Semsimės patirties iš ES lyderių švedų

Lietuva toliau konsultuosis ir semsis patirties saugaus eismo srityje iš Švedijos – saugaus eismo lyderės Europoje.

Dvišalį memorandumą, kuriuo pratęsiamas bendradarbiavimas transporto politikos srityje ir siekiama gerinti eismo saugą, kad ateityje Lietuvos keliuose nežūtų nė vienas žmogus, pasirašė susisiekimo ministras Marius Skuodis ir Švedijos infrastruktūros ministras Andreasas Carlsonas.

„Lietuva vertina Švedijos išskirtinius pasiekimus užtikrinant eismo saugą ir pastangas apsaugoti kiekvieną eismo dalyvį. Švedija eismo saugos srityje yra pasiekusi geriausių rezultatų ES, stebime jos pasiekimus tobulinant kelių infrastruktūrą ir keičiant eismo dalyvių elgseną. Švedija – puikus pavyzdys ir svarbus partneris siekiant „Vizijos 0“ tikslų – kad keliuose nežūtų nė vienas žmogus“, – sakė M. Skuodis.

Stebime Švedijos pasiekimus tobulinant kelių infrastruktūrą ir keičiant eismo dalyvių elgseną.

„Džiaugiamės galėdami tęsti bendradarbiavimą su Lietuva šia svarbia tema. Tikimės, kad atnaujintame memorandume  dėl numatytų priemonių Švedijos patirtis ir toliau bus naudinga gelbstint gyvybes keliuose“, – teigė A. Carlsonas.

Pagrindinės memorandume numatytos bendradarbiavimo sritys – transporto politika, eismo sauga ir „Vizija 0“. Ypač didelis dėmesys bus kreipiamas į naujos eismo įvykių duomenų bazės sukūrimą Lietuvoje, kuria bus siekiama kaupti tikslius, detalius eismo įvykių duomenis ir juos panaudoti parenkant saugaus eismo gerinimo priemones.

Vertinant 1 mln. gyventojų tenkantį per metus žuvusiųjų keliuose skaičių, Švedija yra saugiausia ES valstybė: šis rodiklis Švedijoje pernai siekė 22, o Lietuvoje – 56.

Lietuva itin domisi švedų patirtimi miestų eismo saugos sistemų ir „Vizijos 0“ strategijos rengimo, taip pat savivaldžių automobilių vairavimo, elektromobilių plėtros, antialkoholinių variklio užraktų diegimo srityse.NAUJAUSI KOMENTARAI

?

? portretas
Vata be zda

as nesuprantu kokios dar patirties

as nesuprantu kokios dar patirties  portretas
galime pasisemt is ES vakarietisku degradu, narkomanu , degeneratu, pedofilu, korumpuotu kysininku,aferistu vagiu ir visu rusiu iskrypeliu ???? kur ta ju geroji [ nesudina] puse ???

Tam Kad jau

Tam Kad jau portretas
Už blogąją Vakarų patirtį mūsų godieji valdžiažmogai gauna solidžius atkatus, o už gerąją patirtį gali tekti ir patiems primokėti, žūtys keliuose dėl blogos, netinkamai prižiūrimos, kelių infrostruktyros tai niekis, bile tik pilnėja nuosavos valdžiažmogų mašnos.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių