Pirmoji „Loftas fest“ diena dedikuota elektronikai

  • Teksto dydis:

Penktadienio vakarą startavo „Loftas Fest“.

Jau tradiciniu tapęs miesto festivalis ne tik pristato tiek visame pasaulyje populiarias šiuolaikinės muzikos grupes, tiek kylančius Europos ir Lietuvos muzikos atlikėjus, elektroninės muzikos kūrėjus ir didžėjus, bet ir kitas meno šakas – šiuolaikinį šokį, teatrą, performansus, kiną ir audiovizualinį meną.

Nepabūgę apniukusio oro urbanistinės kultūros mėgėjai rugsėjo 13-ąją atėjo apžiūrėti buvusios „Elfos“ gamyklos teritorijos, kur „Open Gallery“ buvo galima pamatyti menines bei šviesos instaliacijas ir nuolatinėje tarptautinės galerijos ekspozicijoje esančius 25 kūrinius šiais metais papildžiusius net 9 naujus gatvės menininkų darbus.

Melomanai rinkosi prie scenų, kur mainų projekto „Europavox“ scenoje pasirodė lietuviai JUZT, hiphopo sensacija vadinama „alyona alyona“ iš Ukrainos bei Danijos atstovės Iris Gold ir Anastasia Kristensen. Ne dvejose „What‘a Next In Music?“ scenose pasirodė jaunos lietuvos grupės ir atlikėjai – „Šuo leila“, „EGOMAŠINA“, „Martin Wall“, „Angelou“ ir kt. bei keletas kylančių talentų iš užsienio.

Tačiau labiausiai laukiamas penktadienio headlineris buvo pagrindinėje scenoje pasirodęs elektroninės muzikos prodiuserių iš Berlyno Sebastiano Szary ir Gernoto Bronserto duetas „Modeselektor“ bei juos apšildę liūdnojo šokio atstovais vadinami lietuviai „Solo ansamblis“,

Tačiau po daugiau elektroninės muzikos gerbėjams artimo penktadienio, lauks rokui ir alternatyvai dedikuotas šeštadienis, kur pasirodys alternatyvaus roko atstovai iš Londono „Shame“, juos apšildys lietuviško roko pranašai „ba.“, rusai „Shortparis“ ir dar du „Europavox“ atstovai – „Run SOFA“ iš Belgijos ir MMNQNS iš Prancūzijos.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių