Verslininkams įteikti „Gazelė 2013" apdovanojimai

  • Teksto dydis:

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo jubiliejinėje 10-ojoje „Gazelė 2013" apdovanojimų ceremonijoje, kurioje pasveikino sparčiausiai augančias smulkiojo ir vidutinio verslo šalies įmones.

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo jubiliejinėje 10-ojoje „Gazelė 2013" apdovanojimų ceremonijoje, kurioje pasveikino sparčiausiai augančias smulkiojo ir vidutinio verslo šalies įmones.

Prezidentės teigimu, Lietuvos ekonomika atsigavo ir stabiliai auga. Tai didelis sumanių ir atkaklių verslininkų, įmonių darbuotojų indėlis.

„Sėkmės istorijos iš visų Lietuvos regionų – puikiausias įrodymas, kad šalyje yra vietos asmeninei iniciatyvai, yra darbo ir galimybių užsidirbti. Jūs įnešate gyvybės savo regionams, įdarbindami žmones, tvarkydami aplinką, mokėdami mokesčius, remdami visuomenines iniciatyvas", – teigė prezidentė.

Pasak šalies vadovės, „Gazelės" apdovanojimai buria pažangią smulkiojo ir vidutinio verslo bendruomenę. Jos nariai nuolat mokosi, ieško laiminčių sprendimų ir tampa Lietuvos verslo, kurio pardavimai nuo 2009 metų išaugo 5, 10 ir net 20 kartų, šviesuliais.

Prezidentė pabrėžė, jog ne tik smulkusis ir vidutinis verslas turi laikytis įstatymų, dirbti sąžiningai ir atsakingai. Kurti palankią ir stabilią verslo aplinką yra ir valdžios institucijų pareiga. Pasak šalies vadovės, vis dar pasitaikantis valdžios išlaidavimas ir ne visiems vienodos verslo sąlygos gali sustabdyti net ir atkakliausias „gazeles". Nereikalingi biurokratiniai reikalavimai eikvoja laiką, kuris reikalingas verslui vystyti, didina verslo išlaidas, mažina jo konkurencingumą ir, galiausiai, augina kainas vartotojams.

Pasak D. Grybauskaitės, verslo įmonės, gerindamos bendrą mūsų šalies ekonomikos padėtį, turėtų nepamiršti ir tų, kurių statistikos rodikliai nėra tokie įspūdingi. Prezidentė pakvietė verslininkus savo sėkme ir patirtimi pasidalinti su jaunimu, mokyti jį ir suteikti jam galimybę įgytas žinias pritaikyti praktikoje.

Šiemet į 2013-ųjų „Metų gazelės" titulą pretendavo net 4000 įmonių. Renginio metu buvo apdovanotos 10 sparčiausiai augusių regionų įmonių. Šalies vadovė metų „Lietuvos gazelės" apdovanojimą įteikė Vilniaus apskrities įmonei  „Vilrida".


Šiame straipsnyje: Gazelė 2013verslasverslininkai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių