Įspėja vilniečius: dėl „Rammstein“ koncerto įsigalios eismo ribojimai

Dėl šį pirmadienį įvyksiančio „Rammstein“ koncerto Vingio parke Vilniuje numatyti eismo pakeitimai ir ribojimai. Nuo pirmadienio popietės iki antradienio vakaro kai kuriose gatvėse bus eismo pakeitimų, įspėja savivaldybė.

Nuo gegužės 22 d. 15 val. iki gegužės 23 d. 2 val. nakties įvedamas vienpusis eismas Eigulių, Birutės, Giraitės ir Elektrinės gatvėse. Taip pat bus įrengtos papildomos sustojimo vietos taksi ir pavėžėjimo paslaugas teikiantiems automobiliams, sudarant galimybę išlaipinti ir įlaipinti keleivius Birutės ir A. Goštauto gatvėse, o prireikus ir kitose vietose.

Viešojo transporto judėjimas

Renginio dalyvių patogumui, viešasis transportas renginio metu kursuos dažniau ir ilgiau, taipogi, bus įrengtos papildomas viešojo transporto stotelės Geležinio Vilko gatvėje šalia Vingio parko:

Nuo 15 val. iki 01 val. įrengtoje laikinoje viešojo transporto stotelėje (Geležinio Vilko g.) šalia M. K. Čiurlionio tilto g. sustos 24, 56 maršrutų autobusai.

Vakaro metu dažniau važiuos 2G, 22, 24, 56 autobusų maršrutai bei 4 troleibusų maršrutas, o 1G, 2G, 3G, 4G, 6G, 10, 22, 24, 53, 56 autobusų maršrutai ir 4, 6, 7, 17 troleibusų maršrutai važiuos iki 01 val.

Kita aktuali informacija

Nuo gegužės 23 d. 00:30 val. Vingio parke bus atliekami demontavimo ir baigiamieji darbai. Jų metu aptarnaujančiam transportui bus leidžiama įsukti kairiuoju posūkiu iš Geležinio Vilko gatvės į Vingio parką, o iki gegužės 24 d. 18 val. bus užtikrinamas nepertraukiamas transporto priemonių eismo reguliavimas išvažiuojamajame kelyje į Vingio parką iš Geležinio Vilko gatvės pusės.

Iki gegužės 24 d. 18 val. taip pat bus draudžiamas ir transporto priemonių eismas Vingio parke nuo įvažiuojamojo kelio iš Geležinio Vilko gatvės pusės iki Vingio parko estrados (išskyrus renginį aptarnaujantį transportą ir gegužės 9–21 d. Vingio parke įsikūrusių įstaigų darbuotojų ir lankytojų transportą).

Kilus klausimų, vilniečiai kviečiami kreiptis el. paštu press@livenation.lt arba telefonu +370 682 80473.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių