Stulbinančios spragos: milijonai nusėda ardytojų kišenėse

Grįžti į straipsnį

As

As portretas
Geras poziuris - nuseda milijonai… gal pasidairykt kiek melejonu nuseda visokiuose 20 metu statomuose stadijonuose. Nusipirkau auto, ispardaviau dalimis… kas liko pridaviau i metalo lauza ir i savartyna… nu ir? Ka as pavagiau? Ka as uztersiau jei plastikus i plastikus; stikla i stikla… Kas man nusedo? Keleta evriuku, kad netingejau paardyt ir padirbet? Ka as cia apvagiau savo darbu? PROLEMA tik viena, kad neina manes per mokescius apiplest ania?

„milijonai nusėda ardytojų kišenėse“

„milijonai nusėda ardytojų kišenėse“ portretas
Ir ką? Jums pavydas ima?

rūteniui besmegeniui

rūteniui besmegeniui portretas
Geriau priduok savo bobą į valstybinį viešnamį, kai toks bus. Tuo būdu garantuotai pagerinsi šeimos genofondą, nes pats gali pridaryti tik besmegenių, panašių į save.

seniai irode ka jie isdarineja,pinigu ubagai,

seniai irode ka jie isdarineja,pinigu ubagai, portretas
Teisesaugos mafija,jie del pinigu ir velniui duotu valia,sielos nerasta

Rūtenis

Rūtenis portretas
Pats gyvenimas pateikia pačius raiškiausius pavyzdžius, kaip antai, mirė mano kaimynas, turintis seną fordą, o jau po kelių mėnesių abu pijokėliai sūnūs tvarkingai, kaip ir priklauso atsakingiems piliečiams, pardavė metalo supirktuvei ir garažą ir patį fordą ir viską gražiai ir atsakingai pragėrė per savaitę, o ar sutvarkė dokumentus aš nežinau, bet firma garažo vietą paliko beveik švarią.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Problema sprendžiama labai paprastai- steigiama valstybinė įmonė, į kurią visi, kartoju, visi auto valdytojai- savininkai privalomai, kartoju, privalomai, priduoda savo keturračius metalo lavonus, ir be tos pažymos niekaip niekaip neišsisuksi. Su privačiu verslu yra problema mokesčių srityje, o valstybinių- vagysčių, o kartu visi ieško landų.

Vagių valdžiukė

Vagių valdžiukė portretas
Ir čia jau tiesia savo purvinas rankas,viską nori atimti

jojo

jojo portretas
berzo kiemas nusetas lavonais-pasidomekit

Naikinkit TA

Naikinkit TA portretas
Privaloma tech.apžiura ir problema išsispres. Kodėl net ruskyne, baltarusijoj, Ukrainoj, Gruzijoj ir daugelyje kitu šaliu lengviesiems auto Tech.apžiura neprivaloma?!??? Kuo mes bolgesni už juos?

Jokios

Jokios portretas
tai ne spragos,o valstybines mafijos tikslinga istatymkuryba! Kaip ir visa kita,ka 2rniu "tauta" atsiprasant,laiko valdzios klaidomis ir kvailumu.

Vygis

Vygis portretas
Visa sio straipsnio esme: - Nuo nelegaliai ardomu automobiliu nesurenkam mokesciu, o cia yra baisu. Reik skubiai tobulint istatymus, kad nugrezti visus iki paskutinio siulo.

.

. portretas
Atlieka gali būti laikomi tokie debilai, kaip skinulis, ar kaip jį ten. Automobilis yra mano privati nuosavybė. Noriu važinėju, noriu auginu jame vištas, ne visokių "susirūpinusių" aplinkosauga vagių reikalas.

ONTĖ

ONTĖ portretas
Kur laikau garažą, iš abiejų pusių po 10, viso 20 garažų. Kai buvo sniegas, gerai matėsi, kad važinėja 8 mašinos.Du garažai paversti sandėliais. O kituose 10 garažų stovi mašinos, kuriomis jau 3-10 metai niekas nevažinėja. Šeimininkai arba mirę(vaikai užsienyje) arba išvažiavę į užsienį. Nesirodo, bet pinigus( metinį mokestį bendrijai) kasmet perveda. Garažas prie Eigulių kapinių Kaune. Noriu pasakyti, kad pusėje garažų stovi tos skelbtos nepraėjusios techninę apžiūrą mašinos. Jos žalos niekam nedaro, niekam netrukdo.

Anonimas

Anonimas portretas
idomu kada inspektoriai pakels užpakalius nuo kėdžių šiltuose kabinetuose ir pradės tikrint.

Fantomas siautėja

Fantomas siautėja portretas
byb1agalvis nerimsta

yyyyyy-a-a-a-a

yyyyyy-a-a-a-a portretas
ten jau pusė milijardo nusėdo

Prezidentas - neturintis savo pozicijos arba slepiantis.../

 Prezidentas - neturintis savo pozicijos arba slepiantis.../ portretas
Vėgėlės asmeninėje paskiroje Facebook įrašas : ,,Aš buvau ir būsiu prolietuvišku ... ,, Rašo , apie norinčių NORUS užvaldyti Lietuvą.. . Pasijutau keistai -- LIETUVA jau užvaldyta ir jau reikia atkovoti LIETUVĄ LIETUVAI... Jei šis ponas yra PROLIETUVIŠKAS ,lai pasirašo įsipareigojimą ir praneša tautai ,kad pasirašė, kad tapęs prezidentu NEDUOS SEIMUI RATIFINUOTI ATSISAKYMO Į PASKUTINIUS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS trupinius...Per TV buvo užduodami klausimai Lietuvai labai svarbūs. VĖGĖLĖ VISUR ATSAKĖ LAKONIŠKAI--- reikia pasitarti... Tai kaip galima tikėti tuo PROLIETUVIŠKUMU ?

Kvailyste

Kvailyste portretas
Žmogus įsigydamas automobilį sumoka nemažai mokesčiu. Dabar naudodamas ta auto moka taršos mokestį. Gaunasi reikia mokesčio, kad jis nesinaudoja automobiliu? Liaudį durnina visokiom nelogiškoms idėjom…

Heh

Heh portretas
Nauseda pasislepe ardytoju kisenese?

Na va

Na va portretas
o aplinkosaugininkai (kuriems "trūksta" darbo) nori perimti iš techapžiūros centrų taršos patikrą, t.y. ne tik neatlieka patikros tiems nenaudojamiems auto, bet nori padaryti dar daugiau nenaudojamų, nes jų kvalifikacija nėra pakankama nustatyti taršos lygį ir įtaką aplinkai.....

Antanas.

Antanas. portretas
Pasaulyje yra ištisos firmos, kurių verslas - auto bei kitos įrangos demontavimas, detalių surūšiavimas pagal metalo bei lydinio rūšis ir pardavimas įmonėms, kurios toms detalėms ruošinius lieja. Metalo liejimo įmonės tokį laužą su dideliu malonumu perka, nes joms nereikia plieną ar lydinį "išvirti", kas Marteno krosnyje užtrunka kartais net keletą parų. Liejyklos sutaupo aibes kuro ir laiko.

Anonimas

Anonimas portretas
Pries 5 m, varydavom masinas i Ukraina su Lietuviskai numeriais jos ten ir likdavo cia nuperka koks bomza padariai jam pasa ir su juo vazuoji ir mokesciu isvengdavom taip .

j

j portretas
bausti tuos ardytojus jie prekiauna tom detalem turguose, mokesciu nemoka , dar is valstybes pasalpu praso sau ir savo benkartam, ir ardo neturedami tarsos leidimo , ardo ne tik garazuose , bet net soduose, tai visas brudas susigeria i sodo zeme , bet sodu pirmininkui turbut gerai nes gauna matomai pinigu , kad nepranesa viesos tvarkos tarnybai.

Anonimas

Anonimas portretas
o kiek yra visokių kalbnčių galvu valtybėje ar paskaičiavo kas bet tom galvom mokama alga o iš ju burbuliavimo jokios naudos.

tfuuu

tfuuu portretas
baudos už 3 pakelius cigarečių , už gerų dalių nuo nuimtų auto išleidimą gyvenimui mažinant taršą (naujų gamybai) - tai valdžios idiotizmo viršūnė.

koks siaubas!!!

koks siaubas!!! portretas
tie milijonai nenueina valdziadurniu turistams!!! jau ner uz ka ir i taiwana nuskrist ar snapso kanadoj pagert!!!

Ne ardytoju,

Ne ardytoju, portretas
o perekupus stoguojanciu valdzios zombiu!

Galerijos

Daugiau straipsnių