Vilniaus savivaldybė pritarė naujojo darželio Perkūnkiemyje projektui

  • Teksto dydis:

Vilniaus miesto savivaldybė pritarė naujo, 290 vaikų talpinančio darželio Perkūnkiemio rajone projektui. Skelbiama, kad gavus statybų leidimus, darbus tikimasi pradėti kitų metų pradžioje.

„Naujus darželius Vilniuje planuojame atsižvelgdami į jų poreikį. Džiugu tai, kad darželiai kuriami ne tik kaip ugdymo įstaigos, bet ir kaip bendruomenės centrai. Siekiama, kad jie taptų vieta, kur susitiktų ir bendrautų ne tik vaikai, bet ir jų tėvai bei kiti rajono gyventojai“, – pranešime cituojamas sostinės meras Valdas Benkunskas.

Anot savivaldybės, Bieliūnų gatvėje planuojamo statyti darželio plotas sieks beveik 4 tūkst. kv. metrų. Jis bus išsidėstęs per kelis korpusus, kurie formuojami lyg individualūs mediniai namai su kiemeliais. Vaikams nuo 2 iki 3 metų naujame darželyje bus įrengtos šešios grupės, o vaikams nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios – dešimt grupių.

Darželio Perkūnkiemyje statybų leidimą tikimasi gauti iki šių metų pabaigos. Statybų darbus planuojama užbaigti 2026 metų IV ketvirtį. Skaičiuojama, kad bendra projekto vertė sieks apie 11,5 mln. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Visai,

Visai, portretas
kaip mano suns buda! Tik to ryzo stalelio nera salia jos.

Anonimas

Anonimas portretas
kaip pastebėjau dabar statybos prasideda nuo milijono ir nesvarbu ka stato ar būdelę ar tupyka.,o darbuotojai uždyrba minimuma o kur eina pinigai neaišku.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Čia darželis ar laidojimo rūmai?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių