Muitinė: Rusijoje registruoti automobiliai turi išvykti iš Lietuvos – nustatė terminą

  • Teksto dydis:

Lietuvos muitinė informuoja, kad iki kovo 11 dienos automobiliai su rusiškais registracijos numeriais turi išvykti iš Lietuvos ir visos Europos Sąjungos (ES) teritorijos.

Muitinės duomenimis, Lietuvos teritorijoje dar yra asmenų, kurie važinėja su Rusijoje registruotais automobiliais. Iki kovo 11 dienos šie asmenys transporto priemones turėtų įregistruoti Lietuvoje arba išvykti iš ES.

Nuo kovo 11 dienos asmenys, kurie turės automobilius su rusiškais registracijos numeriais bus laikomi pažeidusiais teisės aktų nuostatas ir jiems bus taikoma atsakomybė – skiriama bauda arba automobilio konfiskavimas.

Lietuva įgyvendina Europos Tarybos nurodytus sankcijų reikalavimus, kurie iki praėjusių metų gruodžio 19 dienos leido įvažiavusius automobilius užregistruoti ES. Nuo šių metų kovo 11 dienos Rusijoje registruoti automobiliai negali būti Lietuvos teritorijoje arba iki to laiko turi būti perregistruoti.

Išimtis taikoma Rusijos piliečiams, vykstantiems Rusijoje registruotomis transporto priemonėmis tranzitu į Kaliningrado sritį arba iš jos su supaprastinto tranzito dokumentu (STD). Toks tranzitas per Lietuvos teritoriją negali trukti ilgiau kaip 24 valandas. Vykstant tranzitu transporto priemonėje turi vykti jos savininkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kacape gražk mika raudona ir plika

tevas

tevas portretas
lietuvos dalbajobai,,,,tuoj bus valtybiniai ruski numeriai,,,,pabuskit avys...

Kad RUS

Kad RUS portretas
numeriu Lietuvoje reta. Daugiausia BY numeriais.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių