Lietuviai „Teleloto“ išsidalino milijoną eurų: laimėtojai jau žino, kur išleis pinigus

  • Teksto dydis:

Dvi rugsėjo savaites besitęsusios „Teleloto“ Aukso puodo dalybos laimėtojais pavertė daugiau nei 2600 lietuvių. Sumas nuo 100 iki 100 tūkst. eurų susižėrę žaidėjai skuba atsiimti prizų – ir dalijasi viena už kitą įdomesnėmis istorijomis.

Senjoras bilietą pirko internetu, iš Amerikos grįžusi klaipėdietė – savitarnos kasoje

Tarp tūkstančių „Teleloto“ Aukso puodo dalybų laimėtojų galima rasti tiek ištikimų šios loterijos gerbėjų, tiek atsitiktinai bilietą įsigijusių žaidėjų.

Viena tokių – 50 tūkst. Eur laimėjusi kaišiadoriškė Lina, kurią sudalyvauti žaidime paskatino kolegė.

„Kartu lankėmės parduotuvėje, ji pirko kelis bilietus ir įkalbėjo mane paimti vieną, nors šiaip aš nežaidžiu. Vėlų sekmadienio vakarą pažįstamas, kuris žiūrėjo žaidimą, pranešė, kad kažkas Kaišiadoryse laimėjo mašiną. Pasidarė smalsu, gal aš. Atsisukau laidą. Tai pasirodo dar geriau nei mašina“, – juokėsi kaišiadoriškė.

Taip pat 50 tūkst. Eur Aukso puodo dalybose laimėjo Jovita iš Telšių. Ji į parduotuvę keliavo kitos loterijos bilieto. Tačiau galiausia įsigijo ir „Teleloto“.

„Buvo prisiglaudęs tas bilietas, tai nenorėjau atskirti. Kai pirmadienį tikrinau telefonu – nieko nesitikėjau ir buvau užklupta nepasiruošusi. Tris kartus suvedinėjau bilieto numerį, kol supratau, kad suma ekrane – ne klaida“, – pasakojo telšiškė.

Tris kartus suvedinėjau bilieto numerį, kol supratau, kad suma ekrane – ne klaida.

 

Beje, laimėjimus žaidėjams atnešė ne tik stoveliuose atrasti bilietai. Didžiausias Aukso puodo dalybų prizas – 100 tūkst. Eur – laimėtas internetu. O prie kompiuterio tinkamu metu prisėdo devintą dešimtį skaičiuojantis vilnietis Viktoras.

„Bene kiekvieną savaitę iš kur nors grįždama žmona man parneša popierinį „Teleloto“ bilietą. Dar vieną nusiperku pats loto.lt. Nors man daugiau nei 86 metai, su technologijomis sutariu neblogai“, – pasakojo senjoras.

O savitarnos kasoje įsigytas bilietas atnešė 5000 Eur laimėjimą. Jis atiteko ilgą laiką Amerikoje gyvenančiai Agnei, kuri tuo metu buvo grįžusi į gimtąją Klaipėdą.

„Teleloto“ man primena vaikystę, tai nusprendžiau sužaisti. Kadangi turiu laimingą ranką, ją ir panaudojau – pati atsispausdinau bilietą“, – paaiškino emigrantė.

Vieni pinigus skirs pramogoms, kiti – būtinoms prekėms

Pasiteiravus, ką veiks su laimėtomis sumomis, žaidėjai dalijosi įvairiais planais.

Dalis jų susiję su buitimi – štai 100 tūkst. Eur susižėręs 86-erių vilnietis svajoja apie naują būstą name su liftu, 50 tūkst. Eur laimėjusi telšiškė žada juos investuoti į turimo namo remontą, o 20 tūkst. Eur sąskaitą papildęs panevėžietis tikisi atnaujinti sodybą.

Artėja jos jubiliejus, tad padovanosiu kelionę – ji nori aplankyti Izraelį. Apskritai, kol dar esu Lietuvoje, stengsiuosi mamą palepinti.

 

Kita dalis laimėtojų kol kas ketina pinigų neleisti ir taupyti artėjančio šaltojo sezono išlaidoms ar, kaip sakoma, juodai dienai.

O štai, pavyzdžiui, klaipėdietė Agnė laimėjimą pavers pramoga mamai.

„Artėja jos jubiliejus, tad padovanosiu kelionę – ji nori aplankyti Izraelį. Apskritai, kol dar esu Lietuvoje, stengsiuosi mamą palepinti“, – sakė 5000 Eur laimėtoja.

„Teleloto“ Aukso puodo dalybos startavo kartu su nauju loterijos sezonu. Atsinaujinusiame žaidime laukia dažnesni bei didesni laimėjimai – kampai, eilutė ir įstrižainės baigiamos žaisti išriedėjus nebe 40, o 41-am kamuoliukui. Aukso puodo pradinė suma iš 400 tūkst. Eur tampa 500 tūkst. Eur. Taip pat žaidėjus kelionėje į sėkmę lydės nauji veidai – laidoje lankysis kviestiniai svečiai, o viena iš žaidimo vedėjų tapo Katažina Zvonkuvienė. NAUJAUSI KOMENTARAI

to>Natalijus Bunkis-Zvonkis

to>Natalijus Bunkis-Zvonkis portretas
na , lenkai šiandiena jau atidavė ! sava shikna arčiau kūno ! ( aišku , daug kas dar nežino , bet vakare nustebs ! ).

Natalijus Bunkis-Zvonkis

Natalijus Bunkis-Zvonkis portretas
Kas neatiduos savo laimeta suma Ukrainai - tas putinoidas ir vatnikas

T

T portretas
Pamenu senais laikais, kai teleloto tikrai buvo daugiau šansų laimėti, aukso puodas su milijonu prisipildydavo gal per mėnesį, bilietų piko metu kalėdų žaidime parduodavo nuo milijono iki pusantro milijono. Dabar gi tas aukso puodas vos prisipildo per pusė metų, net geriausiu metu bilietų teparduodama vos keli šimtai tūkstančių. Nieks nebeperka tų bilietų tokiais kiekiais, kaip anksčiau, žaidimo populiarumas metai iš metų tik smunka, laimėti kažką vertingo irgi.
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių