Šalyje – greičio matuoklių bumas: kelia klausimą, ar jie pastatyti teisingose vietose

Grįžti į straipsnį

lnk turinys

lnk turinys  portretas
Ar kd neturi žurnalistų?

Ai

Ai portretas
Apsikaskit su tais matuokliais, verčiau pasakykit, kaip čia yr: gatvės aplink parką neasfaltuotos, o parke takeliai asfaltuojami. Savo akimis šiandien mačiau, jau rausia! Kažkaip negirdėjau nieko iš kaimynų senaisiais takeliais skundžiantis, o dėl gatvių amžinas galvasopis, ypač žiemą... Įdomiai mokesčių mokėtojų pinigai naudojami, ką?

Londone

Londone portretas
Jaunimas susiorganizavo ir masiškai nukenksmina vide kameras. Su ilgom sodininkų žirklėmis tiesiog nukerpa laidus, ar dažais aerozoliniais užpuršikia objektyvus. Taip išjungta mieste jau 90 procentų tų komorų.

skiep

skiep portretas
kas juokingiausia,kad tie pinigai uz baudas eina Ukrainai.

Dalia

Dalia portretas
Na ką jūs- labai vietoje ! Gyvename Liepojos g. Prieš kokią savaitę su anūku vaikščiojame po beržynėlį esantį šalia namų , ogi anūkas , kad sušuko, sako močiute, - žiūrėk tas aparatas( trikojis). stovi ! Net patikėti negalėjau, priėjau - tikrai matuoklis pastatytas. Juokėmės visi vakare iš policijos darbuotojų išradingumo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ne buk debilas neremk trikoju matuokliu.

Tie

Tie portretas
Matuokliai tik šimonyčių biudžetą gelbsti, del saugumo abejoju nes avaringumo situacijos kyla proporcingai, kuo daugiau matuoklių tuo daugiau avarijų.

Viskas

Viskas portretas
Susiveda į vieną ,kaip elgiasi valdžiažmogiai valstybėje tokia padėtis ir keliuose, saugumas antroje vietoje, pirmiausia nubausti ,apmokestinti ir atimti iš ubagų lazdą.

Inovatyvūs vaistai ar matuokliai?

Inovatyvūs vaistai ar matuokliai? portretas
Skaičiau,kad Lietuvos biudžete berods trūksta pinigų inovatyviausių vaistų ir operacijų kompensavimui visų onkologinių ir kitų sunkių ligonių ( net vaikų) gydymui ( inovatyvūs vaistai kompensuojami berods beveik visose ES šalyse), o štai naujų greičio matuoklių pirkimui ir statymui pinigų biudžete nepritrūksta?

Dar

Dar portretas
Berods ir magistraliniame kelyje Vilnius -Panevėžys neseniai atsitiko tragiška nelaimė, automobiliui susidūrus su stambiu gyvūnu. Matyt, miško ruožuose kelio aptvėrimas turėtų būti aukštesnis ir neturėtų likti landų? Gal daryti žvėrių pralaidas po autostrada ar tiltus virš jų? Dabar susidaro įspūdis, kad beatodairiškai statomi greičio matuokliai, užuot didinus kelių saugumą juos tinkmai aptveriant? Berods aiškinama,kad matuokliai gelbėja žmonių gyvybes, o štai dėl apsaugos nuo žmonių žūties susidūrus su gyvūnais papildomų priemonių nesiimama? Kam tai naudinga?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Berods, vis dar neaptverti autostrados Klaipėda Kaunas ruožai nuo Kryžkalnio iki posūkio į Šilalę, taip pt ties Kauno rajono riba- tai gal pirmiausia reikėtų baigti aptverti ir apšviesti visą autostradą, o jau po to statyti naujus greičio matuoklius?Taip pat autostrados danga kai kuriuose ruožuose,manau, taip pat labai nekokybiška.

Galerijos

Daugiau straipsnių