Iš Vilniaus centro pajudėjo pirmoji traktorių kolona

Lietuvos žemdirbiams ketvirtadienį baigus dviejų dienų protesto akciją, penktadienį ryte iš Vilniaus išlydima pirmoji traktorių kolona.

„Dabar išlydima pirma kolona. (...) Bus lydima trejomis kryptimis: Trakų, Avižienių ir Molėtų. Bus išleidinėjama grupėmis traktorių. (...) Iki vakarinio kamščių piko traktorių mieste jau nebeliks“, – penktadienio rytą BNS sakė protesto organizatorės Lietuvos žemės ūkio tarybos darbo grupės narys Dainius Arlauskas.

Anot jo, vienoje kolonoje važiuos po 50 traktorių.

Po 9 ryto prie Seimo traktoriai jau stovėjo įjungtais varikliais, juos lydėti pasirengę apie kelios dešimtys policijos automobilių.

Kaip portalui kauno.diena.lt teigė Vilniaus policijos atstovas, ūkininkai policijos bus išlydėti iš sostinės. Anot Komunikacijos poskyrio vyresniojo specialisto Tomo Bražėno, policija negavo prašymo traktorių kolonų lydėti automagistrale. 

Ketvirtadienį iš sostinės jau išvažiavo apie 70 ūkininkų sunkvežimių bei visi 50 miškovežių.NAUJAUSI KOMENTARAI

aciu

aciu portretas
kaimo zmones ,aukstos morales,parode streikas

parmazonas

parmazonas portretas
Žemdirbiai,nepamirškit paimt Oželytę!Galėsite ją vietoj baidyklės laukuose pastatyti.

Jonas

Jonas portretas
Šaunuoliai žemdirbiai parodėte mūsų valstybės vidutinybėms ,kad esate visa galva aukštesni už juos.Rimti Jūsų siekiai turi pasiekti ir teigiamus rezultatus.Linkime stiprybės ir nenusileisti valstybės griovėjams ir savanaudžiams svetimų valstybių tarnams.Labai svarbus sekantis žemdirbių siekis,kad visuose ateinančiuose rinkimuose nebūtų išrinktas nei vienas konserv liberas,SOCDEMAI ir vienalytis monkurtas.VIENIJAMĖS SU JUMIS IR BALSUOJAME UŽ VALSTIEČIUS,KURIE DAR MYLI TĖVYNĘ IR ŽEMĖS ŪKĮ.VALSTYBEI TURI VADOVAUTI SPECIALISTAI IR PADORŪS ŽMONĖS.JŪS TAUTOS ŠVIESUOLIAI ,KURIE SAVO DARBU IR DRĄSA ĮRODĖTE,KAD LIETUVOS ATEITIS TIK VIENYBĖJE IR PAGARBA VIENI KITIEMS.Lietuva yra žemės ūkio kraštas,turime ir eiti tuo tėvų ir protėvių pramintu keliu.
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių