Sostinės gatvėse testuojamas elektrinis autobusas

  • Teksto dydis:

„Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) praneša Vilniaus gatvėse  pradėjęs testuoti žemagrindį elektrinį autobusą.

„Bandomieji važiavimai yra praktika, leidžianti patikrinti šių transporto priemonių tinkamumą miestui ir įvertinti jų patogumą “, – sako įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Ignas Degutis.

VVT duomenimis, „MAN Lion‘s City 12“ modelio autobuso bandomosioms kelionėms pasirinktas 10 maršrutas, važiuojantis nuo Fabijoniškių iki Markučių. Šis maršrutas pasirinktas ne atsitiktinai: dėl kalvoto kelio jis atspindi tikrąjį sostinės viešojo transporto eismo sąlygų sudėtingumą.

Minėtas elektrinis autobusas yra žemagrindis, pritaikytas individualių poreikių turintiems asmenims bei keleiviams su vežimėliais – turi sumontuotą įlipimo rampą. Jame įrengtos 36 sėdimos ir 40 stovimų vietų.

Autobuso baterija – 460 kWh. Su pilnai pakrauta baterija autobusas gali nuvažiuoti iki 300 km. Tiksliau bus nustatyta po testavimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

(ne)Anekdotas \\\\\.../////

(ne)Anekdotas  \\\\\...///// portretas
Buvo įdėta nuotrauka,veikiantis diz.generatorius,gaminantis el.srovę ir ja užkraunama eilė "žalių,ekologiškų" el"mmomilių.___"Gražus" vaizdelis kvailius mulkinti.

Anonimas

Anonimas portretas
ELEKTRA PIRKS IŠ BIELORUSIJOS ASTRAVO.

Laukia?

Laukia? portretas
Žmones nekomentuoja kol Wilno gerai nepatvino
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių