Kas yra scenos dizainas?

  • Teksto dydis:

Emocijos, atmosfera, prisiminimai: šiame visuotinio triukšmo ir skubėjimo amžiuje poreikis išjausti akimirką tapo būtinybe.

Žmonės vis dar atpažįsta prekes ir paslaugas ne tik internete, nes inovatyvios technologijos atveria naujas scenos dizaino galimybes drąsioms idėjoms įgyvendinti.

Skaitmeninis pasaulis, šiuolaikiški kūrybiniai sprendimai, moderni įranga, vaizdo turinio kūrimas ir techninė pagalba padeda perkelti kasdienybę į naują lygį su bendrove „ProDJ“.

Daugiau kaip dešimtmetį sėkmingai veikianti profesionalų komanda sukaupė didelę patirtį renginių techninio aptarnavimo srityje.

„Mes žinome, kad scena – bet kokios iškilmingos progos, kiekvieno renginio „karalienė“. Ji privalo būti tobulai artima ir suprantama tiems, kurie organizuoja šventę ar įvykį, patogi bei praktiška dalyviams.

Nuolat tobuliname savo paslaugas ir šiandien svetainėje savitarna.prodj.lt siūlome unikalų įrankį. Jis suteikia galimybę stebėti daugelį renginio aptarnavimo etapų, žymėti scenos lokaciją ir kitas funkcijas, suteikiančias užsakovui teisę gyvai planuoti, stebėti, keisti eigą, datą, vietą pagal poreikius“, – sakė „ProDJ“ direktoriaus pavaduotojas Dovydas Bajoras.

Paslaugų dizainas – penkių patiriamų pojūčių junginys, kurį „ProDJ“ įkūnija savo darbuose, įgyvendindami didelių koncertų, konferencijų, privačių švenčių organizatorių lūkesčius.

Atsižvelgiant į geriausią sukauptą patirtį, pristatomi populiariausi scenos konstrukcijų dizainai.

„ProDJ“ nuotr.

„Jeigu planuojate renginį, mes padėsime iš anksto išvysti, kaip atrodys galutinis vaizdas ir ką matys publika: kompiuteriu greitai, paprastai sukursime individualų vaizdinį su prekės ženklo atvaizdavimu, atitinkamais dizaino elementais, LED ekranais, garso ir apšvietimo įranga bei specialiais efektais“, – pasakojo D. Bajoras.

„ProDJ“ – patyrę scenų vilkai: kai per pandemiją arenos ir koncertų salės buvo uždarytos, įmonės profesionalai investavo į ateitį, kuri atėjo šiandien.

Visose Baltijos šalių didžiosiose arenose techninio aptarnavimo paslaugų teikimas – patirtis, kuria didžiuojamasi.

Šiais metais išplėstos geografinės ribos iki Skandinavijos šalių: aptarnauti pirmieji renginiai Helsinkio ledo arenoje, pasiūlyta nauja scenos dizaino paslauga, kuri itin greitai pasiteisino.

Daugiau informacijos – info@prodj.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pinigu

Pinigu portretas
lupimas is 2rniu uz nieka!

pavadinimeklaida

pavadinimeklaida portretas
Jas per mada reikia nereikia rašomi klaustukai,negi gandus aprašome?
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių