Išskirtiniai „Ducati“ – su čempionų autografais

  • Teksto dydis:

Motociklų sporto žvaigždžių – pasaulio čempionų italo Francesco Bagnaia ir ispano Alvaro Bautistos – vairuojamų „Ducati“ replikas galima pamatyti ir Lietuvoje.

Įamžino pergales

„Laimėk sekmadienį – parduok pirmadienį“, – bene garsiausia automobilių ir motociklų sporto frazė, po kuria slepiasi gerokai daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Tokio principo laikėsi „Ferrari“, jo iki šių dienų nepamiršta ir itališkų motociklų gamintojas „Ducati“.

Šie metai „Ducati“ – ypač svarbūs: motociklų žiedinių lenktynių „Grand Prix“ („MotoGP“) pasaulio čempionatą vėl laimėjo F. Bagnaia (jis triumfavo ir pernai), SBK („Superbike World Championship“) – A. Bautista (jį sėkmė taip pat lydėjo 2022-aisiais).

Pergalingo sezono proga buvo pristatyti riboto leidimo modeliai, skirti abiejų sportininkų pasiekimams pažymėti: „Panigale V4 Bagnaia 2022 World Champion Replica“ ir „Panigale V4 Bautista 2022 World Champion Replica“.

Šių motociklų pagaminta tik po 260 vienetų, paminint „Ducati“ įkūrimo datą – 1926 m.

Visi motociklai jau išparduoti, tačiau net du iš jų atkeliavo pas kolekcininką į Lietuvą.

Duetas: riboto leidimo „Panigale V4 Bagnaia 2022 World Champion Replica“ ir „Panigale V4 Bautista 2022 World Champion Replica“ atvyko į Lietuvą. / autobravamotors.lt nuotr.

Gamintojai – išrankūs

„Norint vieną iš šių modelių turėti savo garaže neužteko tiesiog noro ir pinigų. Gamintojas pats kruopščiai atsirinko, kam sutinka parduoti šiuos motociklus, ir tai darė vertindamas jau turimą „Ducati“ kolekciją, žmogaus įvaizdį. Taip gamintojai siekia išsaugoti tai, kas jiems svarbu. Labai džiaugiamės, kad lietuviui buvo leista įsigyti abu motociklus. Tad išdidžiai sakome: Lietuvoje yra tikrų šios prekės ženklo gerbėjų ir šalyje turime net du ypatingus motociklus“, – kalbėjo oficialaus „Ducati“ atstovo Lietuvoje „Autobrava Motors“ vadovas Gintas Bliuvas.

Gamintojas kruopščiai atsirinko, kam sutinka parduoti šiuos motociklus.

Norintys pamatyti šiuos motociklus gali atvykti į Vilniuje esantį saloną (Žalgirio g. 112A).

Riboto leidimo motociklų išskirtinumą labiausiai atspindi abiejų pasaulio čempionų autografai ant degalų bako, apsaugoti permatomo lako sluoksniu. Motociklai taip pat pažymėti unikaliu riboto leidimo numeriu, o pas pirkėją atvyko kartu su autentiškumą patvirtinančiu sertifikatu.

autobravamotors.lt nuotr.

Svoris – vos 172 kg

Sukurti ant „Ducati Panigale V4 S“ pagrindo riboto leidimo modeliai gali būti eksploatuojami gatvėse, o nuo standartinių „Ducati“ išsiskiria tokiais komponentais kaip sausa sankaba, „Akrapovič“ duslintuvu, „Brembo Stylema® R“ stabdžiais ir iš aliuminio lydinio pagamintomis kojelėmis, lenktyniniu organiniu stiklu.

Taip pat neapsieita ir be anglies pluošto elementų.

Motociklai – su 1 103 kub. cm darbo tūrio varikliais, ties 13 000 sūkių per minutę išvystančiais net 215 AG, o sveria vos 172 kg. Tikslesniam ir greitesniam pavarų perjungimui naudojama devynių diskų sausa sankaba, o užtikrintam stabdymui – itin galingi reguliuojami stabdžiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

O

O  portretas
ant grabu irgi pasirasys?
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių