Į „Gerų dainų gerą koncertą“ Vilniuje kviečia A. Giniotis bei G. Arbačiauskas su sūnumis

2024 m. kovo 2 d. 18 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, dvi kartos, du kūrybiniai susivienijimai ir atskirai, po vieną tiesiog talentingos asmenybės – Giedrius ir Nojus Arbačiauskai, Aidas ir Ignas Giniočiai kartu su aktoriumi Matu Pranskevičiumi – surengs gerų dainų koncertą.

Aktorius G. Arbačiauskas yra iš tų, kurie dirba nesustodami – scenoje jis skaičiuoja jau 23 metus. Dainuojamoji poezija – Giedriaus labai mylima ir širdžiai artima veikla. Dainas kuria pats, bet nepaprastai myli ir jaučia pagarbą moderniųjų lietuvių poetų eilėms. Sūnus Nojus seka tėvo pėdomis, muzika ir autorinė kūryba dalis jo gyvenimo, groja fortepijonu, dainuoja, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Abu buvo pasirodę LRT muzikiniame projekte „Dvi kartos“ ir pelnė žiūrovų simpatijas.

Organizatorių nuotr. 

Aktorius, režisierius, pedagogas A. Giniotis naudosis reta proga ir scenoje pasirodys kartu su sūnumi Ignu. Gitara jiems pritars aktorius Matas Pranskevičius. Nors Ignas šiuo metu paniręs į teatro studijas, bet kartu su tėčiu A. Giniočiu žada ne tik nustebinti koncerto lankytojus, bet ir vienas kitą! Jų bendroje programoje, abiejų itin mylimo ir gerbiamo Andriaus Kulikausko dainos, naujas, netikėtas jų skambesys nustebins ir sužavės klausytojus.

Įsitikinti, kad obuolys nuo obels tikrai netoli krenta, kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ gerų dainų gerame koncerte.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių