Dainininkas G. Janušas apskundė teismo sprendimą nepilnametės tvirkinimo byloje

  • Teksto dydis:

Dėl jaunesnės negu 16 metų merginos  tvirkinimo kaltu pripažintas „Eurovizijos“ atrankų dalyvis Gaudentas Janušas apskundė teismo sprendimą.

„Apeliacinis skundas buvo gautas vakar“, – BNS trečiadienį sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas Giedrius Janonis.

Skundas turėtų būti perduotas apeliacine tvarka nagrinėti Vilniaus apygardos teismui.

Lapkričio pradžioje teisėja Aušra Ragelienė jam paskyrė laisvės apribojimą dviem metams, nuteistasis įpareigotas nuo 23 iki 6 val. būti savo gyvenamojoje vietoje.

Be kaltinimų tvirkinimu, vyras taip pat pripažintas kaltu dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Paprastai šis kaltinimas būna susijęs su nukentėjusiojo būkle, atsiradusia dėl patirto seksualinio išnaudojimo.

Teismo sprendimu, atlikėjas nukentėjusiajai turėtų atlyginti 3 tūkst. eurų neturtinę žalą, taip pat sumokėti 820 eurų Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybai už nukentėjusiajai skirtą advokatę.

Bylos duomenimis, G. Janušas buvo sulaikytas 2021 metų liepos 29 dieną. Baudžiamoji byla buvo gauta pernai rugpjūtį, ji buvo išnagrinėta uždaruose teismo posėdžiuose. Per vieną iš posėdžių buvo apklausta psichologė, teikusi pagalbą galimai nukentėjusiai merginai.

Pagal Baudžiamąjį kodeksą tas, kas atliko jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo veiksmus, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. Tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, baudžiamas laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki trejų metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaunietis

kaunietis portretas
Dabar nesuprasi kiek tom mergom metu. Atrodo zymiai vyresnem Pacios lipa kabinasi o kai negauna pinigu tada rekia kad jas isprievartavo
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių