Karas dėl vietos automobiliui: gyventojų išmonė atima žadą

Grįžti į straipsnį

tai

tai portretas
na ir kas kad isiformins sklypa prie namo - daleiskim sklypas mazas ir visi to namo automobiliai ten netelpa. Na ir ka, advokate - viskas issprendziama? Statys automobilius tik tie kuriu nosys ilgesnes ar ausys mazesnes?

Dalia

Dalia portretas
Manau reikia apmokestinti daugiabučių kiemuose laikomus automobilius. Žiemos metu prie Dainavos parko pėsčiajam praeiti itin rizikinga, šaligatviai užstatyti automobiliais reikia eiti važiuojamąja dalimi ir nuolat žiūrėti, kad neužvažiuotų pravažiuojantys, nes kitoj gatves pusėj pėsčiųjų šaligatvis irgi užstatytas. Tai bent puikus gyvenimas! Ypač pensininkams, neduok Dieve silpnai girdintiems .

Klysti kad kaime nekyla

Klysti kad kaime nekyla portretas
Grazioje vietoje uzurpatorius pasistate nama ... Padare projekte "ivaziavima" ... per kaimyno namo kampa .... IR ... projekto nepataise ... liepe kaimynui nama nugriaut ... cia ne juokeliai ... cia lietuva ... Pas mane ... tvora pastate .... po balkonu ....

123

123 portretas
Kaime gyventi daug geriau. Panašių problemų nekyla.

Lordas

Lordas portretas
Kliedesiai ir ne daugiau,niekada,ši problema nebus išspresta,niekada,kokį š....ą čia nemaltut

na

na portretas
kovo 11-sios g. trys namai tai vieno namo gyventojai visai nenori daryti sau stovėjimo aikštelių pasidarę gėlynus, apsisodinę įvairiausias medžiais užsisėję žolę nei vienai mašinai nėra vietos nes jie nenori tvarkytis...kitas kiemas bendrai su visais gyventojais susitvarkė kiekvienas draugiškai pasiskyrstė kur stovės jokių problemų nekyla, bet vat kito namo kuriem pofik viskas stato į mūsų kiemą...tai tokiems reikia patiems apsispręsti ar nori žalumos, klombų didžiausių su rožynais...klevų, kaštonų išgriuvusių ..ar galvoti kur pasistatyti mašinas. Taip kad kiekvieno namo savarankiškas sprendimas..tik nereik ant viso gero lįsti į kitų kiemus.

Gal

Gal  portretas
Gal laikas Ukrainiečiams mokėti už parkavimą

man tai labiausiai patinka

man tai labiausiai patinka  portretas
vinis, cviekas, yla, bonkes dugnas, rakteliais nubreztas masinos sonas... jei man taip padaro...tai as automatiskai toje pacioje vietoje stovintiesm pora trejeta kartu pravedu analogiska gydimo procedura...pades nepades a nax mano masina gadinat...... kolegas is kiemo pazystam ir 100% del uzimtos vietos abydos ner kas 1 tas teisus...a vo kauno savivaldybes lunatikam uz gatviu aptverima ir stovet draudziama zenklu sustayma bibys i aki...o ne mokescius brangiame mokamame parkinge mokesim... nenori valdzia santarvej su zmonemis gyvent vadinasi maziau mokesciu imokam... maziau vartojam..dazniau skundziames... dazniau valstybes turta gadimam

D

D portretas
Atvažiuokite į Akademiją ir matysite kaip galima tvarkytis

to to anonimas

to to anonimas portretas
ką, litvine, gavai spyrį į pautus?

to trūksta tvarkos

to trūksta tvarkos portretas
susitvarkys namas ribas. Bet tai ne pabaiga - kiemsargį teks už savus. Ir sniegą kast ir žolę pjaut. Gal dėl to nesitvarko.

Blaivus

Blaivus portretas
Mano kieme statosi tik 2 masinos. Bet tai ne mieste.

to Anonimas

to Anonimas portretas
Labai tiksliai apibudinot ruskius :) Tik skirtumas, kad ruskiai prie visko dar yra parazitai

Anonimas

Anonimas portretas
Tai rodo kokia dolbajobu tauta yra lietuviai. Negalvokit kad kas nors kitas pasirupins JUSU reikalais. O jeigu ir pasirupins kazkas KITAS tais jusu reikalais JUS LIKSIT NUOGA SUBINE ir DAR SKOLINGI. PRIDURKAI.

Daugiabučių \\\\\.../////

Daugiabučių  \\\\\...///// portretas
"malonumai".___Įsigykit nuosavą namą turėsit savo kiemą ir tvarkysitės,kaip norėsit.___Daug kur rašo"-pvzdž."tik" 66 namo gyventojams,tai išsidirbinėjimas,kvaikystė.___Išvažiavai,vietą praradai,kaip sakoma:-župu podnial,miesto patierial.

Trūksta tvarkos

Trūksta tvarkos portretas
Viskas per išsipisinėjimą ir nenorą tvarkytis dokumentų,nes už juos reikės susimokėti.Geriau vieną kartą juos susitvarkyti ir susiskirstyti vietas,tada visiems viskas tampa aišku,o kam neaišku,tai vien dokumentų egzistavimas ataušina norą putotis,kad kur noriu ten statau ir dar ne tik statau,bet ir šiukšlinu,įskaitant tepalų dėmes iš kiaurų geldų.Jeigu žmonės nesiima iniciatyvos tvarkai palaikyti,tai tos tvarkos niekada ir nebus.

Vaclovas

Vaclovas portretas
Ir kam Tą žadą atėmė? Ar ilgam?

to S.S.S

to S.S.S portretas
kaži kiek daugiabučių Kaune turi suformavę sklypus? Prieš 15 metų nebuvo nė vieno. Domėjausi registrų centre. Nes iškilo ginčas su namo komediantu.

.

. portretas
Greitosios pagalbos ar gaisrinės automobilis, pamatęs tokį šlagbaumą, taip pat turėtų apsisukti, ir nuvažiuoti savais keliais. Problema ne vietų trūkume, o lagerio gyventojų mentalitete. Tokie, net vidury laukų pasistatę namą, apsitveria vartais ir šlagbaumais.

Anonimas

Anonimas portretas
durni gyventojai kurie leidžiai įsikurt kokiai nors firmai nama ,tada nuomotojai stato mašinas ir ant veju jas išmyndidami neatpažystamai ir kur tik galima ikišt mašina ,o seniunyjos neprižiūri tvarkos ir apie namą bardakas.

S.S.S.

S.S.S. portretas
jeigu bendrija susiformavo daugiabučio sklypą, jį išsinuomavo iš savivaldybės, ir sklypas nėra pravažiuojamas į kitą teritoriją, tai jie drąsiai gali savo teritoriją įrengti užtvarą ir nereikia čia piktintis. O reikia žinoti įstatymus, kas galima ir ko negalima.

Tie atitvarai

Tie atitvarai portretas
greitai nupjaunami,vos iskvietus tarnybas i ta kiema. O iteisinti juos - begale salygu ir nemazai kainuoja.

Kaunas

Kaunas portretas
Stovėjimo vietas rezervuojasi prie namo kuriame gyvena o ne prie kito.Kame reikalas ???Yra tokiu kurie savo kiemą nori turėti kaip žalią zoną o savo mašinas statyti prie svetimo namo ar kieme ,yra tokiu silpnaprocių o tada piktumai.

Kaunas

Kaunas portretas
Viskas kas dėl žmogaus, gyventojų gerovės, yra teisėta ir leistina.Neatejo prie Seimo ar savivaldybės nepastatė,nesumontavo savo mašinai užtvaro, grandinių.Zmones tiesiog neapsikentę, priėmė tokius sprendimus.Reikia džiaugtis kad saugo savo namo teritorijas taip ir turi būti.

Kauans

Kauans portretas
Nesąmones advokatė peza. Pvz. Kauno savivaldybė jokių leidimų užtvarui (šlagbaumui) įrengti neišduoda. Jei yra suformuotas žemės sklypas ir kiemas yra GALINIS, t.y. per jį nėra galimybės patekti į kitų daugiabučių kiemus, bendrija gali ant sklypo ribos ties įvažiavimu įsirengti užtvarą. Jokio leidimo nereikia, tik dėlnto susirinkime turi nuspręsti to namo savininkų dauguma.

Nuomone

Nuomone portretas
Visur tuos šlabaumus reikia naikinti nesamones čia kaškokios darosi

Raminkitės

Raminkitės portretas
Tuoj Shvabras atims iš jūsų automobilius, neliks problem. Juk sakė-"Nieko neturėsite ir būsite laimingi.:"

To apie ka raso

To apie ka raso portretas
Na is nuotraukos apie Kauno kaima raso.tingi skaityti ziurek reportaza labai patogu.

apie ka rasoma

apie ka rasoma portretas
Pirma perpaudinami lnk reportažai, antra neparaso apie koki kaima straipsnis. Nera žurnalistų??

nuo kada

nuo kada portretas
Nuo kada UKRAINIČIAI pradės mokėti už parkavimą.? Užima vietas ir dar nemoka.

o kaip su

o kaip su portretas
tais kurie turi savo kiemus,o masinas stato kitame kieme nors laisvu vietu yra ju kieme 228 mm

Jo jo

Jo jo portretas
Visagalis eksperte nustate, kad ten kur uztvarai, 100% ten neispirkta stovejimo vieta. Cia matomai cowid cipai jai padeda?

Galerijos

Daugiau straipsnių