B. Hodgesas: Lietuva turi reikalauti, kad regione vyktų NATO oro gynybos pratybos

Grįžti į straipsnį

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Mano nuomone , pasiklausius visų tų kalbų , LIETUVA turi baigti visokias pagalbas kitoms šalims , DABAR JAU LAUKIA PAKVIETIMO Į Raudonosios jūros konflikto zoną , O UŽSIINTI TIK SAVO GYNYBA , TAI YRA SUTARTIES 3-OJO PUNKTO VYKDYMU , o visokiomis pagalbomis lai užsiima kitos šalys , kurios nėra tokioje durnoje geografinėje padėtyjen , nes rusai per dvi savaites pereis skersai - išilgai ir grįždami kontroliniais šūviais pribaiginės likučius .

Pagieža

Pagieža portretas
Išsigimėlis, išgama, reptas, padla reguliuoja ką Lietuva turi daryti. Supratau bus iki paskutinio lietuvio.

to Nebėr kantrybės

to Nebėr kantrybės portretas
Kur tu gaidy matai ta kariauna gal sapnavai papasakok bet geriau i savo subine isistatyk raketa asile ir rodik per langa utėliuk varganas

Tai eilinė Amerikos provokacija

Tai eilinė Amerikos provokacija portretas
Sukelti dar vieną karo židinį Lietuvoje.

Rasa

Rasa portretas
Hodgesas vadovauja nes jiem priklauso pabaltijo valdžioje sėdintis scwabiniai ir tie kiek ju tukstančiu nubalsavusiu už savo scwabiukus nausėda vėgėle pišas dar tas LGBN iškripiuku ir landzberginiu rememas ar anksčiau taip išdryzdavo sušiktas jankis atvykti ir mums diktuoti Tai nuosėdos šaika tai konservu šaika tai vėgėles pakištuko šaika gerus pinigėlius gaudami pardavė lietuva jankiam O tam asilui Buržuaziniui nacionalistui Bukaprotuk užsidek ta skyda ant savo bukos makaulės stratege nedadarytas Jau žydai buvo užsidėje skyda kury talibai iš ragatkės numušė Bet turbut negirdėjai neskaitei nes tavo slieko smegenėlėm persunku

Buržuazinis nacionalistas

Buržuazinis nacionalistas portretas
Ar Lietuvoje yra tikrų karininkų, kurie pareikalautų iš "vyriausybės" skubiai skolintis ir pirkti oro gynybos sistemas, uždengsiančias ne tik Vilnių, bet visą Lietuvą?

Užsimokėti

Užsimokėti portretas
Benas Hodgesas aiškiai pasakė, kad jiem yra nusispjauti ant Lietuvos. Lietuva turi susimokėti už pratybas. Kas daugiau užmokės, tas ir gaus pratybas. O jeigu daugiau užmokės putinas - tai ir nesulauks Europa pratybų. Viskas yra money, money, money.

skiep

skiep portretas
visas oro gynybos sistemas Nauseda padovanojo svetimiems,net pirko uz simta milijonu musu sumoketu mokesciu ne Lietuvai o svetimiems.Dabar turim,kad nieko neturim,tik NASAMS Siauliu oro uoste.

O kiek

O kiek portretas
Prie rusofašistų suklestėjimo prisidėjo Kremliaus parankinis brazauckis su skardžių-balsių torpedine gauja ?

Ale - kiek landsberginių zombių Lietuvoje?!!!

Ale - kiek landsberginių zombių Lietuvoje?!!! portretas
Ir kaip jie pasiruošę kovoti su Rusiją....Piemenys - nespėsite net apsišikti, kai iš tos "karingos" Lietuvos liks tik pelenai. O Amerikos teroristai iš jūsų tik pasijuoks...

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Kur priešlėktuvinės, priešraketinės sistemos? Kur dronai? Kur betoniniai bunkeriai? Kuo ruošiatės stabdyti išprotėjusios kremliaus gaujos kariauną?

Geriausia butu,

Geriausia butu, portretas
jei tas NATO pasiliktu pas savo kurejus - buvusia nacistine Vokietija ir jos paveldetoja JAV.

Anonimas

Anonimas portretas
AMERIKOS GENEROLE EIK NAXUJ...

ruoskites runkeliai karuj

ruoskites runkeliai karuj portretas
treniruokites... nes butinai reikia kad visus kaliekas iki paskutinio lietuvio isnaikint... nieko asmenisko tiesiog kreditu neimat...nei doleriais... nei svarais... mokesciu karo masinai nemokat...tarmozinat su intergracija i globalistu vakcinatoriu kuriama nuostabia bauduvos santvarka... i nax jus tokie nedavakcinuoti vakarams reikalingi...bankomatu dirbtinis intelektas padare isvada kad jus sovietu palikuonis nepataisomi...genetiskai...todel jus susodinsim i tankus kia issitrintumet jus is europos istorijos galutinai... vsio...nebebus lietuvos...bus tik lageris kons...

TERORISTINĖS AMERIKOS

TERORISTINĖS AMERIKOS portretas
Didžiausia svajonė įžiebti dar vieną karo laužą Europoje. Gal, sakau, pakariaukite bent kartą savo žemyne. Dabar pats laikas, kadangi patys jau nusiritote iki tokio lygio, kad net prezidento nesugebate surasti bent šiek tiek protaujantį.

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Ale, tu žiūrėk, kokie puikūs karo strategai ta mūsiškė Kremliaus šunauja - generolas Hodgesas jų puspadžio nevertas. O, jau ta rusų karo technika - pagal parametrus neturi lygių pasaulyje. ................Du metai kaip barsto varžtus Ukrainoje ir vistiek dar kruta.

Nuomonė

 Nuomonė portretas
Prisigyvenom... Svetimšaliai reguliuoja,kaip turi gyventi Lietuva,kas čia turi vykti. Lai važiuoja ir reguliuoja savo šalį. Štai, ką reiškia,kai sava valdžia negeba valdyti...

Kuba

Kuba portretas
Kieno tie kliedėsiai, apie tas pratybas..kam tai skirta, kiek savaičių jinai bus `saugi` Lietuva privalo gauti oro erdvės apsaugos sistemą kuri pilnai apsaugotų nuo rusų priešingu atveju Lietuva nesaugo sienų nes tai adekvatu Lietuvos sunaikinimo.. Lai nustoja mulkinti...

HOTGESUI

HOTGESUI portretas
O gal organizuok, provokuok ir sukelk karą SAVO VALSTYBĖJE. Teroristinė Amerika irgi tikisi išprovokuoti dar vieną karą Europoje.

> Rici

> Rici portretas
Todėl kgbistai ir neperka priešraketinės, bei priešlėktuvinės gynybos sistemų ir dronų. Su turima ginkluote, už 2 dienų iš Lietuvos liktų Bachmutas.

Rici

Rici portretas
Va ir išlindo teisybė.Po 2savaičių čia jau bus gilus rusynas.

Na,

Na, portretas
Užpuls. Ir kas? Ar pirmas sykis? Pirmiausia galvot reikėjo apie 200tūkstančių parazituijančių kai į Lietuvą po 2022 vasario 24 įsileido ir jie visi susiregistravo lyg esantys ukrainiečiai. Siųskite dabar tuo įvažiavysius į Izraelį už valstybės pinigus ir jokio karo čia nebus. Amerikonų buvę karininkai galės kitur gauti oralinio ir analinio paslaugas, ne pas mus. Kokia čia dar diskusijas vedate? Nėra nė ko aptarinėti.

Lubiankos archyvų kurmis

Lubiankos archyvų kurmis portretas
KAM "ministeris", ne Lietuva, perka nusenusius, galimai brokuotus ir niekam nereikalingus tankus, už kuriuos ruošiasi sumokėti 2 milijardus. Manau čia psichiatras jau nebepadės?

Anonimas

Anonimas portretas
Amerikonškas PYDARAS...ORO UOSTAS ČEMODANAS AMERIKĄ....

Anonimas

Anonimas portretas
LIETUVA TURI TYLIAI SEDĖTI IR NEBEZDĖTI JEI NENORI KAD ATSKRISTŲ ISKANDERAS

A jau ir

A jau ir portretas
Huigessai pradejo spresti Lietuvos likima?

Galerijos

Daugiau straipsnių