Neeilinė parama Ukrainai: legendinis Vilniaus troleibusas atgis kaip šokių aikštelė

Kūrybinė organizacija „Art Cue“ jungia jėgas su UAB „Vilniaus viešuoju transportu“ ir skelbia jau trečiąjį socialinės paramos renginį „Kita Stotelė – LAISVĖ!“, kurio tikslas – atlikėjų pasirodymo metu troleibuse surinktas lėšas skirti jau dvejus metus besitęsiančiam karui Ukrainoje.

Vasario 24 dieną, šeštadienį, prabėgus lygiai dviems metams nuo Rusijos invazijos į Ukrainą, tas pats 7-asis troleibusas su dviguba priekaba leisis į tradicinį maršrutą, tačiau su neįprasta kabina. Už jos atmosferą ir skambančią muziką bus atsakingi gerai žinomi bei dar kylantys elektroninės muzikos atlikėjai.

Muzikinė atlikėjų programa sudaryta bendradarbiaujant kartu su sostinės naktinės kultūros vystytojais „Opium Club“, „Gallery 1986“, tad troleibuse suskambės tiek Ukrainos, tiek Lietuvos elektroninės muzikos atlikėjų kūryba. Renginio organizatoriai pakvietė didžėjus groti poromis, taip išreiškiant vienybę ir palaikymą – pečiais surems ukrainiečiai Andyma ir Plushka, lietuviai Ugne Sync ir Une bei V ir Vaiper Vitalijus.

Organizatorių nuotr.

„Pasitelkę muziką ir meną norime pasiekti euforinę ekstazę ir prisidėti prie mūsų visų laisvės“, – sakė „Art Cue“ komunikacijos atstovas Matas Gancevičius.

Kelionės metu visi norintys galės finansiškai paremti Ukrainą. Maršrutas – 7-asis troleibusas (Pašilaičiai–Justiniškės–Žvėrynas–Stotis).

Numatytas tvarkaraštis:

• Pirmasis 7-ojo troleibuso koncerto maršrutas prasideda Pašilaičiuose, Skalvių žiede – 15.06 val.

• Antrasis 7-ojo troleibuso koncerto maršrutas prasideda Pašilaičiuose, Skalvių žiede – 16.36 val.

• Trečiasis 7-ojo troleibuso koncerto maršutas prasidės Pašilaičiuose, Skalvių žiede – 18.08 val. ir 19.24 val. grįžta atgal į Skalvių žiedą, kur ir numatyta koncertų pabaiga.

Organizatorių nuotr.

Paaukotos lėšos bus skirtos https://1kfund.org.NAUJAUSI KOMENTARAI

Iš klp

Iš klp portretas
Nostalgija tiems cekiškiems truliams bet pinigu paemimo gelezas buvo baisus
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių