Katastrofiška padėtis Vilniuje: mediniais rąstais ramstomi balkonai

Grįžti į straipsnį

Kaip tai suprasti , gerb. portalo savininkai ?

Kaip  tai suprasti , gerb. portalo savininkai ? portretas
redaktoriai , prašome paaiškinti ,ką reiškia tie minusiukai prieš skaičių ,kur pabalstuota. Pvz. rodomas nykštys ' Į VIRŠŲ' ir priBkyje minusiukas . Bet palaikinus , tas minusiukas suveikia. Ir suveikia į mažėjimą , t.y. suveikia priešingai balsuotojo norui. Bet juk tai NELEISTINA , NETEISINGA .

įspūdinga!

įspūdinga! portretas
Dirbdamas vicemeru V.Benkunskas, kaip karštą bulvę mėtydamas tokių namų ir butų gyventojų skundus, net kai į jį buvo kreipiamasi su viltimi naudojantis proga, kad neadekvatus Šimašius atostogaudavo, pats yra gerokai prisidėjęs prie susidariusios padėties. Iš dalies tai yra ir jo asmeninė atsakomybė! Tačiau dar "įspūdingiau" atrodo skundų prieš daugiabučių administratorius pramoninių mastų marintoja Stasė Kvedarienė tame pačiame poste. Jei Benkunskas kažką bando spangti apie permainas, tai kas jau kas, bet Stasė Kvedarienė pirmoji turėtų lėkti lauk iš savivaldybės. Apie šią ypatą nemažai galite pasiskaityti netgi čia pat, portalo paieškoje, susiradę kelių metų senumo straipsnių.

NT chaltūra

NT chaltūra portretas
Dabartinių NT vystytojų daugiabučiai irgi su kabančiais balkonais! Kas tokius pastatus patvirtina!!! Žinant dabartinę statybų kokybę, kiek metų toks atlaikys? Pro juos jau dabar baisu eiti.

Bet tai

Bet tai portretas
kiek simtu milijonu sukista ukrainietisku paramstymui!

As

As portretas
Mano balkonas irgi nesaugus!Du kartus skambinau,bet jokios reakcijos...

Ha

Ha portretas
Cia gi striptizo stulpas, pagamintas specialiai tvarumo megejams, gamtos myletojams.

Akurat!

Akurat! portretas
Vilniuje rasti nepavogta rasta - ne juokas!

Rici

Rici portretas
Šimašiaus chebros išradimas

Anonimas

Anonimas portretas
Tarybinė technologija..Kai bute panašiai krito lūbos tai man pasiūlė paremti lubas baslių...Jau sovietmečio seniai nėra o technologija to meto vis taikoma..Bepigu dabar kai nuėjęs KESKO SENUKAI gali nusipirkti visą namą...Belieka rasti sodo sklypą kur galėtum jį pasistatyti.....

Galerijos

Daugiau straipsnių