N. Bunkės koncertinių gastrolių „Kosmosas“ koncertas sudrebino Vilnių

Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė surengė savo grandiozinių koncertinių gastrolių „Kosmosas“ koncertą Vilniuje.

Penktadienio (gruodžio 8 d.) vakarą pilnutėlėje sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje koncertavusios dainininkės ugningas šou nepaliko abejingų. Prieš gastroles, N. Bunkė kreipėsi patarimo į gerbėjus, kurių prašė nurodyti, kuriuose miestuose turėtų vykti jos koncertai. Gerbėjai buvo išgirsti – dainininkė koncertus surengs visų penkių svarbiausių šalies miestų didžiosiose arenose.

Scenoje specialiai šiam koncertų turui skirtus pasirodymą surengė ir vienas populiariausių mūsų šalies elektroninės muzikos atstovų Jonas Nainys-Jovani. Būtent jis ir atidarė šį koncertą.

N. Bunkės gastrolių koncerte Vilniuje nuskambėjo visos populiariausios dainininkės dainos „Mano širdis – vanduo“, „Laiškas“, „Lašas po lašo“, „Skrendu“, „Maža mergaitė“, „Paukštelis“, „Širdis ant balto sniego“, ir daugelis kitų. Dainos „Skrendu“  metu iš palubės nusileido įspūdingos žvaigždės formos supynės. Atlikėja pakilo į viršų ir dainą atliko besisupdama į minią.

Koncerte išskirtinių svečių teisėmis pasirodžiusi grupė „YVA“ atliko populiariosios muzikos hitus „Blondinės“ ir „Berniukams“.  Tuoj po merginų pasirodymo ant scenos pasirodė komikas ir aktorius Mantas Stonkus. Netrukus Natalija grįžo ant scenos, bet ne viena, o kartu su savo grupės „Niekšės“ nare Simona Naine.

Duetas atliko kūrinius „Padovanosiu“ ir  „Nieko sau negailėk“.

Įspūdingą šou Kosmosas N. Bunkė užbaigė atlikdama didžiausią savo hitą „Panelė“, kurį kartu dainavo visa „Avia Solutions Group“ arenoje susirinkusi daugiatūkstantinė dainininkės gerbėjų minia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Nesu Bunkės gerbėja, pagal foto supratau, kad buvo reptiloidų koncertas.

vidas l

vidas l portretas
Kada nuo slamsto apsivalysim? Bunkei, zvonkei, ivanovai toliau turguj stoveti ir tikrai tam tinkanciu balseliu kviesti pirkejus, o ne lipti ant scenos... Bunke drebino Vilniu... Mano kaimynas, kai prisigeria, ne tik Vilniu sudrebina. Tik ar maloniai jauciames ir Bunkes, ir mano kaimyno klausydamiesi. Sudas...

Varnas

Varnas portretas
Kol panele is Kauno rajono raitosi ant scenos ir giriasi nusipirkusi milijonieriu masina tuo metu motina stovi turgely ir sala pardavinedama batus .Susigesk panele !
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių