Į greitkelį – su rokerių grupe „Metallica“

  • Teksto dydis:

Istorinę partnerystę su gerai žinoma sunkiojo metalo grupe „Metallica“ užmezgusi bendrovė „Iveco“ leidosi į neužmirštamą turą.

Žygis per Europą

Italijos transporto prekių ženklas prisideda prie pasaulinio rokerių turo M72 Europos etapo, kuris startavo gegužę ir tęsis iki liepos.

Legendinė grupė užpildo stadionus skirtinguose Senojo žemyno kampeliuose, o pasaulinė odisėja rugsėjo 29-ąją finišuos Meksikos sostinėje Meksike.

„M72 World Tour“ – nuo 2023-iųjų su pertraukomis besitęsiantis „Metallicos“ koncertinis turas po visą pasaulį, skirtas vienuoliktajam studijiniam grupės albumui „72 Seasons“, kuris buvo išleistas 2023 m. balandžio 14-ąją.

Prie „Metallicos“ karavano prisijungę elektros energija ir gamtinėmis dujomis varomi „Iveco“ vilkikai ir mikroautobusai vežė ir veš grupės narius ir įrangą į koncertų vietas Miunchene (Vokietija), Helsinkyje (Suomija), Kopenhagoje (Danija), Varšuvoje (Lenkija), Madride (Ispanija).

„Labai džiaugiamės galėdami leistis į greitkelį su nuostabia grupe ir jos komandos nariais alternatyviaisiais energijos šaltiniais varomomis mūsų transporto priemonėmis. Taip įprasminame mūsų bendrą pašaukimą remti tvarias bendruomenes ir plėsti pasaulines gerumo ribas“, – teigė „Iveco Group“ sunkvežimių verslo padalinio prezidentas Luca Sra.

iveco.com ir metallica.com nuotr.

Spalvų akcentai

Įrangai pervežti „Iveco“ skyrė tiek visiškai elektrinį „S-eWay“, tiek gamtinėmis dujomis varomą „S-Way Metallica Special Edition“ vilkikus, nudažytus grupės „72 Seasons“ albumo spalvomis.

Juodi matiniai kėbulai išraiškingai kontrastuoja su ryškiai geltonai dekoruotais kabinų šonais, o priekinės grotelės padabintos ikoniškuoju „Metallicos“ logotipu.

Elektrinis „eDaily“ ir gamtinėmis dujomis varomas „Daily Natural Gas“ mikroautobusai taip pat papuošti „Special Edition Metallica“ atributika ir nudažyti specialiu atspalvių deriniu. Šiais automobiliais grupės nariai vežami į koncertus.

Žaliosios transporto priemonės prisideda prie grupės „Metallica“ siekio sumažinti anglies dvideginio pėdsaką kiekviename koncerte, kad šou verslas taip pat taptų tvaresnis.

Be to, organizatoriai skelbia įvairias iniciatyvas, siekdami įtraukti į projektą muziką mėgstančius vilkikų vairuotojus. Pavyzdžiui, jie kviečiami atsiųsti vaizdo įrašų, kuriuose atlieka „Metallicos“ kūrinius, ir taip laimėti bilietų į koncertus. Šis kvietimas galioja visiems vairuotojams, nepaisant, kokios markės vilkikus jie vairuoja.

Kilnios iniciatyvos

Tiek „Iveco“, tiek „Metallica“ daug dėmesio skiria aplinkos apsaugai ir socialinei atsakomybei.

Italijos prekių ženklas yra pagarsėjęs savo įsipareigojimu žaliajam transportui. Savo ketinimų rimtumą jis įrodo ilgalaikėmis investicijomis į alternatyviąsias galios sistemas.

Koncertų įrangai pervežti „Iveco“ vilkikai nudažyti „72 Seasons“ albumo spalvomis.

„Iveco Group“ narė „Iveco“ yra pasiryžusi iki 2040 m. pasiekti nulinį anglies dvideginio pėdsaką. Ji taip pat ir toliau rems nuo stichinių nelaimių ir karo nukentėjusias bendruomenes, vykdys edukacines programas pažeidžiamam jaunimui ir aukos maisto nepriteklių patiriantiems žmonėms.

Šios programos puikiai dera su „Metallicos“ įkurto fondo „All Within My Hands“ iniciatyvomis.

Grupės gastrolių metu fondas remia vietinius maisto bankus. Jis taip pat vykdo „Metallica Scholars“ darbuotojų švietimo projektą, remiantį bendruomenių mokslo įstaigas ir, kur įmanoma, prisideda prie pagalbos ištikus įvairioms nelaimėms.NAUJAUSI KOMENTARAI

To o mūsų

To o mūsų portretas
Su jais visais kartu ką paminėjai dainuos ir Šura iš kacapyno. Jie vieno kraujo.

o musu

o musu  portretas
pise didele gerbeja to metalo irgi su jais varineja po europa, geros atostogos priklauso uz "gera" darba

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Labai panašu į Žiurausko klyksmus , kažkas nenormalaus
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių