„Lietuvos geležinkelių“ korporatyvinių reikalų direktorius – A. Zubriakovas

  • Teksto dydis:

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės korporatyvinių reikalų direktoriumi nuo pirmadienio dirba Aleksandas Zubriakovas.

Jis bus atsakingas už grupės prekės ženklų valdymą, ryšius su visuomene, vidinę komunikaciją bei suinteresuotų šalių įtraukimą, pirmadienį pranešė grupė.

„Aleksandras prie vadovų komandos prisijungia įmonių grupei labai reikšmingame etape, kai žengiame svarbų žingsnį į priekį. Tikiu, kad jo kompetencija, sukaupta patirtis bei entuziazmas padės tiek įgyvendinant strategiją, tiek atliepiant visuomenės mums keliamus atvirumo ir bendradarbiavimo lūkesčius“, – pranešime teigė LTG generalinis direktorius Egidijus Lazauskas.

A. Zubriakovas iki šiol vadovavo „Penki Kontinentai Group“ Komunikacijos padaliniui, anksčiau jis vadovavo „Ignitis grupės“ antrinės bendrovės „Ignitis renewables“, finansinių technologijų centro „Bankera“ komunikacijai, taip pat dirbo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) atstovu spaudai, Vilniaus mero patarėju viešiesiems ryšiams, Lietuvos ir tarptautinėje žiniasklaidoje.

LTG Korporatyvinių reikalų vadovo atrankoje dalyvavo 30 kandidatų.

2022 metų pabaigoje šį postą palikus Mantui Dubauskui, kovą grupės korporatyvinių reikalų direktore buvo paskirta Agnė Belickaitė, kuri dėl galimo nepotizmo netrukus pasitraukė iš šių pareigų.

Po to laikinai šias pareigas ėjo bendrovės ryšių su visuomene vadovė Laura Gabrilavičiūtė. NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių