„Tele2“ klientams per metus padėjo sutaupyti per 800 tūkst. tonų šiltnamio efektą sukeliančių dujų

  • Teksto dydis:

Kiekvieno žmogaus anglies dvideginio (CO2) pėdsakas pamatuojamas pagal jo gyvenimo būdą: keliones, apsipirkimo įpročius, energijos vartojimą. Vieną toną CO2 galima įsivaizduoti kaip milžinišką kubą, kurio kiekviena kraštinė siekia 8 metrus. Skaičiuojama, kad per metus vienas europietis „pagamina“ daugiau nei 8 tokius nematomus kubus CO2, kurio dalis pasilieka atmosferoje ir prisideda prie šiltnamio efekto didėjimo. Per 2023 m. bendrovės produktais ir paslaugomis besinaudojantiems klientams „Tele2“ padėjo sutaupyti net 800 tūkst. tonų šių dujų.

„Tvarumą telekomunikacijų sektoriuje užtikrinančius sprendimus diegiame ne vienerius metus. Užimame didžiausią rinkos dalį Lietuvoje, todėl jaučiame pareigą savo pavyzdžiu įkvėpti ir kitus imtis aplinkai draugiškų pokyčių. Patys siekdami aukščiausių tvarumo standartų, įgaliname tą patį daryti ir savo klientus. Visi kartu galime greičiau pasiekti ambicingą tikslą – nulines emisijas visoje tiekimo grandinėje“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

„Tele2“ parengtoje grupės 2023 m. ataskaitoje atsispindi visi bendrovės su tvarumu susiję veiksmai ir pasiekimai. Pernai „Tele2“ užėmė pirmąją vietą tarp 500 didžiausių Europos klimato lyderių „The Financial Times“ sudarytame reitinge.

Buvo apskaičiuota, kad per praėjusius metus įmonės produktais ir paslaugomis besinaudojantys klientai išvengė per 800 tūkst. tonų CO2 emisijų. Šis pasiekimas labiausiai susijęs su klientų įgalinimu bendrauti ir dirbti nuotoliu, naudotis išmaniu ir tvariu maršrutų planavimu bei kitomis tvaresnėmis technologijomis.

Pernai „Tele2“ užėmė pirmąją vietą tarp 500 didžiausių Europos klimato lyderių „The Financial Times“ sudarytame reitinge.

 

Be to, 2023 m. „Tele2“ pateko tarp 50 pasaulio įmonių, užtikrinančių didžiausią lyčių lygybę. Šį reitingą kasmet sudaro organizacija „Equileap“. Bendrovė išlaikė ir aukščiausią „MSCI“ reitingo įvertinimą už lyderystę užtikrinant skaidrumą klimato kaitos srityje.

Per praėjusius metus „Tele2“ visos grupės mastu užblokavo daugiau kaip 5 milijonus bandymų pasiekti puslapius, kuriuose talpinamas nepilnamečių seksualinį išnaudojimą vaizduojantis turinys. Operatorius automatiškai blokuoja prieigą prie kenkėjiškų, žalingą turinį talpinančių ar vaikų išnaudojimą platinančių svetainių. 2021 m. „Tele2“ šį procesą automatizavo ir įgyvendino projektą „Project Arachnid“, kuris klasifikuoja ir blokuoja seksualinio pobūdžio svetaines.

Savo veikloje „Tele2“ naudoja tik žaliąją energiją iš atsinaujinančių šaltinių, taip pat sumažino automobilių parką ir pasiūlė darbuotojams alternatyvius keliavimo būdus.

Lietuvoje „Tele2“ turi daugelio įrangos gamintojų autorizacijas ir gali taisyti iki 85 proc. savo parduodamų telefonų. Nuo 2015 m. veikiančiame autorizuotame įrenginių remonto centre „Smart Master“ kasdien prailginamas šimtų įrenginių gyvavimo laikas, o visos atliekos kruopščiai tvarkomos. Nevertingos detalės, kurių neįmanoma panaudoti dar kartą, atiduodamos perdirbti, o vertingos detalės išsiunčiamos gamintojams, kad jas sutvarkytų ir jos būtų panaudotos iš naujo.

2023-iaisiais bendrovė Lietuvoje sutaupė 81,7 tūkst. popierinių dokumentų – 10,7 proc. daugiau nei 2022 m. Kitaip tariant, buvo atsisakyta 10,2 tonos popieriaus, išsaugoti 255 medžiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
neobolševikinių sukčių pasakos protiškai atsilikusiems, "mokslu tikintiems" šūdhipsterikams.

:)))

:))) portretas
o sukciu numeris 1394 veikia kaip veikes... vat ir visa t2 "kova"...

Tele2 Russia

Tele2 Russia portretas
Tele2 Company type Limited liability company[1] Industry Mobile Telecommunications Founded 2003; 21 years ago Founder Tele2 AB Headquarters Moscow, Russia Products Mobile networks Revenue Increase 143 billions RUB (2018)[2] Net income 6,600,000,000 Russian ruble (2019) Owner Rostelecom Number of employees 7000+[1] Website tele2.ru
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių