsiskaitymo istoriją, galiojimo laikotarpį ir likutį galima pasitikrinti nuskanavus QR kodą, esantį ant pačios dovanų kortelės, internetu įvedus kortelės numerį arba prekybos centro informacijos centre.  

Daugiau informacijos apie MEGA dovanų kortelių įsigijimo ir naudojimo taisykles galima rasti interneto svetainėje www.mega.lt.   NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
TAI DOVANA?

ANTANAS

ANTANAS portretas
Gavau Megos kortelę dovanų vasaros pabaigoje, kortelė su esama pinigų suma galioja metus laiko, praėjus 3 mėn. sugalvojau nusipirkti sau dovaną ir ką jūs manote, parduotuvėje patikrinus kortelę man pasako, kad kortelė tuščia, kreipėmės į informaciją jie nieko negali pakomentuoti, tik mato, kad visa suma nepraėjus nei 2 sav. po kortelės įsigijimo buvo nurašyta, informacijoje patarė rašyti pretenziją. Kitą dieną paskambina neprisistačiusi nei vardu nei pavarde darbuotoja maloniu balsu suokia, kad jūs bandėte atsiskaityti kortele ir nepavykus tai padaryti, buvo pagaminta nauja kortelė ir visa suma yra pervesta į naują kortelę ir jūs galite ją atsiimti informacijos skyriuje. Visą laiką Megos kortelė buvo pas mane piniginėje ir aš jos nebuvau net išsitraukęs. Paklausus paskambinusios darbuotojos apie kažkokią kompensaciją už patirtus nepatogumus, už išdegintą kurą, galų gale už sugaištą laiką, ji atsakė, kad gali tik atsiprašyti. Tai va tokia ta Megos dovana, kurios nesinori grąžinti :)
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių