Autobuso vairuotojas staigiai stabdė, keleivis susižeidė: kas kaltas?

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai taiklus pasakymas-klajoja kaip velinių šmeklos po autiką ir mokinukai su tel.rankose.

Vika

Vika portretas
Kaltas keleivis, nes vairuotojas ne siaip sau staigiai stabdo. O keleivis turi arba sedeti, arba laikytis isitveres i atitinkama laikikli, kad nenukristu, jeigu kas. O daznai stovi atsireme ir spaudo telefono klavisus, tai ir gali blogai baigtis stabdant.

Ačkarikas

Ačkarikas portretas
Kalti visi, valdžia, kuri stato netaisyklingai perėjas ir magistrales vidury miesto.Nedėmėsingas vaikinas, įlindęs į telefoną turbūt, ir išsiblaškęs, pavargęs nuo jūsų visų autobuso vairuotojas.

Bukučiams

Bukučiams portretas
Ar geriau nestabdžius rėžtis? Tam ir stabdė, kad nebūtų autoįvykio, kurio metu nukentėtų dauguma keleivių

Pagarba vairuotojams

Pagarba vairuotojams portretas
Vazineju autobusais kiekvieną dieną,vairuotojams tik ačiū galiu sakyti už jų supratingumą ir kantrybė.Bet jau žmonių kokių atvepusiu prilimpa ,siaubas.vairuotojas neturi atsakyti už žmonių ziopluma ir kvailumą.

Normaliai

Normaliai  portretas
Veža gyvulius kas ce per skundai

Meklaidas

Meklaidas portretas
kai kuriems vairuotojams reikia išmokti sklandžiai pajudėti ir sklandžiai stabdyti stoteleje.

boba

boba portretas
Kalta durna galva.

Seniokas

Seniokas portretas
"Tiesa", gal tu ir ne kvailys šiaip , bet čia tai tavo mąstymas žemiau plintuso. Gal tikiesi būti amžinai 30-40 metų amžiaus intervale? Kiek tokio amžiaus žabalių net fūros kelyje ar šviesoforo nemato, nekalbant apie mažą kačiuką ant kelio? Man 73 metai, bet pampersų nenešioju, kaip tu ,o ir akinius pirmi metai,kaip išsirašiau tai matau puikiai . O dėl vairavimo kokybės, tai tau reikėtų 40 metų pavažinėti po visą Europą, nesukeliant eismo įvykių, tuomet galėtum kažką išsamaus pasakyti tuo klausimu. Dabar palinkėsiu bandyk pats tiek metų nesukelti avarijų.

Anonimas

Anonimas portretas
Vairuotoju bendravimas su keleiviais,svelniai tariant,siaubingas ir pilnai pritariu "Gyvenusiems Norvegijoje" komentatoriams ,uzsienyje tokie vairuotojai,greitai liktu be darbo.

Apie Vilniaus Judu įmonę

Apie Vilniaus Judu įmonę portretas
Savivaldybės šita įmonė yra galimai kompanija darmajedų su pigia šliucha vadybininke. Ten chaosas ir bordelis.

Tiesa

Tiesa portretas
Amžiaus vidurkis vairuotojų koks? Vilniuje dar nėra prasta situacija. Klaipėdos viešojo transporto vairuotojų amžiaus vidurkis yra virš 70 netų. Ar toliau yra dar ką diskutuoti apie autobusuose nugriuvusius senukus ar moterų su vaikais sutraiškyti rankas, nes vairuotojas seniai yra jau pusiau aklas ir su kruvina kloaka, jam nesvarbu, kiek žmonių jo autobuse nugriuvo ir kiek jų jis sutraiškė.

Gyvenę Norvegijoje

Gyvenę Norvegijoje portretas
Lietuvos visuomeninio transporto vairuotojams jeigu tektų padirbėti Norvegijoje tai manau 70% būtų atleisti už netaktišką elgesį su keleiviais, dėl stabdymo sustojimuose(kai atskuba ir deda ant stabdžio ,o keleiviai jau būna pasiruošę išlipimui ....)Aišku tenka ir pateisinti dėl staigaus stabdymo ,atsiradus kliūčiai-pėstieji vaikštantys ne pėščiųjų perėjoje,neatsakingi paspirtukininkai,dviratininkai ,automobilių vairuotojai... Linkėjimas vairuotojams būti draugiškesniems,ramesniems...Sėkmės!

Jadzė

Jadzė portretas
Stabdžiai!

Nuomone

Nuomone portretas
Šiuo atveju vairuotojas nieko dėtas.Atsirado kliūtis ir privalėjo stabdyti /o gal traiskyti kliūtį???/.Keleiviai turi nevažiuoti issiziuoja ir laikytis už turėklų,kurie tam ir skirti.

R

R portretas
Vairuotojai vežioja bulves, jų profesionalumu pradėjau abejoti...

kaltas tas asilas

kaltas tas asilas portretas
kuris konkę pakeitė autobusu. Konkė nei staiga startuoja nei staiga stabdo. Todėl siūlau - pirmyn į praeitį.

siaip

siaip portretas
kas kas, trečiasis nesuinteresuotas asmuo kaltas.

Anonimas

Anonimas portretas
Per daug dar vairuotojų yra kai niekas neis dirbti pažiurėsiu kaip tada kukuosite

Anonimas

Anonimas portretas
Matyt buvo reikalas būtų staigiai nestabdęs būtų daug daugiau rimtai sužeistų bet bukagalvims to nesuprast.

54 autobusas

54 autobusas  portretas
Moteri pensinke prieš mėnesi iš 54 autobuso be sąmonės išvežė su greitąją, atsitrenkė su galva i vairuotojo kabina, pas ja iki šiol kraujo krešulis galvoj, žurnalistai pasidomėkite bus geras straipsnis, nelaimingas atsitikimas buvo prie 3 ligoninės ir ja pugulde i 3 ligoninė

nukentėjusi troleibuse

nukentėjusi troleibuse portretas
Dėl sužalojimo troleibuse, tuometu buvo sunkus kūno sužalojimas, gavau 30 procentų nedarbingumo. Po to ilgai teko gydytis, reabillitacija ir gavau neįgalumą, periodinę išmoką iki gyvenimo pabaigos. Daug reikėjo kovoti, irodinėti, nes tai įvyko darbo metu, darbdavys atsisakė padėti, bet tik mano užsisipyrimo dėka gavau išmoką iš Sodros ir gaunu išmoką. O sužalojimas savo davė, pasekmes jaučiu iki šiol.

būna tokių

būna tokių portretas
"ralistų" visuomeniniame transporte. Atrodytų kad pirma diena už vairo. O vaidina šustrus.

Romanas

Romanas portretas
Klaipedos miesto autobusu vairotuojai vazineja stebetinai grubiai.Judeti pradeda staigiai , o stabdo dar staigiau nemazindami greicio , tarsi veztu bulviu maisus , o ne zmones.

jei viesajame miesto transporte

jei viesajame miesto transporte portretas
butu sumontuoti greicio registratoriai tai visi nustebtu kokiu greiciu kartais laksto troleibusai.

o jeigu

o jeigu portretas
neprisibrauni prie tu tureklu, kuriuos uzgule jaunesni ir reikia prieiti butinai prie antru duru, nes pro pirmas duris pagal musu durnu valdziagyviu nurodymus neleidziama islipti, todel ir tenka eiti apgraibomis ir griuvineti, kai sulauksit pensijinio amziaus kitaip pagiedosit buduliai

troliams

troliams portretas
na tik nereikia lia lia Vairuotojai Klaipėdoj kita kart laksto kap pasiute Pats esu lėkes kuomet stabdė iki autobusiuko vidurio Gera kad krist moku o kas jei būtu vietoj manes kokia bobulė gryštonti iš ligoninės ar vaikas? Be viso to mulkis už vairo dar mane aprėkė. Toks pat durnius kap ir jūs visi AUTOBUSAS - KELEIVIAMS o ne gyvuliams vežiot

Ela

Ela portretas
Tegul laikosi , vairuotojui gal kliūtis , ką jam daryti ...staigiai stabdo . Keleivis pats kaltas , kad važiuoja miegodamas ,nesisaugo...

Vairuotojo

Vairuotojo portretas
pareiga laikytis KET. Be kitu reikalavimu,ten yra ir prievole isvengti eismo ivykiu,kiek tai imanoma. O buratinai,nesilaikantys tureklu,nesisegantys dirzu,klajojantys po salona,kaip veliniu smeklos - ne vairuotojo,o JU PACIU reikalas!

Keleivis

Keleivis portretas
turi rankas,ar berankis?

keleivis bus kaltas

keleivis bus kaltas portretas
nes jis su savo nosimi subraizys autobuso grindis ir aptaskis viska krauju

kas

kas portretas
Autorius straipsnis?

to 54 autobusas

to 54 autobusas portretas
ar tu apie tą autobusą kur į pievą nulėkė palei kapines? ten apsisukęs kažkaip pievoj stovėjo. tai rašė kad autikas tipo tuščias buvo. apgavo?

kaunietis

kaunietis portretas
Aisku keleivis nes greiciauiai stovejo ilindes i telefona ir nesilaike

Anonimas

Anonimas portretas
Kas per durnas klausimas? Aisku kad rusai. ir Putinas.

Keleivė

Keleivė portretas
Visi teisina autobusą staigiai stabdantį vairuotoją... o kokio bieso jie staigiai pradeda važiuot? Taip trūktelna iš stotelės, kad nespėji net nusitvert už ko laikytis (o ir nelabai yra, nepasiekiamai aukštai arba rankų reikia laaabai ilgų), greitį išvysto didelį ir tada vėl staigiai stabdo, nes jau kita stotelė. Kam to reikia? Kartais atrodo, kad vairuotojas pirmąkart už vairo sėdęs, mašinos nejaučiantis, profesionalumo stoka.

D.

D. portretas
Manau, kaltas tas, kas sukėlė avarinę situaciją autobusui , kad reikėjo jį staigiai stabdyti. Visur kameros mieste, tad greitai galima rasti kaltininką. Vairuotojai priversti stabdyti (dėkui Dievui, kad daugumos jų reakcija į avarinę situaciją yra adekvati ir greita), kad išvengtų dar skaudesnių pasekmių...

visur pilna kamerų

visur pilna kamerų portretas
visur viską filmuoja, kas sukėlė avarinę situaciją - tas ir atsako ir dengia visus nuostolius

54 autobusas

54 autobusas  portretas
O kaip kaune prieš mėnesį prie trečios ligoninės, praveniskiu gatvė, autobusąs stabdė moteris su galva atsitrenkė i vairuotojo kabina, prarado sąmonę, atvažiavo greitoji išvežė su subintota galva,moteris apie savaitę gulėjo ligoninėje

Ne wilno, o kacapiskes

Ne wilno, o kacapiskes portretas
Tai skustis reikia ne i judu, o i viezejus? O kaip ta vezeja surast jei viskas pazymeta judu logotipais?

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių