Bus teisiamas 200 km/val. greičiu Vilniuje nuo pareigūnų sprukęs motociklininkas

  • Teksto dydis:

Policija baigė tirti ir teismui perdavė motociklininko bylą  – bėgdamas nuo policijos, vyras Vilniaus gatvėmis važiavo 200 kilometrų per valandą greičiu.

Baudžiamoji byla dėl viešosios tvarkos pažeidimo perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui, pirmadienį pranešė Vilniaus apskrities policija.

Birželio 16 dieną, apie 11 val. Savanorių prospekto ir V. Pietario gatvių sankryžoje prasidėjusios motociklo „Aprilia RSV 4RR“ vairuotojo gaudynės baigėsi nusukime į A. Goštauto gatvę.

Policininkai pastebėjo motociklą „Aprilia“ be valstybinio numerio ženklų. Patruliams, įjungus švyturėlius ir garsinius signalus bei pradėjus stabdyti, motociklininkas padidino greitį ir nurūko Žemaitės gatvę, po to pasuko į Naugarduko, vėliau – Kauno ir Tūkstantmečio gatves.

Vėliau bėglys iš aplinkkelio nusuko į Lazdynus, apsukęs ratą Architektų gatvėje nusuko į Laisvės prospektą ir čia lėkė didesniu nei 200 kilometrų per valandą greičiu.

Birželį policija skelbė, kad, lėkdamas Ozo gatve, motociklininkas įsuko į dviračių taką, kur važiavo apie 130 kilometrų per valandą greičiu.

Nepaklusdamas pareigūnų reikalavimui sustoti, motociklas nusuko į Žvėryną, vėliau – į Ukmergės gatvę.

Ukmergės gatvėje nusukime į A. Goštauto gatvę motociklininko kelionė baigėsi – kelių policijos patruliai jį sulaikė.

Paaiškėjo, kad nuo 2019 metų 40-mečiui vyrui atimta teisė vairuoti transporto priemones, o nuo 2017 metų jis septyniskart baustas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus: penkis kartus už leistino greičio viršijimą, už parkavimo bei vairavimą be vairuotojo pažymėjimo pažeidimus.

„Aprilia RSV 4RR“ buvo be valstybinio numerio ženklų, nebuvo apdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Už viešosios tvarkos pažeidimą vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

gaidys

gaidys portretas
gaidys apsidžiaugė, kad 200km/h išgasdins, o pasirodo nė velnio, tai apsi ši ko ir despertiškai bandė miškais jau lėkti :)

Anonimas

Anonimas portretas
Patys su savo sistema ir bausmems pagimdo tokius

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
Reikėjo vietoje nušauti.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių