„Linava“ prašo vežėjų kantrybės: protestuojant Lenkijos ūkininkams galimi trikdžiai ir nuostoliai

  • Teksto dydis:

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, reaguodama į tai, kad prasideda savaitę truksianti Lenkijos ūkininkų blokada ties buvusiu Kalvarijos–Budzisko pasienio punktu, kreipiasi į šalies transporto ir logistikos įmones prašydama kantrybės ir bendradarbiavimo.

Taip pat raginama siekiant išvengti galimų nuostolių, aptarti situaciją su klientais užsienyje dėl galimo vėlavimo ar kitų trikdžių pristatant krovinius.

Ateinančią savaitę situacija Lenkijos ir Lietuvos pasienyje, tikėtina, bus neeilinė – galimi logistikos grandinių trikdžiai, krovinių pristatymo vėlavimas užsakovams užsienio šalyse, o kai kuriais atvejais – ir nuostoliai, priklausomai nuo sutartinių santykių ir juose numatytų įsipareigojimų.

„Dalintis informacija kilus nesklandumams, bendrauti tarpusavyje bei su šalies vežėjus atstovaujančiomis organizacijomis, kad būtų galima padėti spręsti problemas.

Ateinančią savaitę situacija Lenkijos ir Lietuvos pasienyje, tikėtina, bus neeilinė – galimi logistikos grandinių trikdžiai, krovinių pristatymo vėlavimas užsakovams užsienio šalyse (...)

Asociacijos atstovai, nuolat palaiko ryšį su Lietuvos muitine, Susisiekimo ministerija, Lietuvos transporto saugos administracija ir kitomis atsakingomis institucijomis bei yra pasirengę reaguoti į nerimą keliančią informaciją, sprendžiant pasienyje kylančius iššūkius“, – rašoma „Linavos“ pranešime.

Lenkijos ūkininkai penktadienį pradėjo blokuoti kelią tarp Kalvarijos ir Lenkijos Suvalkų apskrities Budzisko kaimo. Maždaug savaitę turinčios trukti akcijos metu norima tikrinti transportuojamų ukrainietiškų grūdų kiekius.

Anksčiau Lenkijos ūkininkai blokavo kelius į Ukrainą, taip pat – pagrindinį šalies greitkelį į Vokietiją. Protestuojama dėl, lenkų žemdirbių vertinimu, nesąžiningos konkurencijos, nes ukrainiečių grūdai yra pigesni ir mažina produkcijos kainas visoje Europoje.

Baiminamasi, kad įtampa tarp Lenkijos ir Ukrainos gali būti išnaudota Rusijos provokatorių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pasiims

Pasiims portretas
kokius 800 milijonu is biudzeto "del sunkumu",kaip ir kasmet iki siol... Ubageliai sumokes uz viska!

Anonimas

Anonimas portretas
tie tvarka greiciau padrys GEIROPOI !

Tai

Tai  portretas
Ko i prezika nesikreipet sakė gali bele kada paskambyt lenku vierchui
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių