„Energesman“ investuoja 1 mln. eurų į vabzdžių lervų technologiją

  • Teksto dydis:

Vilniaus regiono maisto atliekas tvarkanti bendrovė „Energesman“, administruojanti Vilniaus mechaninio ir biologinio apdorojimo (MBA) gamyklą, į vabzdžių lervų technologiją  investuoja 1 mln. eurų – ji perdirbs atliekas ir gamins baltymus pramonei, biokurą ir trąšas, pranešė bendrovė.

„Energesman“ vadovas  Algirdas Blazgys teigia, jog naminių musių lervų auginimą ir perdirbimą planuojama pradėti gegužę – jos bus maitinamos iš gyventojų surinktomis virtuvės atliekomis. 

„Tai itin pažangus maisto atliekų apdorojimo būdas, sukuriantis didelę pridėtinę vertę visai šaliai, nes didina žiedinės ekonomikos dalį, taip pat leidžia pakeisti iškastinių medžiagų naudojimą ir įsijungti į naujas žaliąsias tiekimo grandines“, – pranešime teigė A. Blazgys.

Anot bendrovės, per metus surinkus apie 40 tūkst. tonų maisto atliekų, būtų galima pagaminti iki 4,8 tūkst. tonų baltyminių produktų, aliejaus ir žaliavos trąšoms.

Nuo šių metų visi gyventojai turi atskirti maisto atliekas nuo kitų šiukšlių. Vilniaus miesto ir rajono gyventai jas turi mesti į specialius oranžinius maišelius, o šiuos sandariai užrišus – į mišrių komunalinių atliekų konteinerius.

„Energesman“ aštuntus metus rūšiuoja ir tvarko mišrias komunalines atliekas, atvežamas iš visos Vilniaus apskrities, kuriai priklauso 8 savivaldybės: Vilniaus miestas ir Vilniaus rajonas, taip pat Trakų, Elektrėnų, Ukmergės, Švenčionių, Šalčininkų bei Širvintų rajonai. Nuo šių metų gamykla taip pat pradėjo atskirti ir apdoroti maisto atliekas iš Vilniaus regiono.NAUJAUSI KOMENTARAI

cha ...sudvezys Blazgys vygdo soroso svabo ir geitso

cha  ...sudvezys Blazgys vygdo soroso svabo ir geitso portretas
uzmacias --pasauly maitint musiu lervomis , o riebalus ypac alieju gamint is zmogisku fekaliju visa sikinyku turiny praleidus per naujas technologijas ir chemiskai isskaidzius fekalijas spaust tai sakant is sudo --vaska [ siuo atveju alieju] stai ateiy Geitso, Svabo ir Blazgio fekaliju koncerno,, energesman ,,, pagelba visa lietuva vietoj lasiniu ,desru ir rugines duonos --Essutuper aplink stala dzykes [ muses lervas] pasidazydami y is sudo isspausta alieju duona is dziovintu fekaliju pagamintos ,,,duonos,,,, technologija paprasta sanaudos minimalios , finansinis efektas galingas , ir duonos ar mesos nereikia nei augint ,nei trest , nei rupintis --Rusijos mokslininkai dar 1970 metais yrode ,kad sis metodas yra kenksmingas sveikatai ,kury lydi isssigimimai ,genetiniai sutrikimai, genetines patologijos, [ ta yrode moksliniu budu ant gyvuliu]

D.

D. portretas
Tegul ne tik investuoja, bet ir valgo patys. Mes jau kaip nors išgyvensim ir be lervų...

Tegul nemeluoja

 Tegul nemeluoja portretas
Jeigu jau EK (Ursula fon ....) leido naudoti skeriu miltus zmoniu maiste tai ir sita s...da vadinama baltymais tikrai kish zmonems.Jau dabar deda kai kurie ledu gamintojai.Viskas yra google galima rasti. Bjauru.Uztat globalistai ir stengiasi zlugdyti zemes uki ir serti vabalais.Viskas pagal “zaliaji kursa” . Pirmyn lervos!!!!!
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių