Lietuviai keičia požiūrį: dyzeliniu kuru varomus automobilius išstumia hibridiniai

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip gerai, kad spėjau iki šio durniavimo nusipirkti du naujus dyzelius. Dabar jau jų net nėra.

alis...

alis... portretas
v is tik geriausias variantas benzas-dujos, kas daug važinėja... o hibridai tai vasarai arba taksuojantiems...

Sūduvis

Sūduvis portretas
Na parodykite nors vieną žmogų kuris nenorėtų važinėti naujasniu modernesniu automobiliu, bet Lietuvoje kitokia realybė per trisdešimt metų pralobo vagys žulikai ir valdžiažmogai, o eilinis darbininkas pensininkas tegali nusipirkti tik dyzelinį golfiuką, nes tik tiek neša jo kišenė, ne veltui turtuolių devizas IŠ DARBO NEBŪSI BAGOTAS O TIK KUPROTAS, o transportas būtinas ypač kaimiškose vietovėse kur visuomeninis transportas, medicininis aptarnavimas, švietimas prekyba visiškai sužlugdyta, belieka tik arkliai.

:)))

:))) portretas
propagandos ministerijoj durnius isstumia durniai

Sibire,

Sibire, portretas
kai atsalo,net benzininiai kitajozai sustojo! Visas valdymas per ekrana,o tas saltyje neveikia! O susildyti nera kaip,nes sildymas tai isijungia per ekrana! Progresas - kokiu reta!

Jei bus

Jei bus portretas
branduolinis karas,veikti liks tik seni "Belorus" ir "Maz",su mechaniniu degalu siurbliu ir uzkuriami pastumus. Visa kita - glupstwo! Galesit pestute bristi dar Antano praminta kryptimi...

čia ne išeitis

čia ne išeitis portretas
reikia ne drausti, bet tobulinti dizelius, kad būtų mažiau taršūs. O hibiridas-tai du motorai, plius didelė baterija, plius daugiau svorio, plius daugiau gedimų, plius baterijų kaina

Čia tas pats kaip

Čia tas pats kaip portretas
Reklamuoja kaip ir išmatų spalvos akimis mergas. Smirdi, niekas neima net su užrišti kaspinu ant bjaurios figūros ir gerai nuskustas kibiro dydžio mordos. Maždaug kaip šuniukų universiteto Ateities g personalo specialistė kur dar iki 1980 m jau buvo be dantų ir nuo oralinio išpuvusia burna ir nuolat skutama drožiama, nes net lazeriu juodų šerių nuo kojų, nugaros, snukio nepašalina. Su mašinom tas pats. Siūlo su promoušinimu, bet tu skusk, prausk kaip .ydo į gyvulį panašią dukrą, smirdi, niekas neima, ir tiek. Tada daro artistę ar universiteto Personalo specialistę, nes nėra kur dėt. Neima niekas, pritampa tik pas šunis tarnybinius.

Audi etron

Audi etron portretas
Turiu. Hemorojus.

kurgi ne

kurgi ne portretas
čia jau iš nevilties tokie straipsniūkščiai, kai neina įpiršti tų elektrinių subinobilių

Nenusiminkit,komjaunuoliai

Nenusiminkit,komjaunuoliai portretas
Apsipirks žmonės ,išbandys ir nusigraužę nagus nuo tų ,,elektrinių'',vėl sugrįš prie dyzelių ir benzinų.Juk taip jie buvo įkalbinti benzininius keist dyzeliniais dėl mažiau sunaudojamo pigesnio kuro.Ekologija čia trečioje,oi,ką čia kalbu, gal ir tryliktoje vietoje...Kur jai čia reikštis,kai kalba patrankos?

Kas

Kas portretas
moka rusiskai - vokieciu ADAC zieminiai elektriniu bandymai : h t t p s : / / w w w .kolesa.ru/news/ne-dlia-xoloda-oni-adac-zameril-padenie-zapasa-xoda-v-moroz-u-15-elektromobilei >Istrinkite adreso tarpus.

Niekas

Niekas portretas
nieko neisstumia! Kas perka naudotis - dyzelini. Kas zaidimui porai metu - galima net elektra. Ka reiskia "mire" Teslos Cikagoje ar bendroves "Hertz" parduodami 20 tukstanciu elektrovezeciu,griztant prie VDV varomu? Ka sako skandinavai apie elektrofuras,vos tik atsalo siemet!? Va jums ir "isstumia"!

Galerijos

Daugiau straipsnių