G. Žiemelio „Wolves“ – pokyčiai: milijoninė rėmimo sutartis ir naujas klubo pavadinimas

Verslininko Gedimino Žiemelio valdomos aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ arena Vilniuje keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis „Twinsbet“.

„Avia Solutions Group“ pasirašė trejų metų trukmės bendradarbiavimo sutartį su lošimo namus Klaipėdoje ir Vilniuje valdančia bendrove „Nesė“ – jai priklauso internetinių pramogų prekės ženklas „Twinsbet“.   

„Nesė“ taip pat tapo viena pagrindinių G. Žiemelio įkurto ir valdomo krepšinio klubo „Wolves“ rėmėjų ir partnerių.

„Didžiausia Vilniaus arena nuo šiol vadinsis „Twinsbet“ arena. (...) Mums su tokiais partneriais tikrai pakeliui, nes mūsų požiūriai tikrai sutampa“, – konferencijoje sakė „Avia Solutions Group“ arenos vadovas Andrius Žiauberis.

„Nesės“ vadovas ir savininkas Alvidas Paulikas pranešė, kad sandorio vertė siekia 7,5 mln. eurų.

„Bendra rėmimo suma per tris metus sudarys 7,5 mln. eurų – 6 mln. „Wolves“ ir 1,5 mln. eurų arenai. Manau, kad tai yra viena didžiausių rėmimo sutarčių šiai dienai“, – spaudos konferencijoje sakė A. Paulikas.

„Pastarieji metai buvo vieni iš aktyviausių, po rekonstrukcijos mes grįžome į renginių verslą. Arenai vardo partneris yra vienas iš svarbiausių. Tai komerciškai viena iš naudingiausių sutarčių“, – teigė A. Žiauberis.

P. Paleckio/BNS nuotr.

„Tai kol kas neabejotinai didžiausias mūsų klubo partneris, tai vertiname kaip didelį žingsnį mūsų jauno klubo istorijoje. (...) Nuo šiol mūsų komandą galite vadinti „Wolves Twinsbet“, šį pavadinimą matysite tiek ant mūsų marškinėlių, tiek ant parketo“, – trečiadienį spaudos konferencijoje teigė „Wolves“ prezidentas Rimantas Kaukėnas.

„Nesės“ vadovo A. Pauliko teigimu, G. Žiemelio tarp šio sandorio galutinių naudos gavėjų nėra: „Jokių sąsajų nėra“.

Seimui svarstant azartinių lošimų reklamos ribojimus, A. Žiauberis teigė, kad įmonė įvertino galimas rizikas ir ją uždraudus arenos pavadinimą keistų. Vis dėl to, anot jo, šis sprendimas verslui dabar labai naudingas, o rizikos pamatuotos.

Mums su tokiais partneriais tikrai pakeliui, nes mūsų požiūriai tikrai sutampa.

„Kiekvienas verslas yra rizika. Suprantam, kad dabartinis verslas ir mūsų partneris, kuris dirba šiame segmente, yra gana griežtai reglamentuojamame sektoriuje, bet mes esam pasiruošę pokyčiams, jeigu valstybė arba tam tikros institucijos nurodytų, kad mes negalime naudoti tokio vardo“, – sakė „Avia Solutions Group“ arenos vadovas.

„Pakeisti vardą nauju partneriu tapo ganėtinai paprasčiau esant tokiai skaitmenizacijai. Jeigu viskas remdavosi anksčiau tik į paminėjimus laikraštyje ir iškaba ant arenos, tai dabar tas vardas veikia visiškai kitu principu. Jis dirba skaitmenoj“, – pridūrė A. Žiauberis.

Didelę praėjusių metų dalį arena buvo atnaujinama – beveik 11 mln. eurų kainavusio projekto metu buvo pakeista 2 tūkst. šviestuvų, atnaujinta didžioji dalis visų barų įranga, patobulinta atliekų rūšiavimo sistema, įdiegtos vandens ir elektros taupymo sistemos, pakeistas parketas, patobulinta akustika.

P. Paleckio/BNS nuotr.

„Twinsbet“ arena gali talpinti 13 tūkst. žiūrovų, per metus čia vyksta daugiau nei 100 įvairių koncertų, sporto varžybų ir kitų renginių.

Buvusi Vilniaus „Siemens“ arena į „Avia Solutions Group“ pervadinta 2021-aisiais, ją įsigijus G. Žiemelio kontroliuojamai bendrovei „DG21“. NAUJAUSI KOMENTARAI

Zoska z Wilna

Zoska z Wilna portretas
Susidėjai su lošikais-greitai būsi apsišikęs.

V

V portretas
Toks toki pažno ir ant alaus pavadino...... už pinigus ir velnias kazoka šoks...aukštai kiles- žemai leisies....kiek vilkai bekauktu žiuredami i dangu, visvien jie niekada ten nepakils....turedamas milijona, bet neturedamas smegenu, greit rasi kelia valdišku namu

QERYRRUU6UIOP[

QERYRRUU6UIOP[ portretas
SOBAKOS liks amzinai sobakomis KRUVINOMIS
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių